LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když nevíš kudy dál, tak namáguj.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12456
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5701 lezců
1138231 cest
Nové přelezy:
Wallfahrt 10-
Der Bewegt 9+
Inscenovan 7B+
Ruce Zla 8A
Roky Erict 7b
Troll 7C+
Papágora 7b+
Ambra 8B
Sámova Ces 10-
Teplá Seka 7C

Stěny
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
9a - Olomouc
Pajkland - Olomouc

Prodejny
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení

Lucka Hrozová byla čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení na obtížnost, které se uskutečnilo spolu se závodem Světového poháru v ledolezení na rychlost v rumunském Busteni 5. a 6. února 2011.

Mistryní světa se stala Italka Angelika Rainerová. Druhá skončila Korejka Woon Seon Shinová, třetí Ruska Anna Galljamova. Lucie Hrozová díky lepšímu semifinále odsunula na pátou příčku Korejku Woon Wha Jeongovou se stejným finálovým výsledkem, uvádí tisková zpráva Českého horolezeckého svazu. Lucka Hrozová si udržela druhou příčku v průběžném rankingu Světového poháru.

Mistrem světa se v dramatickém finále stal Korejec Hee Yong Park, rozdílem devíti sekund odsunul na druhé místo dosud neporazitelného Rakušana Markuse Bendlera, závodícího za Rumunsko. Bronz získal Ukrajinec Jevgenij Krivošejcev.

Závod Světového poháru na rychlost se stal doménou Ruska. Vyhrála Natalia Kulikova před Marií Tolokoninou a Naděždou Galljamovou. Mezi muži vévodil Pavel Guljajev, druhý byl Alexej Vagin a třetí místo obsadil Pavel Batušev.

Celkové výsledky: www.theuiaa.org





Lucie Hrozová v závodních cestách, foto Libor Hroza starší a Stelian Pavalache

Standa Holec   [úpravy] 20:30 08.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dost dobrýá21:19:55 08.02.2011
Lucinko, krásný výsledek. Přeju ještě více síly, chuti, elánu a dobrých kamarádů (přátel), pak to jde, i když to nejde. Pa Tvůj Tomáš
tomášodpovědět 
 Re: dost dobrýá22:07:53 08.02.2011
Co je tohle za úchylnej komentář? Úplně vidim ty sliny, co se "jejímu Tomášovi" hromadí v koutcích úst.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá08:44:39 09.02.2011
Hlavne aby se mu nehromadilo neco nekde jinde:-D
MModpovědět 
   Re: dost dobrýá21:14:25 09.02.2011
myslim ze to vcas a pravidelne vypousti...
pindik 2odpovědět 
 Re: dost dobrýá11:13:19 09.02.2011
lucinko ja ti preju to same s jeste vetsim srdickem.
Tvuj pindik...
pindikodpovědět 
 Re: dost dobrýá14:57:59 09.02.2011
Prosim adminy aby tyhle sexisticky blaboly mazali. Holka leze dobre, slusi ji to (u chlapa by to nikdo nekomentoval), ale tyhle slintaci a pseudoslinatci komentare jsou za hranici ucty.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá15:30:38 09.02.2011
Holt nová doba. Doufejme, že ona si o tom myslí svoje.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá21:13:40 09.02.2011
Mrzi Te ze z Tebe nikdo neuchcava, ze??
pindik 2odpovědět 

 paradni vysledek10:20:13 09.02.2011
a gratuluji, jen tak dal.
upmanodpovědět 

 na bednu to neni12:29:27 09.02.2011
Škoda, že ve významějších a dobře obsazených závodech je to vždycky takhle nevděčný umístění. Už by si zasloužila medaili. A my taky. Po tom všem.
Vaschekodpovědět 
 Re: na bednu to neni14:14:24 09.02.2011
Nemyslím si, že by Saas Fee bylo hůř obsazené, než Busteni. Na obou závodech nechyběl prakticky nikdo z kompletní špičky. Akorát Lucce tentokrát chyběla troška štěstí - spadla kvůli vylomenému ledu, když měla ještě půl minuty času a sil také ještě dost. Od bronzu ji dělila jedna expreska a kousek.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: na bednu to neni08:23:20 10.02.2011
Na svěťáku v Koreji, kde Lucka byla třetí, startovalo ještě o 12 ženských víc než v Busteni a ze špičky nechyběla ani noha. Na SP v Saas Fee, kde získala Lucka stříbro, byl taky vyšší počet startujících než v Busteni. V S.Fee nezávodila pouze jedna z Korejek. Ovšem ta lepší tam byla.:-) Řekl bych, že u té špičky rozhoduje, kdo má v tu chvíli víc štěstí. Na MS štěstí přálo nejvíc Angelice, ale v Koreji zase moc štěstí neměla, skončila až 13. místě a v Saas Fee byla sedmá.
Martinodpovědět 
   Re: na bednu to neni14:13:55 10.02.2011
souhlasím, akorát sis spletl Angeličiny výsledky v Koreji a Saas Fee. V Koreji byla sedmá (Dostala od rozhodčích nový pokus když necvakla expresku) a v Saas Fee třináctá, když spadla v semifinále a nepostoupila.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:

Napitý Wapiti
 Databáze cest:
Všechny cesty (181790)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Jihovýchodní Hrana IV Rájec - Ptačí Stěny
El Bonbóne XIc Labské Údolí - Levý Břeh
Panorama Světlušek VI Rájec - Ptačí Stěny
Snížená Pracovní Schopnost VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Kleine Wand VIIc Oybin
Nově komentované:
Antigravitační Komplex VIIa Labské Údolí - Pravý Břeh
Malý Kotel 4 Srbsko
Nádhera Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Brione 7B Tisá - Modřín
Herbstweg VIIc Rájec - Ptačí Stěny

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Názor | Re: Názor | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura |

 Nové komentáře:
Re: Hoši | Re: Gran Sasso a Benito Skorzeny | Re: Hoši | Re: Hoši | Re: Hoši | Re: Hoši | Re: Hoši | Re: Plošný zákaz | Hoši | Re: Plošný zákaz |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (47)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (29)
Jazda Olympanov (29)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Zákaz lezení na Kozlovi (18)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (15)
Realizace 10? (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)

 Nově v inzerci:
Lezečky Scarpa Booster 42,5 EU | Průvodce Adršpach 2. díl | Tendon Lowe 9,7 mm | La Sportiva Mythos Eco | Petzl Elios | La Sportiva Miura Men 38.5 | Dětská krosna Salewa | Prodám hodinky Suunto t4c | Do hor, výlety, cesty | Lano Mammut Crag Dry |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1166 
 Ne 
 1127 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.