LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
21.Kalvas 10678
22.Jeliga 10634
23.Svoboda 10612
Bouldry:
21.Chejn 9925
22.Břicháček 9903
23.Šípek 9900
Hory:
26. 2726
27.Nehasil 2710
28.Málek 2682

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1155308 cest
Nové přelezy:
Labutí Pís 9+/10-
Odcházení Xb
Šariček Úř 7C+
Čára Život 7C
UFO 7C+
Esterattit 7b
Jerome The 7c+
High Jump 8a
Silberblic 8a+
Gros But 7c

Stěny
Boulder club - Zákupy
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co chystá TENDON na Fesťáku: lana za rozumné ceny, soutěže, dary

-reklama-

TENDON bude jako již tradičně v době od 25. do 28. 8. 2011 nabízet k prodeji lana jak z naší aktuální nabídky, tak i ze starých zásob za výhodné ceny.

Nezapomeňte se zastavit na našem stánku naproti kinu, kde budeme po celou dobu trvání Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu nejen prodávat, ale i rozdávat. Co? No na to se musíte přijít podívat.
A pokud budete mít chuť, přijďte si s námi zasoutěžit do parku! V sobotu pořádáme spolu s Hudy Žebřiňák a v neděli Siláka Johna. Moc se na vás těšíme.

Info k soutěžím:

SOBOTA 27 / 8 / 2011
14:00 do 16:00

HUDY a TENDON Žebřiňák neboli Foot off contest (soutěž) v parku

Unikátní soutěž v lezení na nakloněném žebříku bez pomoci nohou. Vyřazovací systém na dvou žebřících současně Spojení zelené síly HUDY a TENDONU, kteří tuto akci mají na starosti a kteří věnují do této soutěže atraktivní ceny. Přijďte si do parku v sobotu odpoledne zasoutěžit nebo podpořit největší siláky. Cena útěchy pro každého soutěžícího siláka. Kategorie borci a dívky.



NEDĚLE 28/8/2011
10:00 do 12:00

Silák John aneb Follow Master of Rocks (soutěž) v parku

TENDON vás všechny zve na již druhý ročník soutěže ve šplhu bez pomoci nohou na speciálním laně, které se častěji než na šplhání používá k rychloslaňování z vrtulníku. Ve stejném čase sice probíhá atraktivní finále Českého poháru v boulderingu, ale krátké protažení těla Vám určitě udělá dobře. Soutěží se na rychlost v kategoriích silák a silačka. Drobné ceny pro odvážné, kteří to přijdou zkusit, atraktivní ceny pro vítěze.



(Původně vyšlo 22.8.2011)

TENDON   [úpravy] 12:07 23.08.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 COPY16:11:13 22.08.2011
Dost dobry...ale tak nejak se me zda, ze se tu nekdo pokousi zkopirovat to co delaji Totalove s Bealem a spratelenyma firmama nekolik let :-)
Petrodpovědět 

 Foto dne:

Verdon
 Databáze cest:
Všechny cesty (183849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Černá Sjezdovka VIIIa Čížkovy Kameny
Vell Marí 6a Port De Sóller
S.R.B.T. 6b+/6c Ederland
Mai Dire Mais 5c Ederland
La Via Di Casa 6a+ Ederland
Nově komentované:
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Berušky 8- Kotek

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Nekutečný výkon | Re: lezci vs. (horo) lezci | KRUTOPRISNAK | děti | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Megagratulace | Skály x LOH | Megagratulace | Legenda |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (46)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
42. ročník MHFF: Legendy velehor i děti záchranáři (1)

 Nově v inzerci:
Lano Roviště Hafty | stary kruh s drikem | Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 182 
 Ne 
 181 
 Nevím 
 72 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.