LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
41.Lebloch 10103
42.Bartoš 10091
43.Sejbal 10072
Bouldry:
41.Zíma 9100
42.Stadtherrová 9100
43.Zímová 9053
Hory:
13. 5018
14.Najman 4679
15.Šuraba 4463

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156945 cest
Nové přelezy:
Freedom Is 9
Maggi Fick 9-
Pouze Pro Xa
Akční Rádi IXc
Cren 8a
Cicuta 7c+
Eisenvater 9/9+
Big Ben 9/9+
O Erastis 7b
La Napouse 7c+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra v reklamě na limonádu

Adam Ondra se objevil v nové reklamě na limonádu Tchibo Mazagrande. Na reklamní video spot upozornil čtenář v komentáři na Lezci. Vedle reklamního spotu jsme na Youtube našli i nový související videorozhovor s Adamem o lezení. Obě videa viz níže:







Co se stane, když... Adam Ondra - Mazagrande:


Mazagrande Rozhovor - Objev zvědavost s Adamem Ondrou:

sth   [úpravy] 09:07 28.06.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Billborec09:20:42 28.06.2018
Drcení kafe v mixéru je ovšem velká lahoda, asi jako drcení cest s plechovkou sračky v maglajzáku.
Baristaodpovědět 
 Re: Billborec10:10:54 28.06.2018
Rozhodně menší sračka než všechny ty RedBully apod. A nezáviď, že si pro reklamu vybrali Adama a ne tebe... :)
Mártyodpovědět 
  Re: Billborec11:20:26 28.06.2018
Co kdyz uz hral v mnoha reklamach a nezavidi?
odpovědět 
 Re: Billborec10:30:44 28.06.2018
svoloč se vždy ozve jako první
odpovědět 
 Re: Billborec10:41:17 28.06.2018
Škoda že neexistuje sport kde vítězí nejrychlejší negativní komentář. ČR by měla velkou šanci být nejlepší. Hlavní sponzor by mohl být lezec.cz
odpovědět 
  Re: Billborec11:19:35 28.06.2018
Tak svym zpusobem i ten tvuj komentar je negativni.. Zij a nech zit.
odpovědět 
   Re: Billborec12:27:56 28.06.2018
"Zij a nech zit."
Já někoho tím komentem zabil?
odpovědět 
    Re: Billborec13:36:29 28.06.2018
Ano, presne takto jsem to myslel! Naprosto doslova, to da prece rozum!
odpovědět 
     Re: Billborec15:03:12 28.06.2018
Doslova, tak to jo, já myslel, že to je obrazný rčení.
Jinak. Někdo napíše negativní komentář, to je o.k. nechat ho žít (obrazně). A když někdo napíše názor na ten neg. komentář, tak toho taky nechat žít (obrazně)? Nebo na to nereagovat, protože když něco napíšu, tak to znamená, že toho předchozího nenechávám žít (obrazně)?
Co má člověk vlastně dělat nebo nedělat v rámci obrazného životního pravidla "žij a nech žít"? Znamená to "nic nekritizuj", nebo "toleruj všechno" (i neúctu, urážky, zlo, apod.). Nebo je to prostě taková prázdná bezvýznamná fráze, kterou si každý používá jak chce a nelze v tom hledat nějaký smysl? Nebo to znamená něco úplně jiného?
odpovědět 
   Re: Billborec14:58:27 28.06.2018
Jeho komentář je hlavně reakce na úvodní negativní komentář.
R.odpovědět 
    Re: Billborec15:15:10 28.06.2018
Ano. A v cem je jeho hodnota lepsi nez puvodniho komentare? Na hate hatem?

Posledni dobou mam pocit, ze by nekteri zdejsi cenzori nejradeji vymazali z povrchu sveta vse co se jim nelibi.. Pokusy o vytvareni nazorove jednoty jsme tu mely 40 let a stalo to za hovno.

Vam se neco libi, jinemu se to nelibi. Napise komentar, ktery se zase nelibi vam. Naprosto regulerni proces. Stejne jako vy poradate hon na ty co pisou to co se vam nelibi, by nekdo zase mohl poradat hon na vas. A stejne jako si vy oduvodnite, ze vase pocinani je spravne, dobre, logicke, tak si to oduvodni i on. To chcete?
odpovědět 
     Re: Billborec23:03:13 28.06.2018
Ty cos napsal "Ano. A v cem je jeho hodnota..."
Tak nám teda řekni, co po nás vlastně chceš? Čeho chceš tím co si řekl dosáhnout? Abychom změnili nějak svůj styl komentování, smyšlení, byli víc tolerantní vůči haterům? Co vlastně?
odpovědět 
 Re: Billborec11:18:46 28.06.2018
A jak si prosimte myslis, ze vznika ta sypka forma kavy? Ze uz roste v prasku na strome?
odpovědět 
  Re: Billborec13:49:21 28.06.2018
Vilém je kunda : D
E-milodpovědět 
  Re: Billborec22:03:02 28.06.2018
Na stromech? Ja myslel že to vždycky vyroste v tom obchodě v regálu přes noc. Vždycky když ji koupim, a je jí tam málo, tak druhý den ráno, když jdu pro rohlíky jí tam je zase hodně. Tak kde by to jinak rostlo než v tom obchodě?
odpovědět 
  Re: Billborec22:35:26 28.06.2018
Jak asi ta sypká forma vznikla? Kouzlo přece! Jak jinak...?
odpovědět 
 Re: Billborec14:26:38 28.06.2018
Co je to Barista? To je nejaka fancy alternativa prace v Mekaci? :D
odpovědět 
  Re: Billborec14:06:17 29.06.2018
V odkazu níže můžeš najít informace o tom kdo je barista. https://en.wikipedia.org/wiki/Barista
Tetaodpovědět 
 Re: Billborec18:42:59 28.06.2018
Nevšímej si jich Adame. Ta reklama je moc dobrá a to pití si díky tobě koupím. Vy ostatní co tu komentujete jste hlupáci co se nudí a píšou hlouposti. Dobře že nepropaguje redbull ale tuhle limonádu, Adam je správný borec ve všem co dělá, i když to někteří pořád nedokážou pochopit.
Míla odpovědět 
 Re: Billborec18:44:07 28.06.2018
Nevšímej si jich Adame. Ta reklama je moc dobrá a to pití si díky tobě koupím. Vy ostatní co tu komentujete jste hlupáci co se nudí a píšou hlouposti. Dobře že nepropaguje redbull ale tuhle limonádu, Adam je správný borec ve všem co dělá, i když to někteří pořád nedokážou pochopit.
Míla odpovědět 
  Re: Billborec05:46:01 29.06.2018
Jestli je ta reklama dobra, dokonce moc, tak jsi jich asi moc nevidel.
nododpovědět 
 Re: Billborec13:21:40 29.06.2018
Jej, to vlastně není mixér, ale elektrický mlýnek na kávu. Prosím, omluvte Baristovu chybu.
Baristaodpovědět 

 tit10:04:25 28.06.2018
každej se nějak živíme...
ulekodpovědět 

 Red bull15:32:55 28.06.2018
Byt Adamem dávno mam na hlavě čapku Red Bull , a už by neměl mluvit česky moc mu to nejde ... Ale tak hejty zatím nic moc , čekal bych lepší
Třeba narážky na to jak je škaredý nebo tak něco , Adam by měl byt zalezený v jeskyni reklamu mají dělat formati jako megos nebo sharma ne zakřiknutí sopláci z brna
Hgodpovědět 
 Re: Red bull16:40:41 28.06.2018
Hg jako Hater Grumpy?
odpovědět 
 Re: Red bull07:54:16 29.06.2018
ale nejsi, jsi jenom priposrane decko. Ale neboj, prijde puberta a mozna i dospejes. Ulevi se ti, uvidis neboj.
l.odpovědět 

 Nic nového,19:24:51 28.06.2018
tohle popíjení v no-hand-restu:
vimeo.com/150415857
odpovědět 

 Blbouni na malém rybníku07:58:36 29.06.2018
Kdysi jsem chodil do jednoho pajzlu, stýkal se tam s podobnými jako jste vy tady vezdejší a nabádal je, ať si ten fotbal užijí (Poboráka a kol.), že dalších 30 let mohou "ti naši" hrát tužku.
A stejné je to s Adamem. Proč si ho neužít, když je z toho našeho malého rybníčku a je prostě nej, přec to další generaci (nebo dvě tři) nemusí být. Jenže ta česká holota se jen tak nezmění. Jasný, taky jsem dříve dělal sport vrcholově, takže nejsem naivka, takový big sportman musí/by měl mít nej zázemí, nej podmínky, nej sponzory, nej ohledy třeba z ČHS, ale taky nej předpoklady, nej morál na tu dřinu, nej výdrž, vlastně pořád dřít to samé, což platí ve všech sportech. Skoro do zblbnutí...
Já být mladší (asi o 30 let), hubenější (asi o 20 kg) a svobodnější (skoro taky o 30 let), tak se za Ondrou táhnu, co by to šlo. Už jen kvůli motivaci, které není nikdy dost.
Richard LBodpovědět 

 nemělo by to bejt označený jako reklama13:23:20 29.06.2018
Docela dobrej, autentickej a inspirativní rozhovor. Díky za jeho zveřejnění. Jen ten product placement mi přijde poněkud otravnej. Triko s nepřehlédnutelným logem montura fakt bije do očí..

Zdá se mi, že by podobný počiny měly bejt viditelně označený jako reklama, takhle je to tak trochu podvod na nás - čtenářích lezce.
honzaodpovědět 

 Foto dne:

Enis
 Databáze cest:
Všechny cesty (184015)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mordiroccia 6b Siniscola
La Rossa M'invoglia 6a Siniscola
Saumei 7- Karwendel
Opus 6b Biddiriscottai
Waterloo 8- Dolomity
Nově komentované:
Otto E Mezzo 5c Siniscola
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (73)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Férové a transparentní půjčky na míru vašim potřebám | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález | La sportiva Miura 44 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 324 
 Ne 
 409 
 Nevím 
 138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.