LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
13.Bulička 11056
14.Širůčková 11006
15.Smetanová 10972
Bouldry:
13.Danda 10159
14.Kučera 10125
15.Pařík 10125
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156704 cest
Nové přelezy:
Sofia 9+
Paragon 7C+
Ring Lock 7C+
Noel Chez 7b+
Genesis Xb
Hydra 7C+
Hantillio 9a
Přepište D 7C
High Heels 7c+
Miami Stea 7C+/8A

Stěny
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Squash Arena Liberec - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Karlovy Vary
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Svěťák v boulderingu ve Švýcarsku

Martin Stráník skončil v semifinále 17.

Martin Stráník skončil dnes v semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu na 17. místě. Nepovedl se mu ani jeden top, jen 3 zóny na 7 pokusů. Po semifinále nám Martin napsal:

"Dneska před semi se cítím daleko lépe než včera, a tak se hodně těším na bouldry. Nicmeně v bouldrech bojuju se špatnýma stupama, a tak na víc než 17. místo to dneska nestačilo, finále bylo daleko. Uvidíme, co přinese Čína."

Martina v semifinále fotila Katka Matějíčková:

Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Ve finále pak odpoledne vyhráli Japonec Kokoro Fujii a Britka Shauna Coxsey.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result




Zpráva z pátku:

Update: Dojmy a fotky naší repre
Martin Stráník postoupil dnes do sobotního semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu.

V kvalifikaci obsadil 13. dělené místo jako 7. postupující ze své kvalifikační skupiny. Podařilo se mu topovat 4 bouldry z pěti na celkem 14 pokusů (4t14 4b9).

Další naši nepostoupili. Jan Chvála skončil 67. s výsledkem 2t10 3b3, Štěpán Stráník 89. (0t 2b5) a Jan Jeliga byl 97. se výsledkem 1t6 2b5 ve 2. skupině.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result MEN bouldering

V sobotu 8.4. začíná semifinále v 11.00, finále bude od 18:30.



A zde jsou dojmy, o které jsme je po dnešní kvalifikací poprosili:

Štěpán Stráník: Lezlo se mi dobře, ale nic jsem neprovedl, bouldery byly těžké ale hezké.

Honza Jeliga: Ruky nedržely, nohy nestály. Jinak to bylo pěkné. Bylo pěkné být po dlouhé době zase na svěťáku.

Honza Chvála: Kdybych vylezl ještě dva, byl bych v semi. Bouldery byly pěkný, zachránily mě kolmáče. Stisky jsou peklo.

Martin Stráník: Na rozlezu jsem se cítil špatně, ale během závodu to bylo fajn, 3 převislý bouldery šly hned, kolmáč se štěstím a jedno peklo. Výsledek krásnej a těším se na zítra. Koukejte a držte palce 🙂)

Fotky našich reprezentantů z kvalifikace fotila Katka Matějíčková (s číslem 62 je Martin Stráník, 110 Honza Chvála, 80 Štěpán Stráník, 48 Honza Jeliga):

































Protest české repre proti zpoplatnění live video přenosu ze SP

Naše repre v Meiringenu, na fotce protestuje proti zpoplatnění video přenosů ze závodu

sth   [úpravy] 19:59 08.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Postup19:56:10 07.04.2017
Hezký držím pěsti.
Steveodpovědět 

 gratulace14:30:38 08.04.2017
Semifinále, resp. 17. místo je supr výsledek, gratulace. Jen škoda toho prvního bouldru, kde nepadla zóna, řek bych - tam to podle mě chtělo se na tom nástupu být natočenej na druhou stranu, nebo kolmo ke stěně a ten pravej chyt (kterej se zdál lepší) by bral líp. Ale od klávesnice se to radí.
odpovědět 

 Stupy-bída19:30:06 09.04.2017
Na nohy teda stupátka nic moc, to je vidět..Tfujtajbl.. Dík za fotky, aspoň vidíme, co teď ve světě frčí..
Ada fan klub Závistodpovědět 

 Foto dne:
Jeptiška
Údolní stěna, Xa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183969)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Höfi-express 7 Hochschwab
Yggdrasil 9 Frankenjura
Rozlejzák 6A Bor
Nově komentované:
Ajo En Shit Pit 7B Děčínský Sněžník
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Konečník 7 Lomy Nad Velkou
Šílený Tanec XIa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky |

 Nové komentáře:
cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF | Názor na logo | Re: ČHSS | Re: ČHSS | Re: chyby konec? | Re: chyby konec? |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (70)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Kouba Permon Biaxial vel.6 | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 308 
 Ne 
 379 
 Nevím 
 124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.