LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11487
7.Nespoutaný 11453
8.Stráník 11396
Bouldry:
6.Jungling 10553
7.Kopecký 10475
8.Popovský 10428
Hory:
23. 2948
24.Štalmach 2894
25.Chomová 2832

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1136978 cest
Nové přelezy:
Armáda Spá 8A
Street Cli 7b
Lukáš Krpá 7C
Satan 7C+
The Burden 8A
La Directe 7C
Blitzkrieg 7b+
Altamira 8A
KKT 7C
Ambra 8B

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup Trutnov

Čechy

poutakNa fungl nové stěně se lezlo tuto sobotu (29.11.2003) v Trutnově finále dalšího ze série závodů dětí a mládeže v lezení na obtížnost Lanex Cup. Výsledky jsou ode dneška na příslušné stránce ČHS stejně jako aktuální pořadí i české části Lanex Cupu a dojmů jsme si odnesli zase bohatě, byl to prostě bezva zážitek.

Mrkněte na pár fotek. Komentář kompetentních (Houmyho), který by zhodnotil celou letošní sérii, máme přislíbený po nadcházejícím víkendu, kdy se čeká poslední letošní závod série, a to v Děčíně - Bělé.

Nová stěna
Nová stěna, slavnostně otevřená těsně před sobotním finálem Lanex Cupu

Stará stěna
Stará stěna, na níž se lezly kvalifikační cesty

Ráďa Šifra - kvalifikace chlapci A.
První kvalifikační cesta nejmladších kategorií - leze Radovan Šifra

Hlavní pořadatel Martin Macek dává instrukce nejmladším závodníkům.
Hlavní pořadatel Martin Macek dává instrukce nejmladším závodníkům

Komín a převis na nové stěně -finálové cesty
Komínem i přes převis vedly finálové cesty na nové stěně v Trutnově, která je stejně jako ta stará ve sportovním areálu základní školy Komenského

Standa   [úpravy] 17:42 02.12.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Komín22:36:31 02.12.2003
Ty jo, lezení komínem, to je teda něco. To bych byl na tuty poslední.
A koukám, Stando, že Bětce se to závodění nějak zalíbilo. Aby na jaře nelezla líp než my.
Hopodpovědět 

 Materiál opláštění stěny11:35:20 03.12.2003
Možná to bude někoho zajímat :o) Ta stěna je mimochodem použitým materiálem velmi zajímavá. Jsem překvapen, že se někdo odhodlal opláštit tak velkou stěnu deskami OSB. Pro soukromé temné bouldrovky, materiál vskutku ideální. Dřevoštěpkové desky vykazují podobné parametry jako překližka při podstatně nižší pořizovací ceně. Pro orientaci, v tloušťce 18 mm se cena s daní pohybuje okolo 160,- korun za metr. A navíc jsou i krásný.
Azbestodpovědět 
 Re: Materiál opláštění stěny12:13:23 03.12.2003
jestli se nepletu, tak v trutnove je OSB tl.20mm nebo 22mm a u te si troufam tvrdit, ze cena bude vyssi nez za preklizku 15mm, prave totiz resim dilema jaky material na stenu a zatim mi to vychazi lepe pro preklizku, mate nekdo zkusenosti s OSB 18mm na vetsi stene cca 100m2?
jinak stena v trutnove je moc pekna, na fotce neni videt jeste jeden komin, peknej rozporak, decka mely co delat, aby to roztahly, co je na ni spatne jsou podle me moc blizko borhaky cca po 1m o to je fakt moc blizko, to clovek furt jenom cvaka a nahore neutahne lano
jakubodpovědět 
  Re: Materiál opláštění stěny09:30:35 15.12.2003
s těma preskama to ale pořád ještě jde vyřešit.Můžeš cvakat objednu.
lenčaodpovědět 

 stěna09:29:09 19.12.2003
nevím jak jsi to počítal, ale konkrétně tato stěna vyšla zatím město sakra lacino. Cca 300 m2 vyšlo na necelý půl milion. Tak nevím jestli se dostaneš pod...
já a frenky(stavitel)
já a frenkyodpovědět 

 Foto dne:
Ledolezení, cesta
Earl Gray
 Databáze cest:
Všechny cesty (181645)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
U 2 7b Marjan
Black Boy 6c Marjan
Camarillo Brillo 6c+ Siracusa
La Mia Anima 7a+ Siracusa
Torello Wild 7a+ Siracusa
Nově komentované:
Přetlačovačka 5C+ Skalky Za Aritmou
Dlouhá Spára VIIc Tisá - Hřebenové Věže
Dlouhá Spára VIIc Tisá - Hřebenové Věže
Tornádo VIIa Tisá - Hřebenové Věže
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Frankenjura | Re: Je Nago Otevrene | Re: Dotazník | Re: Dotazník | Re: Frankenjura | Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Dotazník |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Holeček na hrad | Re: Holeček na hrad | Re: Bloudek chce zase přidat | Holeček na hrad | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (63)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (27)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Jazda Olympanov (20)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius | Kalhoty Gorewear C5 paclite vel.M | Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna | Prodám zánovní lezečky Triop | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... | Průvodce El Chorro | Evolv Kira Lady 37,5EU |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1144 
 Ne 
 1110 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.