LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
41.Lebloch 10103
42.Bartoš 10091
43.Sejbal 10072
Bouldry:
41.Zíma 9100
42.Stadtherrová 9100
43.Zímová 9053
Hory:
13. 5018
14.Najman 4679
15.Šuraba 4463

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156945 cest
Nové přelezy:
Freedom Is 9
Maggi Fick 9-
Pouze Pro Xa
Akční Rádi IXc
Cren 8a
Cicuta 7c+
Eisenvater 9/9+
Big Ben 9/9+
O Erastis 7b
La Napouse 7c+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Svěťák v boulderingu ve Švýcarsku

Martin Stráník skončil v semifinále 17.

Martin Stráník skončil dnes v semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu na 17. místě. Nepovedl se mu ani jeden top, jen 3 zóny na 7 pokusů. Po semifinále nám Martin napsal:

"Dneska před semi se cítím daleko lépe než včera, a tak se hodně těším na bouldry. Nicmeně v bouldrech bojuju se špatnýma stupama, a tak na víc než 17. místo to dneska nestačilo, finále bylo daleko. Uvidíme, co přinese Čína."

Martina v semifinále fotila Katka Matějíčková:

Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Ve finále pak odpoledne vyhráli Japonec Kokoro Fujii a Britka Shauna Coxsey.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result




Zpráva z pátku:

Update: Dojmy a fotky naší repre
Martin Stráník postoupil dnes do sobotního semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu.

V kvalifikaci obsadil 13. dělené místo jako 7. postupující ze své kvalifikační skupiny. Podařilo se mu topovat 4 bouldry z pěti na celkem 14 pokusů (4t14 4b9).

Další naši nepostoupili. Jan Chvála skončil 67. s výsledkem 2t10 3b3, Štěpán Stráník 89. (0t 2b5) a Jan Jeliga byl 97. se výsledkem 1t6 2b5 ve 2. skupině.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result MEN bouldering

V sobotu 8.4. začíná semifinále v 11.00, finále bude od 18:30.



A zde jsou dojmy, o které jsme je po dnešní kvalifikací poprosili:

Štěpán Stráník: Lezlo se mi dobře, ale nic jsem neprovedl, bouldery byly těžké ale hezké.

Honza Jeliga: Ruky nedržely, nohy nestály. Jinak to bylo pěkné. Bylo pěkné být po dlouhé době zase na svěťáku.

Honza Chvála: Kdybych vylezl ještě dva, byl bych v semi. Bouldery byly pěkný, zachránily mě kolmáče. Stisky jsou peklo.

Martin Stráník: Na rozlezu jsem se cítil špatně, ale během závodu to bylo fajn, 3 převislý bouldery šly hned, kolmáč se štěstím a jedno peklo. Výsledek krásnej a těším se na zítra. Koukejte a držte palce 🙂)

Fotky našich reprezentantů z kvalifikace fotila Katka Matějíčková (s číslem 62 je Martin Stráník, 110 Honza Chvála, 80 Štěpán Stráník, 48 Honza Jeliga):

































Protest české repre proti zpoplatnění live video přenosu ze SP

Naše repre v Meiringenu, na fotce protestuje proti zpoplatnění video přenosů ze závodu

sth   [úpravy] 19:59 08.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Postup19:56:10 07.04.2017
Hezký držím pěsti.
Steveodpovědět 

 gratulace14:30:38 08.04.2017
Semifinále, resp. 17. místo je supr výsledek, gratulace. Jen škoda toho prvního bouldru, kde nepadla zóna, řek bych - tam to podle mě chtělo se na tom nástupu být natočenej na druhou stranu, nebo kolmo ke stěně a ten pravej chyt (kterej se zdál lepší) by bral líp. Ale od klávesnice se to radí.
odpovědět 

 Stupy-bída19:30:06 09.04.2017
Na nohy teda stupátka nic moc, to je vidět..Tfujtajbl.. Dík za fotky, aspoň vidíme, co teď ve světě frčí..
Ada fan klub Závistodpovědět 

 Foto dne:

Enis
 Databáze cest:
Všechny cesty (184015)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mordiroccia 6b Siniscola
La Rossa M'invoglia 6a Siniscola
Saumei 7- Karwendel
Opus 6b Biddiriscottai
Waterloo 8- Dolomity
Nově komentované:
Otto E Mezzo 5c Siniscola
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (73)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Férové a transparentní půjčky na míru vašim potřebám | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález | La sportiva Miura 44 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 324 
 Ne 
 409 
 Nevím 
 138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.