LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12284
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5717 lezců
1148431 cest
Nové přelezy:
Chuck Norr 7b+
Yihad 7b+
Vzpomínka 9-
Kostelecká 9
Kein Šlágr 8+/9-
Hradní Spá 10-
Flammenwer 9
Im Auge De 9
Drachentan 9-
Bärentöter 9+

Stěny
Nový Jičín - Nový Jičín
HARLEM - Ústí nad Labem
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Český pohár mládeže II.závod – Svitavy

V sobotu 24.5. se ve svitavské sportovní hale konal další ze závodů Českého poháru mládeže ve sportovním lezení na obtížnost. Závodů je zúčastnilo celkem 46 závodníků a 45 závodnic z celé republiky.

Cesty pro závody připravili Štěpán Stráník a Kuba Wolf , kteří využili celou plochu stěny a dobře odhadli  lezecké umění závodníků. Topový chyt na finálových cestách drželi po vynikajícím výkonu pouze dva závodníci – Ráďa Šifra (kategorie C) a Jana Vincourková (D), ale všichni si jistě pěkně zazávodili a porovnali své lezecké schopnosti s ostatními.
Za pěkné ceny patří poděkování sponzorům: HUDYSPORT, Singing rock, YATE, SENZOR, HUMI, UAX, SPORTSYSTÉM ŠIFRA, TRIOP, TRIMM, VERTICAL SPORT, SALTIC, RAVELTIK, KUKU-hračky, TR Lezecké stěny, CENTRUMSPORT, Pekařství SÁZAVA  a  dalším.
Třetí pohárový závod před prázdninovou přestávkou se koná v Bystřici n.Perštejnem v sobotu 14.6.

 Výsledky - chlapci

 Výsledky - dívky

A kluci


D dívky


kvalifikace D




B dívky


C dívky


D kluci


nejmladší závodníci

Míra Doseděl   [úpravy] 21:26 04.06.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 KONEČNĚ09:43:33 05.06.2008
KONEČNĚ ASPOŇ JEDNA ZPRÁVA ZE ZÁVODŮ I S FOTY....
Honzaodpovědět 

 Iva Vejmolová14:01:59 05.06.2008
Myslím, že ve Svitavách byly k vidění nejen skvělé výkony J. Vincourkové a R. Šifru, ale i ostatních, především výkon Ivčy Vejmolové, která byla postaršena, byl naprosto úžasný. Dokázala s přehledem převálcovat své o dva roky starší soupeřky, včetně loňské mistryně Edity Vopatové. V ani jedné cestě ji žádná z holek nedokázala porazit. Gratuluji. Snad nám v příštím roce přibyde další nadějná finalistka v evropském poháru.
Michalodpovědět 
 Re: Iva Vejmolová20:14:03 05.06.2008
To je fakt. A navic se nam jak v kat. B i D holek ukazuje hodne vyrovnana spicka cca 6 zavodnic, takze je nadeje, ze nam do budoucna vydrzi dele nez stavajici holky {v Acku je jich poskrovnu}...
Honzaodpovědět 
  Re: Iva Vejmolová22:15:18 05.06.2008
Lezly holky z kat.A úplně stejné cesty jako holky kat.B? Předpokládám, že asi jo, páč se mi nezdá, že by pro tři dívky z B dělali stavěči extra cesty. Mám pravdu?
odpovědět 
   Re: Iva Vejmolová22:19:18 05.06.2008
malá chybička - měl jsem na mysli 3 holky z A, ne z B.:)
odpovědět 

 Krásná stěna08:45:25 06.06.2008
Krásná stěna v krásný hale. Proč se tam nedělají závody ČP pro dospělé? Jinak všem, co se o ty děcka starají držím palec, ať jim ten elán vydrží.
Petr Reschodpovědět 

 Foto dne:
Lehenstein
Mein herz brennt, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (183624)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bergseite 3 Frankenjura
Lišaj Smrtihlav VIIIa Bělá U Děčína
Hasta La Vista! 6c+ Margalef
Nadie Se Acordará De Nosotros, 6c Margalef
Continuará 6c Margalef
Nově komentované:
Severka 6+ Lukov
Dopamin 7A+ Panský Les
Kruci Kříž 7A Panský Les
Vzpomínka Na Wu-chan 9- Podještědí
Nozdrostrk IXb Suché Skály

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Vyplnění dotazníku | Re: Bílá skála Mravenčí pilíř | Bílá skála Mravenčí pilíř |

 Nové komentáře:
Re: Máte tam chybu | Autoři fotek | Finále | Re: Eurosport | Re: Opravdu potřebujete půjčku? | Re: Eurosport | Re: Eurosport | Eurosport | Re: Vytaz | Re: Opravdu potřebujete půjčku? |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (31)
Zákaz lezení Čtyři palice (24)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Severní stěna Eigeru (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)
SP v lezení Wujiang, Čína (14)

 Nově v inzerci:
Praha a okolí - lezkyně | Fjällräven Batoh Keb 52l | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 | Sportiva trango gtx | Práce | La Sportiva Olympus |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1804 
 Ne 
 1717 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.