LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
46.Bardas 10035
47.Zedek 10022
48.Pelikán 10018
Bouldry:
46.Paděrová 9050
47.F 8906
48.Kalvas 8900
Hory:
11.Abt 5784
12.Procházková 5670
13.Louda 5242

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5742 lezců
1161477 cest
Nové přelezy:
Rallye 10
Peroxid Vo 8A
Der Komet 8B
Unterwelt 8A
Pray For L 8A
Erwin's Pr 8+/9-
Pochybná P 9+/10-
Tak Pravil 7C+
Rechts Vor 9
Záruka Kva 8A

Stěny
HOKOK Sport Kladno - Kladno
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
HORALSPORT - KLADNO
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP APRICA

Mráza neměl den - 25.místo, Terka Kysilková vybojovala 12.místo.

Týden před SP v Praze proběhl závod svěťáku v Aprice(Itálie), kterého se zúčastnili Tomáš Mrázek a Tereza Kysilková. Zatímco Mráza zvládl čtvrtfinále v pohodě TOPem, Terka si cestu do semifinále dost zkomplikovala. V semifinále to bohužel pro Mrázu bylo naopak. V pátečním podvečeru si vybral svůj asi nejhorší den, byl zbytečně nervozní, od začátku se do cesty "nedostal" a výsledkem bylo zklamání jeho i diváků - 25.místo. I mistr světa má však nárok na špatný den, navíc zájem o jeho osobu a tím pádem tlak na jeho psychiku je značný.Všechny příznivce však ubezpečuje, že tento weekend v Praze to bude zase vítězící Mráza!   

Čest malé české výpravy zachraňovala tedy v sobotu dopoledne Terka. Předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů podpořený bojovností a agresivitou,což u ní nebývá běžné. Dlouho vedla, aby nakonec obsadila 12.místo,získala další skalpy nejlepších lezkyň a posunula se na průběžné 15.místo v letošním ročníku SP. 

Kyslík   [úpravy] 11:54 05.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:18:59:59 05.10.2003
Angela Eiter won her first WC event in Aprica ahead of Sandrine Levet and Muriel Sarkany.
In the men category, Ramonet Julian won and Alexandre Chabot and Francis Auclair were second and third.
odpovědět 
 Re: Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:19:06:14 05.10.2003
Kurnik ta Eiter je nějaká hustá! Jsem zvědavej jestli dorazí na Ruzyň.Držím palce ať Mráza dobře odpočine a zregeneruje.
Oliváčodpovědět 

 Výsledky SP Aprica08:29:48 06.10.2003
Celkové výsledky jsou na ICC-info.org. Angela Eiter samozřejmě přijede do Prahy. Jinak o ní: je jí 17 let, trénuje v Imstu a Insbrucku, bydlí v Leins(na začátku Pitztalského údolí) a je to sympatická a milá holka.Startovka na SP v Praze je taky na stránkách ICC.
O2odpovědět 

 Foto dne:
Velká plotna v údolí Vrchlice, slanění
Údolí Vrchlice, slanění
 Databáze cest:
Všechny cesty (184405)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Trpělivost Dochází VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Znalostní Mezera VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Pro Holki 3 III Prachov
Pro Holki 2 III Prachov
Pro Holki II Prachov
Nově komentované:
Klínová Spára 6- Mařenka
Klínová Spára 6- Mařenka
Normální Cesta II Hrubá Skála
Pískovcovej Patník VIIIb Prachov
Normální Cesta II Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: to určitě | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare |

 Nové komentáře:
Super | Email bez reakce | Respekt | Re: Jištění | Re: Jištění | Gratulacia | Re: Jištění | Re: Sluníčka | Re: Jištění | Re: Jištění |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Sleva na příští rok za zrušené finále žen SP v bouldru v Praze (2)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)

 Nově v inzerci:
Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 | Vršič | Boty La Sportiva Boulder X | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Praha 13, Český kras | Nátěr |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1443 
 Ne 
 1671 
 Nevím 
 978 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.