LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
20.Šofránko 10648
21.Vlk 10596
22.Jungling 10588
Bouldry:
20.Nespoutaný 9731
21.Horáček 9728
22.Šťastný 9675
Hory:
22.Verner 3138
23. 2948
24.Štalmach 2894

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5704 lezců
1140066 cest
Nové přelezy:
Scherbius 8c
Fred Flins 8a+
Die Sonne 7c/7c+
Moustache 8a
Vía Del Fu 7b+
Špička Led 8B
Waliserne 7b+
Der Bewegt 9+
Booz 7c
Kudlanka 10+

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Eliška Adamovská přelezla své první 8c+

Eliška Adamovská přelezla své první 8c+. Ve španělském Margalef dala cestu Pal Norte. O obtížnosti píše, že by to mohlo být i těžší, možná za 8c+/9a.

Je to nejtěžší cesta, co si kdy nějaká Češka zapsala do deníčku na Lezci. Těžší cestu přelezla jen Gabriela Vrablíková, a to 9a v roce 2019, ale ta si přelez na Lezce nezapsala (psali jsme zde).

Eliška Adamovská o přelezu informovala i na Instagramu, kde je krom fotky i video (kliknětě na šipku v pravo):




Data na Lezci:

Deníček - Adamovska Ella (Elis)

Žebříček - ženy

Pal Norte 8c+


Standa Holec   [úpravy] 08:07 29.12.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 m10:27:50 29.12.2020
dobře gratulace.
8áčkařodpovědět 

 gratulace10:49:17 29.12.2020
Gratulka! Eliška jede. Na 8a.nu se píše o někom, kdo se jmenuje Ella Adamowska a shodou okolností ta holka přelezla tu stejnou cestu, jako Eliška. Pořádná náhodička, tak podobná jména a v podobnou dobu.

Což mi připomělo jednu anekdotu, která se toho netýká - dneska si holky říkaj Markét, když je to Markéta, Terez, když je to Tereza...a tak. A nejen v soukromí, říkaj si tak i veřejně. Včera jsem jednu holku, co se jmenuje Kristýna a říká se jí Týna, řekl Týn a Pavlu jsem zase oslovil Pavl a ani jedna se na to moc netvářila... :D

Zdraví Je (Jen, kdyby jste to nepochopili)
Jeodpovědět 
 Re: gratulace16:19:10 29.12.2020
Taky se pripojuju ke gratulaci Elisce. Jinak jazyk se dynamicky vyviji. Verim, ze byly doby, kdy se jeste nepouzivalo Jenda, nebo Jen, nebo kdy se lidi stydeli za cesky jmeno Honza... ne kazdymu sedi jmeno dany rodici, tak si ho zkratka prizpusobi - z Terezy je Terka, Teri, nebo Terez, z Davida je Dejvid, Dejv, atp.
aTomodpovědět 
  Re: gratulace16:31:14 29.12.2020
Zpočátku to vypadalo dobře, ale pak se tam objevilo tohle " ne kazdymu sedi jmeno dany rodici" a pochopil jsem, že si jenom děláš srandu.

odpovědět 
  Re: gratulace16:35:33 29.12.2020
terez.com/

možná to ale mělo být nerez.com/
odpovědět 

 Kokoten minute17:57:19 29.12.2020
Jdete si resit svoje postrehy na fejsbuk, tady je kazdymu u prdele kdo si co zkracuje.
Jendaodpovědět 
 Re: Kokoten minute18:22:36 29.12.2020
Přesně
Kokotodpovědět 

 Rozhořčení nad adminy22:26:11 29.12.2020
Stando a Jirko, nebo jak se vy co se o to tady staráte jmenujete - to jste teda pěkný buzíci, že mi smažete komentář ve kterym čistě pozitivně (a ano lehce expresivně) vyjadřuju obdiv k tomuhle obdivuhodnýmu výkonu!
Xxxodpovědět 

 Foto dne:

Božská hrana, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (182082)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Scherbius 8c Frankenjura
Fred Flinstone 8a+ Nago
Navždy Xa Tisá - Věže Pod Silnicí
Pleine Lune 6B Fontainebleau
Inteligentní Service 5+ Skály U Svobodova Mlýna
Nově komentované:
Moustache Corner Direct 8a Nago
Šolích 7- Kozelka
Žiletky V Těle 8 Mařenka
Action Directe 11 Frankenjura
Dívčí Sen 7 Jevišovice

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru |

 Nové komentáře:
Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Díky | Re: Stojí to za prd | Re: Zaver z diskuse | Re: Stojí to za prd | Stojí to za prd | Best of Rosta | Re: Mega | Re: jen kvičte |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (57)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Uganda 2025 (17)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (12)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (4)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (4)

 Nově v inzerci:
Moon 2017 | Pozemek na Labsky Stráni | Prace + lezení Arco | Mammut Kento Mountain High GTX | Lezečky Scarpa Arpia 42 | Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1318 
 Ne 
 1278 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.