TOPlist


 LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12456
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5701 lezců
1139008 cest
Nové přelezy:
Inscenovan 7C
Moje První 7C+
Correspond 7c+
Mein Kampf 9
Rechter Wi 9-
Protisměr 7C+
Satan 7C+
Telegraf R 7C+
Viva Massi 7c
Dreamliner 7C+

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
Orel Břeclav - Břeclav

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nové video - Radek Votoček a Rock Erotics 8c+/9a

👉🔥 Dvanáct cest v obtížnosti 8c-8c+ za šest měsíců! 🤯 To je skóre cest @radek_votocek, který v době natáčení dle zapsaných přelezů na 8a.nu držel 32. příčku v žebříčku skalních lezců na světě. To znamená třetí místo v ČR! Teď už má Ráďa na kontě další těžké cesty.

Ve videu uvidíte zatím Ráďovu nejtěžší cestu Rock Erotics za 8c+/9a a další turecké prásky. Krom toho se dozvíte něco o jeho začátcích, tréninku nebo třeba o lezení na písku…
.
👉Sledujte video na kanále HIGHLIFE na YouTube.
A pište komentáře! Budu rád za pozitivní komenty i konstruktivní kritiku.
.


Ráďa je mladej kluk ze severu, mašina, co sází přelezy těžkých cest jeden za druhým. Nyní je třetím nejlepším Čechem, co se týče žebříčku sportovního skalního lezení. V tureckém Geyikbayiri jsem s Ráďou natáčel asi týden během mého vánočního výjezdu, a mohl jsem tak natočit další zářezy do jeho lezeckého deníčku. Ve videu se tak dokonce můžeš těšit na jeho doposavad nejtěžší cestu. Kromě toho se dozvíš, od jakých obtížností začal systematicky trénovat, co si o něm zpočátku mysleli lezci z lezce, nebo jak to má s lezením na písku.


A tady máš ještě pár otázek na Ráďu, na které se odpověď ve videu nedozvíš:


"Ráďo, co bys doporučil dalším, kteří si v lezení chtějí posunout svůj limit v obtížnosti. Nějaké skalní sportovky? Máš nějaký klíč, který pomáhá tobě?"

Ideálně nechodit do práce ani do školy a věnovat se naplno lezení a tréninku.


"S tátou jste projeli už velkou spoustu skalních oblastí. Je nějaká, která ti přirostla k srdci? Popř. nějaká, která tě překvapila, a rád by ses tam vrátil? A proč? "

To je jasný! Turecko, Frankenjura a Krkavka jsou moje oblíbené oblasti.


"Pro mě osobně je velká část v lezení o zraněních. Stále s nimi bojuju. Jak to máš ty? Stala se ti nějaká, a jak jsi je případně řešil?"

Vůbec o takovém tématu se mnou nemluv, nic takového neexistuje! 😆 Občas mám nějaké pohmožděniny a kůže často roste pomalu, ale snažím se šetřit.



Doufám, že se ti bude video líbit!


Luky









Luky   [úpravy] 07:39 23.03.2023Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

L'Ora Degli Eroi, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (182002)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rozkvetlý Měsíc 6B+ Vršava
Vzpomínka Nezahyne 6C+ Vršava
(B)anální Milování 7A+ Vršava
Protisměr Long 7C+ Ostaš
Gravitační Komplex 8A Tisá - Modřín
Nově komentované:
Puklinka 6 Mladkov
Otrok Času 7A Holý Vrch
Levitace Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Vandrák 6C+ Panský Les
Pupínek Na Zadku 6B Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK | Nehoda v Rakovníku | El Chaltén - lezení 25.3.2025 | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Hnízdní uzávěry Sasko |

 Nové komentáře:
Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Zhrnuti | Re: Tolik povyku | jen kvičte | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (42)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (16)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (15)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (5)

 Nově v inzerci:
STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 | LS Cobra vel.37 | montáž VZT | Statická a dynamická lana | Průvodce Adršpach 2. díl | Tendon Lowe 9,7 mm |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1276 
 Ne 
 1240 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.