LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12456
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5702 lezců
1139227 cest
Nové přelezy:
Morlock-Sh 10
Action Dir 11
Vaginálna 8a
Rošáda 7C
Neváhej A 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Galadriel 7C
Návrat Krá 8A
Pojď Mi Ho 7C
Study Brea 7C

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Cakle - Ústí nad Orlicí
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Karlovy Vary
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FIVE TEN V ŠUTR SHOPU na stěně v Liberci

-reklama-

V ŠUTR SHOPU na lezecké stěně v Liberci byl rozšířen sortiment lezeček o démonizovanou značku FIVE TEN. V nabídce jsou tyto boty: ANASAZI VERDE,  ANASAZI VCS,  ANASAZI LV. TEAL,  QUANTUM,  HORNET,  ROGUE.

Boty jsou zařazeny i do testování, to znamená: zaplatím 100 Kč a mohu při lezení na stěně libovolně porovnávat rozdíly mezi různými typy bot od značek Rock Pillars, Five Ten a Boreal. Při koupi nových bot se testování odečítá. Boty je možné si koupit nebo třeba jen vyzkoušet.

Máte-li někdo dobrou zkušenost s dalšími modely od této značky (Five Ten), rádi si přečteme Váš názor, případně rozšíříme sortiment.

Více info najdete na: http://www.sutr.cz/cs/kramek/akce

Čokař a Šípus   [úpravy] 11:21 09.05.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 upřesnění21:36:22 09.05.2011
V testování máme většinu bot,co prodáváme a díky strukturám od Rockplastu( podle mě dost věrně imitujou pískovec),se můžete sami!!! přesvědčit,jak se který boty chovaj..
Tedy,kdo uvažuje o koupi novejch lezaček,zaplatí nevratnou zálohu 100kč a během lezení může vyzkoušet třeba patery různý značky a modely co máme.Pokud si vyberete,podiskutujeme o velikosti(který boty se jak vytáhnou),doplatíte zbytek ceny a boty jsou vaše. Když si přeci jenom nevyberete,ta stovka propadne a my o ty peníze zlevníme boty,ve kterých jste lezli.
čokařodpovědět 
 Re: upřesnění16:01:57 18.05.2011
Vřele doporučuju Anasazi. Růžovky měly sice horší patu, ale podle mě lepší špičku nicméně i bělouše se zelenejma se daj.
odpovědět 

 Dragon08:53:35 10.05.2011
Doporučuji zařadit do sortimentu Five Ten Dragon. Nej, nej bota.
Honzaodpovědět 
 Re: Dragon22:36:48 10.05.2011
...jako nej nej nejhorsi :-)
Jipsyodpovědět 
 Re: Dragon08:42:56 17.05.2011
Dík Honzo za typ.Dragon je dost radikální tvar.Moje zkušenost je,že spousta lidí si takový všelijak zprohejbaný boty zkusí,ale většinou nakonec zvítězí pohodlí.Jeden čas to byla strašná moda a výrobci se předháněli,kdo bude mít revoluč nější(bolavější (aspoň pro mě))boty..dost lidí si to koupilo a podruhý už to neudělaj.. Tak mi přijde,že se podobná situace opakuje teď s cepínama... (jsem tradicionalista(klasik)) Proto jsem prosazoval aby jsme nakoupili lezačky SUPERMOCASIN (mohly by bejt dobrý do tenkejch spár),GRANDSTONE(to je fakt držák a super bota na klasickej"motokros") a TEAM (to bude špicová bota,protože v podstatě už "rozlezená" citovka ,jenom ta cena..)
Tyhle troje boty ale nemáme(zatím),protože jsem klasik a můj názor je prostě menšinovej,a tak Šípuse ukecat nešlo..
čokařodpovědět 

 démonizovaná značka17:10:42 12.05.2011
démonizovaná značka- prosím, můžeš to nějak vysvětlit?
nesmrtelný blázenodpovědět 
 Re: démonizovaná značka19:35:59 15.05.2011
"(odborný) obchodnický pindy.."šípus chtěl naznačit,že si myslíme,že to jsou špičkový lezačky.
čokařodpovědět 
 Re: démonizovaná značka19:56:56 15.05.2011
Uplne obycejna backora. Spiz zalezi ci noha si ji obuje. Tezky prasky se daj lizt i v Triopech...
odpovědět 
  Re: démonizovaná značka20:50:10 15.05.2011
tak to máš do určitý míry pravdu,ale máme tu pro tyhle případy bouldery a cesty,kde fakt na botách (resp. nohách)záleží.. postavil jsem si tu pro sebe pár problémků jenom "o nohách" a zval jsem kámoše abych se podíval,jak si s nima poraděj(dokonce jsem na některý vypsal i cenu(pivo)) a kupodivu mě to nezruinovalo..(nenapili se třeba martin zedek,nebo magnusek..)vůbec to neni silový a jde jenom o to se správně postavit a srovnat a na takovejch cestách fakt rozdíl mezi různejma botama poznáš.
Lidi si tady u nás docela boty kupujou tím testováním.. Bavím se,když sportovci choděj porovnávat lezačky do dachů,kde visej za ruce a nohy stavěj tak,aby jim neupadly..Má cenu vysvětlovat,že v převisech se tak uplně dobrá lezka nepozná?
čokařodpovědět 

 PR.......20:40:28 12.05.2011
Hmmm, raději čtu články o lezení.........
Martinodpovědět 
 Re: PR.......19:41:21 15.05.2011
tak už si konečně přestaň kazit oči čtením a poď lízt..:) (třeba k nám na šutr)
čokařodpovědět 

 Foto dne:

Příprava Padání 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (182014)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hosipa 8+ -
Vaginálna Mykóza 8a -
Jižní Cesta Přímo VIIIa Suché Skály
Neváhej A Skoč! 7C Tisá - Modřín
Berlin Calling 7B Tisá - Modřín
Nově komentované:
22 - Želivská 7 Paní Skála
22 - Želivská 7 Paní Skála
Automotodromobus VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Puklinka 6 Mladkov
Otrok Času 7A Holý Vrch

 Nově v diskusi:
Hotel v Ádru | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK | Nehoda v Rakovníku | El Chaltén - lezení 25.3.2025 | Re: Hnízdní uzávěry Sasko | Re: Hnízdní uzávěry Sasko |

 Nové komentáře:
Re: Zhrnuti | Re: Zhrnuti | Re: Peter děkujeme! | Re: Peter děkujeme! | Re: Zhrnuti | Re: Zhrnuti | Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Zhrnuti | Re: Tolik povyku |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (47)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Jazda Olympanov (34)
Uganda 2025 (16)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (10)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (7)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Wild Country Meshuga | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 | LS Cobra vel.37 | montáž VZT | Statická a dynamická lana | Průvodce Adršpach 2. díl | Tendon Lowe 9,7 mm | La Sportiva Mythos Eco |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1284 
 Ne 
 1252 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.