LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5732 lezců
1155678 cest
Nové přelezy:
Ajo En Vag 7C
Narkoman 7C
Joyeux Gri 8A
Kostěj 7C
Gymnastik 8A+
Šantiér 9+
Mokřanovi 7C+/8A
Hastrman 8A
Krize Stře 7C+
Vodopád 7C

Stěny
Lezecká stěna - Tábor
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Liberec
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž ČHS o nejlepší fotografii na PF ČHS 2018

Podílejte se na vytvoření PF 2018 a ještě k tomu vyhrajte lano od Tendonu. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2018.

Zaslaná fotografie musí být ve velkém rozlišení - podrobnosti níže!

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také  pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

1. cena - lano TENDON  + průkaz ČHS 2018
2. cena - praktická lékárnička + průkaz ČHS 2018
3. cena - zdravotnický šátek + průkaz ČHS 2018

    Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
    Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás). Prosíme fotografie označte Vašim jménem (např.Novák1, Novák2, Novák3).
    Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (delší rozměr), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
   
    Při hodnocení fotografií bude rovněž přihlédnuto k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS (pravidla soutěže spojená s hlasováním na facebooku)
    Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu roman.smid@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF". Uzávěrka soutěže je v pondělí 11. 12. 2017 – kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail  s fotografiemi co nejdříve.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí.

R. Šmíd, sekretariát ČHS 

Roman Šmíd   [úpravy] 09:43 15.11.2017Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:

Cesta Nebojsů, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183904)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mokřanovi Dušičky 7C+/8A Jizerky
Hastrman 8A Jizerky
Krize Středního Věku 7C+ Jizerky
Vodopád 7C Jizerky
Doer Bird 6B Foxtown Boulders
Nově komentované:
Hastrman 8A Jizerky
Hastrman 8A Jizerky
Hastrman 8A Jizerky
Mokřanovi Dušičky 7C+/8A Jizerky
Solivý Převis IXa Tisá - Malé Stěny

 Nově v diskusi:
Re: podlaha na Smíchoff | Re: podlaha na Smíchoff | Staré lano | Re: podlaha na Smíchoff | Re: podlaha na Smíchoff | Re: podlaha na Smíchoff | podlaha na Smíchoff | Matterhorn podmínka | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? |

 Nové komentáře:
Re: Ropecult | Ropecult | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: ČHSS | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: to už je fakt na vyhazov | Re: Bloudek bloudí a blouzní |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (64)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)

 Nově v inzerci:
Speciální nabídka půjčky do 24 hodin | Kouba Permon Biaxial vel.6 | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty | stary kruh s drikem | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 286 
 Ne 
 296 
 Nevím 
 102 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.