LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12456
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1137517 cest
Nové přelezy:
Senzace 11
Kralupskej 7C
Hilti Box 7C
One Of The 7C
Kníže Roha 8A
Rum A Síla Xb
Když Se Sn 8A
South Park 9-/9
Montanejos 7b+
Karl May 8a

Stěny
Sokolovna TJ Sokol - Ledeč nad Sázavou
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Otevírací akce v BB

Čao závisláci,
Rád bych abyste všichni dobře zvážili zda je lepší pobavit se v BB nebo si jít zalízt na skály, po kterých si tenhle rok zalezete ještě moc a moc! BB se otevírá jenom jednou...koukejte přijít :)))

V pátek 15.6.2001 proběhla kolaudace prostoru BB a předcházel jí přeukrutný maraton asi deseti individuí, kteří nonstop makali jak o život od středy rána do desáté ranní hodiny pátku. Škoda, že nebyla po ruce kamera, protože to byla fakt sranda pozorovat jak se všichni po nějakých 20 hodinách v kuse mění v zombie...:))), který na životě drží vysoká hladina kofeinu, teinu, guarany a já nevim jakých povolených drog ještě. Něco se dostavovalo, natírala se stěna a hlavně se uklízelo a uklízelo a plnili se matrace. Při naplění sedmé matrace jsme zjistili, že našich 400 Kg molitanu je fuč...:) a to jich nám,sákryš,zbývá naplnit ještě šest.
V 10:30 začla kolaudace, na které ani nevim kdo byl. Smysly byly totálně nulové a mikrospánek asi taky proběhl...A jak to dopadlo? Strašně rád bych zakřičel hurrrá, ale pan požárník, zrychlený a asi podplacený byl jiného názoru a prohlásil, že unikový východ ze stěny má být o 17 cm větší. Naštěstí je to maličkost a přes víkend předěláme a v ponděli už to MÁME!
A co dál?
V týdnu otevřeme bar (středa) a v sobotu proběnou závody, které staví Andrej, Jirous Příba a asi i já a poté otevírací akce BB! Doufám, že to není moc narychlo, ale už se na to těšíme :) Koukejte všichni přijet! BOULDERBAR CUP - V jámě 6. Sobota 23.ČERVNA ROKU 2001.
Praha Vás čeká...:)))Pojďte naposledy natrhnout Praze prdel...:))) BB!

Oliváč   [úpravy] 11:22 16.06.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Cha Cha
Tak to bude jeste dlouho trvat nez Prazaci prestanou byt levnou koristi !!!!
Zapsal: Pavel, 18:29:46 17.06.2001
 odpoved na cha cha
To se jeste uvidi kdo bude levna korist. Prisel cas na total masakr odvetu!!!!!!!!!!!!
Zapsal: Pavel, 21:35:50 17.06.2001
 Sorry
Nazdárek, sem malinko pomalejší, kdy teda bude otevřeno na lezení? Už v tu středu? Předem dík za info...
Zapsal: Ivucha, 10:27:44 18.06.2001
 pro Ivuchu
...pomalejší? Ivo, Ivo...od středy bude otevřenej bar, v sobotu závody a od pondělí 25.6.2001 bude otevřená stěna.Tvá účast na závodech je nutná...:)
Zapsal: Oliváč, 14:15:41 18.06.2001
 
Radsi pojedu na ty skaly.
Zapsal: Petr, 11:09:10 19.06.2001
 Uz se těším
Už se moc těším.Doufám,že večer bude pánský striptýz.
Zapsal: HelčaL., 11:35:05 19.06.2001
 podrobnosti
Abych nezapoměla, v kolik hodin je presentace?Díkec.
Zapsal: HelčaL., 11:40:17 19.06.2001
 Presentace
V deset.
Zapsal: , 15:05:17 21.06.2001
 a vecer?
a co potom bude nejaka parbicka?
Zapsal: , 13:16:22 22.06.2001
 oHahvzaohypxZp
Fede perdio el piermr set 6/4 .Viene mal en las estadisticas .No tuvo break a favor ,tuvo 4 en contra ,y gano 24 p sobre 57 contra 33 del checo ,Ojala lo de vuelta porque es un partido ganable .Vamos Fede
Zapsal: FJgjQurPnMyKoqA, 00:58:36 25.09.2012


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Route 67
 Databáze cest:
Všechny cesty (181723)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Böhmen Under Bären 5+ Střední Vrch
Slávie 6+ Skály V Kouřimi
Muffínek 4+ Skály V Kouřimi
Pokoutné Vhloubení 5- Skály V Kouřimi
Reflux 7 -
Nově komentované:
Phobos A Deimos IXb Labské Údolí - Pravý Břeh
Střídavě Oblačno VIIc Suché Skály
Pure 8A Rohanovský Vrch
Hilti Box 7C Rohanovský Vrch
Culo Di Gomma 6b+ San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Lavant | Re: Frankenjura | Re: Je Nago Otevrene |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Kam nejezdit | Nacvičování | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Majster | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | relax, man |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (58)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (29)
Jazda Olympanov (29)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (15)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Miura Men 38.5 | Dětská krosna Salewa | Prodám hodinky Suunto t4c | Do hor, výlety, cesty | Lano Mammut Crag Dry | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | LS Otaki women 38,5 | Lenin / Tengri / Něco? | Paklenica | Kalhoty Gorewear C5 paclite vel.M |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1160 
 Ne 
 1121 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.