LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jedu, šlapu na ty nohy!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
43.Hyžný 10128
44.Kopáček 10110
45.Zedek 10100
Bouldry:
43.Čech 9150
44.Zíma 9100
45.Zímová 9053
Hory:
17.Cibulka 4254
18.Hess 3908
19.Punčochář 3751

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168880 cest
Nové přelezy:
Psychiatri 9-
Šumění Vod 9+
Hučení V K 9+
Krkavčí Ma 9+/10-
Doldy Bast 9
Nuda V Jab 9+/10-
Menší Post 9
Cesta Pro 9-
Tête 7c+
Nice Fresh 11

Stěny
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210
Lokal Blok - Praha 5

Prodejny
Green sport - Brno
HUDYsport - České Budějovice
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vesec Boulder Mania

malyPřípravy boulderových závodů ve Vesci u Liberce zvolna pokračují a světlo světa spatřují stále nové kameny a lezecké směry. Ve stejném tempu vzniká i nový a zatím jediný průvodce oblasti.

Závodit se bude ve čtyřech kategoriích – muži, ženy, děti (do 15 let) a sběrač. V ceně startovného bude pro každého předem přihlášeného připraven průvodce oblasti. Za každý boulder obdrží závodník podle jeho obtížnosti příslušný počet bodů. Do výsledného pořadí se pak bude počítat 8 nejtěžších. Bonusem budou navíc tzv. žolíkové bouldery, které budou stanoveny pro všechny kategorie zvlášť. Ty se budou připočítávat navíc. Jinými slovy to znamená, že kdo vyleze jeden žolíkový boulder, bude si do výsledků započítávat 9 boulderů. V kategorii sběrač se bude počítat pouze celkový počet vylezených boulderů obtížnosti 4 a vyšší. Během celého závodu bude zajištěna možnost tekutého občerstvení, a to jak pro dospělé, tak i pro děti. O večerní podívanou se na konci dne postarají členové teamu Lajny.cz.

letak



Pro závodníky je nutná předchozí registrace přes blog. Pro každého přihlášeného bude k dispozici průvodce (pokud se někdo nepřihlásí, nemusí pro něj už zbýt).

Datum konání: sobota 16.10.2010

Startovné: 150,- Kč, děti 75,- Kč

Sponzoři akce: Boreal, Petzl, Coolich, Direct alpine, Svijany

Fotografie z oblasti: najdete v této galerii.

Přihlašování: boulderingmania.blogspot.com

Dotazy: dalas.x@seznam.cz , o.snopl@seznam.cz

Příjezd na afterparty na Šutru



Po skončení závodů se vrátíte stejnou cestou, jakou jste přijeli, zpět na rychlostní komunikaci a pak se vydáte směrem na sever. Odbočíte až na sjezdu na Františkov (po projetí tunelem) a na světelné křižovatce doprava. Na kruhovém objezdu odbočíte doprava (první odbočka) a na další křižovatce doleva. Odtud pojedete pořád rovně (po pravé straně obchodní dům Billa) a po přejetí řeky odbočíte ostře doprava do jednosměrky. Na jejím konci pak doleva a po 50ti metrech opět doleva na velké parkoviště u stěny Šutr.



Dalibor   [úpravy] 08:39 14.09.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Vesec jedeee08:53:20 14.09.2010
Cau kluci, jsem rad, ze se boulderingu v Libu dari. Uz se tesim, az tu zulu zas zkusim na vlastni briska.
Kassoch
sotekodpovědět 

 Datum závodů09:18:13 14.09.2010
Jestli půjde všechno podle plánu a počasí nebude zlobit, akce proběhne 16.10.
Daliborodpovědět 

 Něco málo dalších fotek..13:58:44 14.09.2010
Další fotky z oblasti jsou k vidění na:
http://www.flickr.com/photos/bouldermania/with/4986489320/
Daliborodpovědět 

 :)))15:48:06 14.09.2010
jsem prolitl nazev jen tak bleskove a precetl jsem to jako: VAŠEK BOULDR MALINA :))))), nechces to prejmenovat? :))
AEodpovědět 

 Foto dne:

Occitanista, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (185270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cesta Pana Beránka VI Bělá U Děčína
Údolní Cesta VII Bělá U Děčína
Blbý Duhy VII Bělá U Děčína
Každý Chvilku Tahá Pilku VIIb Bělá U Děčína
Údolní Cesta IV Bělá U Děčína
Nově komentované:
Švýcarský Nožík VII Děčínský Sněžník
Srdcové Eso VIIb Děčínský Sněžník
Nádherný Den 6B Nebušická Skála
Friends Like You 10/10+ Frankenjura
Einfach Los VIIIb Bělá U Děčína

 Nově v diskusi:
Re: Grand Jorasses | Grand Jorasses | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: rytířská zbroj | Re: rytířská zbroj | Re: rytířská zbroj | Vibram gumex | jeeee | Zakaz ? | Re: rytířská zbroj | D | Re: rytířská zbroj | rytířská zbroj |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
SP v boulderingu Praha 2025 (16)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Pinch od Edelridu (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam | Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1738 
 Ne 
 1983 
 Nevím 
 1249 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.