LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1157092 cest
Nové přelezy:
Moosgärtli 7c
Kraftfeld 9/9+
Loch Recht 9-
Ino 7c
Route 69 7b
Pandora XIc
Anfang Ein 8A+
Uloupený K 9/9+
Palmala 7C+
Freedom Is 9

Stěny
ZŠ Chřibská - Chřibská
Sportcentrum Koloseum - Plzeň
BalvanBoulder - Horažďovice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HUDYsport - Brno
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR on-line - sobota

Brno

22:00 - Doplněny fotky od Radka Lienertha (Zobana) ze ženské kvalifikace a s Mrázou v jednom z bouldrů:


Helena Lipenska
Helena Lipenská

Sylva Nagyova
Sylva Nagyová

Tomas Mrazek - bouldry
Tomáš Mrázek - bouldr

Tomas Mrazek - bouldry top
Tomáš Mrázek - bouldr - top

14:50 - Skončilo semifinále žen. Do finále postupují:
Ostapenko Olena (Ukr), Nagyová Silvie, Lipenská Helena, Rajfová Silvie, Kysilková Tereza, Hrozová Lucie, Hnízdilová Soňa - všechny TOP a Rajfová Lucie.
Nepostupují Karešová, Ostapenko Oksana, Chudobová, Gláserová a Melicharová.
V současné době se připravuje kvalifikace boulderingu. Přímo do finále postupuje 10 mužů a 8 žen. Je přihlášeno 55 mužů a zatím 11 žen. Závod se jistě dost protáhne, takže budu on-line informovat zase zítra, jednak o finalistech v boulderingu, dále o semifinále mužů, které začíná v 8:00. Všechny příznivce sportovního lezení zvu na semifinále a zejména pak na finále, které začíná ve 12:00. Účast mistra světa Tomáše Mrázka, mistryně světa mládeže do 15ti let Silvie Rajfové a úspěšných reprezentantek ze Světového poháru a MS Terezy Kysilkové a Soni Hnízdilové stojí určitě za vidění. Navíc uvidíte stěnu, prostředí a organizaci srovnatelné se Světovými poháry.
Pro reprezentanty Tomáše Mrázka, Terezu Kysilkovou a Soňu Hnízdilovou je to poslední závod před odletem na Světový pohár v Shenzenu v Číně příští weekend. Fandy sportovního lezení budu opět on-line z Číny informovat.
O2
   
13:35 - Právě bylo zahájeno semifinále žen na obtížnost.

13:30 - Probíhá obhlídka semifinálové cesty žen. Semifinále začíná za minutu.

13:20 - Fotky z kvalifikační cesty mužů - leze Martin Stráník:






13:10 - Tomáš Mrázek startuje jak na obtížnost, tak v boulderingu. Do slovinské Kranje (kde je tento víkend další kolo Světového poháru) nejel proto, že si rozřízl prst o rozbitou skleničku, ale v horní části prstu (tou, kterou se chyty nedrží).

13:00 - Doplněny první fotky stěny.







12:30 - Právě skončila kvalifikace mužů v lezení na obtížnost na MČR v Brně. Přihlášeno je 42 mužů a 13 žen. Z cizinců je zde Ukrajina a Slovensko. Stěna je bombastická, nemající na českých závodech obdoby. Parametry: výška 14 m, převislost: 10 m, šířka 8 m. Závod je prověrkou na příští rok, kdy se ve stejném termínu opět v rámci výstavy Sport life v Brně uskuteční Světový pohár. Fotky budou za chvíli.
Kyslík a Slávek

O2   [úpravy] 12:39 15.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 rulez!13:35:40 18.11.2003
ten levitujici Mrazek u toho boulderu je fakt skvelej... :o)))
steepodpovědět 

 Skvělá fotka17:44:41 18.11.2003
Gratuluju k Mrázově fotce boulder top. Vypadá tam jak bůh žehnající svým ovečkám. Taková nádherná momentka se hned tak nevidí. Bravo.
Petr Jandíkodpovědět 

 levitace16:31:12 20.11.2003
jojo, taky se mi ta fotka moc libi. Dobra momentka..;)
Honzaodpovědět 

 Foto dne:
Roter Turm
Letzter Meter, VIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (184036)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Moosgärtli 2. SL 7c Wilderswil
Moosgärtli 2. SL 7c Wilderswil
Prudký Nápad - Přím Varianta VIIIa Tisá - Hřebenové Věže
But à Gaz 7b+ Gorges Du Tarn
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Nově komentované:
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Z Pekla Štěstí Varianta 7A Černolické Skály
Z Pekla Štěstí Varianta 7A Černolické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Marťan | Marťan | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu |

 Nové komentáře:
venga! | Re: ČHSS | Re: cena | Re: ??? | ??? | pockej pockej | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: H | Font awesome |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
FLYYRIDE Grindewald (6)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)

 Nově v inzerci:
Expresky | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Statická a dynamická lana | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 556 
 Ne 
 457 
 Nevím 
 150 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.