LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
4.Stribrny 11725
Bouldry:
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
4.Stráník 10850
Hory:
22.Chomová 3276
23.Verner 3138
24.Petr 3083

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1157244 cest
Nové přelezy:
Krize Stře 7C+
AC-DC Xa
Moosgärtli 7c
Kraftfeld 9/9+
Loch Recht 9-
Ino 7c
Route 69 7b
Pandora XIc
Anfang Ein 8A+
Uloupený K 9/9+

Stěny
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
LANEX eshop - Bolatice
HUDYsport - Ústí nad Labem

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fugas odstoupil a Martin Mellan taky

Z horosvaz.cz
Odstoupení od kandidatury na člena VV ČHS

18.03.2005 08:08 Jiří Všetečka
Pro nové skutečnosti, které mně nebyly známy v době přijetí kandidatury na člena VV ČHS, se vzdávám možnosti být volen do tohoto orgánu. Změna týkající se mého pracovního vytížení by mně nedovolovala plně se věnovat práci pro ČHS, zvláště v dnešní době, kdy část členů ČHS volá po větší aktivitě funkcionářů a není spokojena se stavem svazu. Děkuji všem, kteří mně veřejně podpořili před volbami a zároveň se omlouvám, že nemohu naplnit jejich představy.
Fugas

Měsíc poté co jsem napsal níže uvedený text jsem s uspokojením konstatoval, že se objevila řada dalších důvěryhodných kandidátů a mohu s klidným svědomím upustit od své kandidatury.
Martin Mellan
níže byl uveden text:
Do VV ČHS jsem byl zvolen Valnou hromadou v roce 2003. Svoje představy a plány jsem shrnul v tehdejším prohlášení zveřejněném zde: www.horosvaz.cz/servis/data/mellan.htm .
Svoje dvouleté působení ve VV nemohu hodnotit jako 100% úspěšné a bohužel jsem si vědom, že ani do budoucna nebudu schopen této funkci věnovat tolik času a energie, kolik by potřebovala. Proto bych nejraději v dalším období opětovně nekandidoval. Toto rozhodnutí je ovšem podmíněno, tím, že se objeví dostatek dalších dle mého mínění schopných kandidátů, kteří budou ochotni se na vedení ČHS podílet a usilovat o důvěru Valné hromady. Protože k dnešnímu datu (15.2.) nejsou známi žádní takoví kandidáti, domnívám se, že lepším řešením je pokračovat v započaté práci, než odstoupit z VV bez odpovídající náhrady. Myslím si, že pokračování práce stávajícího VV je rozhodně lepší variantou, než volba z nouze z kandidátů, kteří se rozhodnou "to zkusit" až na Valné hromadě při bagetě, nebo dokonce na uvolněná místa kooptovat další členy VV v období mezi Valnými hromadami (§13 stanov).

Díky za tip a překopírování na diskusi pod článkem on-line s Alenou, v předvečer nedělní valné hromady to snad patří pro info i sem.

   [úpravy] 15:45 18.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Roter Turm
Letzter Meter, VIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (184044)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blaue Stunde 6 Frankenjura
Luna”s Soul Mates 5+ Frankenjura
Schnelles Glück 5 Frankenjura
Techniktod 6- Frankenjura
Covidlak 8+/9- Medené Hámre
Nově komentované:
Zatracený Vedro 7+ Velká
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko
Přímý Dolez C Rakváčů 8-/8 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: životnosť lán od Tendonu | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Marťan | Re: Marťan | Marťan | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou |

 Nové komentáře:
Inu | venga! | Re: ČHSS | Re: cena | Re: ??? | ??? | pockej pockej | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: H |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (77)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (4)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Jazda Olympanov (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)

 Nově v inzerci:
Práce | Rychlá a bezplatná finanční pomoc | Expresky | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Statická a dynamická lana | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 559 
 Ne 
 483 
 Nevím 
 156 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.