LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
20.Jungling 10588
21.Slezáková 10580
22.Svoboda 10534
Bouldry:
20.Šťastný 9675
21.Pařík 9650
22.Indrák 9650
Hory:
6.Švihálek 6070
7.Černý 6007
8.Bloudek 5970

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1137209 cest
Nové přelezy:
Twin Turbo 7c
Arakain 7C+
Velkej Muh 7C
Malá Rados Xb
Stranger T 8B
Poklopec 7C
Copa Sta B 8A
Bull Blanc 8A
Fuyu 7C
The Garden 8A+/8B

Stěny
Boulder bar Točna - Jihlava
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kniha o Sasku

Prosba čtenářům

Od počátku letošního jara se připravuje knižní vydání seriálu o lezení v Sasku.

Je to tak trochu i důvod další dlouhé odmlky od posledního dílu. Konečně jsem se ale odhodlal udělat něco konkrétního pro to, aby knížka vyšla. Jejího vydání se chopilo nakladatelství Freytag&Berndt a díky jeho podpoře by měla na přelomu října a listopadu vyjít, jak pevně doufám, opravdu krásná lezecká radost. Aby byla knížka i k pokoukání, oslovil jsem zkušeného lezeckého fotografa Pavla Žofku, který nabídku ke spolupráci přijal a s nímž a dalšími lezci již několik měsíců jezdíme do Saska fotit. Zatím nasbíraný materiál slibuje, že seriálové texty budou mít více než důstojného barevného partnera.




Koncepce knihy by měla být založena na kapitolách obsahujících jednotlivé díly seriálu. Protože kouzlo seriálu je založeno též na komentářích od Vás, od čtenářů, rád bych do kapitol zahrnul i některé z nich. Protože jsou ale mezi nimi i příspěvky rozsáhlejší, nerad bych se jejich knižním vydáním bez souhlasu autorů dopustil nějaké nepřístojnosti. Proto chci poprosit VŠECHNY autory, kteří kdy k seriálu o Sasku napsali jakýkoliv komentář, aby byli tak hodní a napsali mi, zda souhlasí s případným použitím svých slov v knize, popřípadě, zda si výslovně nepřejí jejich uveřejnění.
Není v mých silách předložit každému pisateli seznam jeho komentářů, které chci v knize použít a zvlášť jej poslat ke schválení. U komentářů o pár větách to ani není nutné. Ty obsáhlejší ale bez souhlasu do knihy umístit nemohu a u mnoha z nich by to byla věčná škoda. Takže ještě jednou prosím, ozvěte se i s uvedením jména, pod kterým jste psali. Nejlépe do komentáře pod tento článek nebo na marsik@razdva.cz. Přijetí mailu všem potvrdím (po návratu z hor v polovině července). Všem předem děkuji.
Tschüs Jarda Maršík

Jarda Maršík   [úpravy] 20:35 29.06.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Už jí dělám místo v knihovně20:53:14 29.06.2007
To bylo řečí, když učitelka proškrtávala má slohová cvičení a teď vlastně společně s Jardou vydáváme knihu. Jardo souhlasím a těším se.
Četný komentátorodpovědět 
 Re: Už jí dělám místo v knihovně21:01:41 29.06.2007
To je dost dobrý nápad. Na knížku se těším :-)
A kdybych náhodou býval komentoval i tvé články, tak si s mými komentáři dělej co uznáš za vhodné :-)
Tomáš F.odpovědět 
  Re: Už jí dělám místo v knihovně07:41:51 09.07.2007
taky nepředpokládám, že by mé výkřiky byly k čemukoliv dobré, ale cokoliv použít možno
Lukas B.odpovědět 

 Paráda13:34:51 30.06.2007
Úžasnej nápad Jardo, už se na ni těším
Honzanyodpovědět 

 .17:26:39 30.06.2007
Já teda ničim nepřispěl, ale i tak máš mou podporu...:) (To bude vejvar hehehe..jasný tohle neni pro peníze) Máš můj obdiv za to všechno co si sepsal a snad dál sepíšeš. Za všechny lezce DÍKY
Radasodpovědět 

 -10:27:00 01.07.2007
Už si na ni šetřím penízky :)
Markyodpovědět 

 *12:53:17 01.07.2007
Prima leto, nejdrive dotisk Piskaru od B.Sykory a ted tohle, uz se moc tesim =-)
Michalodpovědět 

 nesmí chybět16:26:01 02.07.2007
Paráda. Tahle knížka nesmí chybět v mé knihovničce:) Jasna zaležitost pro letošního Ježíška. Díky Jardo,fakt se těšim.
mirekodpovědět 

 souhlas20:02:26 02.07.2007
Mě se to zcela jistě netýká, ale kdyby přece, tak samozřejmě souhlasím.
stipodpovědět 

 Souhlas07:27:08 03.07.2007
Knih o písku je jak šafránu a na tuhle se obzvlášť těším! Takže držím palce, ať se práce povede.
Houbaodpovědět 
 Re: Souhlas09:04:38 09.07.2007
Nepamatuju si co jsem včera obědval natož co jsem kde před rokem komentoval. Určitě máš můj souhlas a zříkám se i nároku na honorář:) Knížku si určitě koupím. Přeju ti ať se podaří.
 motákodpovědět 

 Foto dne:

Mikulášovy kulatiny
 Databáze cest:
Všechny cesty (181693)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
No Name 6c Las Yeseras
Stinky 7b Las Yeseras
Madl 5b Siracusa
Hrobnická 7 Holoubkovský Amfiteátr
Diedro Botella 7a+ Las Yeseras
Nově komentované:
Pytlík 5- Lom Kobyla
Bez Fakáče Na Pankáče 7B Panteon
Barvy Podzimu 7C Bišál
Protiproud 7C+ Panteon
Tak A Teď 6C+ Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Frankenjura | Lavant | Re: Frankenjura | Re: Je Nago Otevrene | Re: Dotazník | Re: Dotazník | Re: Frankenjura | Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi |

 Nové komentáře:
relax, man | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Majster | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (60)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (27)
Jazda Olympanov (25)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (21)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Lenin / Tengri / Něco? | Paklenica | Nové lezečky La Sportiva Genius | Kalhoty Gorewear C5 paclite vel.M | Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna | Prodám zánovní lezečky Triop | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1151 
 Ne 
 1113 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.