LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Helé mami, horolezec. Jéé už tam neni!?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
37.Hebelka 10132
38.Kubíček 10131
39.Fajkoš 10131
Bouldry:
37.Jeliga 9203
38.Kožich 9200
39.Bulička 9150
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1155194 cest
Nové přelezy:
Odcházení Xb
Šariček Úř 7C+
Čára Život 7C
UFO 7C+
Esterattit 7b
Jerome The 7c+
High Jump 8a
Silberblic 8a+
Gros But 7c
Moravská K 7B

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijské zlato v rychlolezení mužů má Veddriq Leonardo (INA)

V lezení na rychlost mužů na olympiádě v Paříži vybojoval dnes zlato Indonésan Veddriq Leonardo. Druhý byl Číňan Wu Peng, třetí Američan Sam Watson. Ten v malém finále opět překonal světový rekord s časem 4,74 sekundy. Česko v této disciplíně zastoupeno na olympiádě v Paříži není.


Standa Holec   [úpravy] 23:07 08.08.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nejrychlejsi treti14:24:50 09.08.2024
neni trochu divny, ze nejrychlejsi lezec je az treti? chapu divackou atraktivnost duelu i logiku pavouka, ale stejne mi to prijde zvlastni, jako kdyby se tak bezel sprint na 100m.

zlaty boulder a obtiznost, i kdyz bodovani a nasledny vliv stavecu ma taky sve mouchy, tak aspon tohle tam nastat nemuze.
odpovědět 
 Re: nejrychlejsi treti14:37:55 09.08.2024
protože je to moc krátký, než aby jich závodilo osm najednou (ne že by to nešlo postavit, ale divák by neměl čas se ani zorientovat). řešením by bylo prodloužit normovou trať tak, aby nejlepší dosahovali času okolo 40 vteřin (analogicky atletice - divácky nejatraktivnější drama je čtyřstovka, na stovce se divák v reálném čase ani nerozkouká a musí si doucvrnkávat až při opakovaných záběrech). to by byla docela sranda, kdyby se fakt závodilo na stometrové stěně - no né?
Lukas B.odpovědět 

 Foto dne:

Kecy nemaj cenu, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183848)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vell Marí 6a Port De Sóller
S.R.B.T. 6b+/6c Ederland
Mai Dire Mais 5c Ederland
La Via Di Casa 6a+ Ederland
I Colori Di Dora 6a Ederland
Nově komentované:
Navždy Děvče 8+ Svatý Jan
Jéňa 6C+ Blansko Sever
Navždy Děvče 8+ Svatý Jan
Nova 6C+ Zvůle
Triáda 6A+ Zvůle

 Nově v diskusi:
Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta | zapomenutá lišta | Re: Lezení Praha navijáky? |

 Nové komentáře:
Skály x LOH | Skály x LOH | Megagratulace | Legenda | Re: Prosba na autora článku | Nekutečný výkon | borec | Re: Trapárna | Re: Prosba na autora článku | Re: Prosba na autora článku |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (43)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Lezení kde hadi dávaj dobrou noc (1)
Valná hromada ČHS: (1)

 Nově v inzerci:
Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 174 
 Ne 
 164 
 Nevím 
 70 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.