LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
37.Chejn 10225
38. 10178
39.??? 10166
Bouldry:
37.Stadtherrová 9250
38. 9206
39.Jeliga 9203
Hory:
4.Rojko 7592
5.Skopec 7324
6.Černý 6626

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165865 cest
Nové přelezy:
Pražskej V Xa
Duna XIa
Minisex 7C
Chameleon 9+/10-
Doldy Bast 9
Da Pazzo V 7c
Velkej Bej 9
Unplugged 8+/9-
Festivalov XIa
Minisex 7C

Stěny
ZŠ Kladruby - Kladruby
Crux - Karlovy Vary
Prysk - Prysk

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - Zlín
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka

Alpská asociace Mojstrana organizuje mezinárodní lezecký meeting v malé vesnici Vrata v Juliánských Alpách, Slovinsko od 20 do 30 srpna 2001.

Pro další informace můžete nahlédnout sem.

Hop   [úpravy] 13:50 29.03.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Triglav
po prohlédnutí pozvánky jsem si vzpomněl na dost silný zážitek z této oblasti, v našem oddíle (Humanita Praha) jsme s tím v roce 1997 vyhráli ocenění "blbost roku", vyrazili jsme začátkem května do severní stěny Triglavu na cestu Prusik - Szalay (to je ta s tím dlouhým traverzem), místo průvodčíka s popisem cesty jsme měli pouze pohlednici severní stěny (zrovna tu, která je na pozvánce naskenovaná). Vzhledem k roční době jsme to pochopitelně zapytlili, kupodivu beze ztrát na zdraví a životech.
Nelezli jste někdo Skalaška smer, to je ten nalevo od Čopa (spodní půlka stejně jako Čop)? Jaké to je?
Zapsal: Lukáš, 09:24:56 30.03.2001
 Blbost roku!
To je super napad vyhlasovat blbost roku, myslim, ze i v nasem oddile by musela jury velmi peclive vybirat, nebot adeptu je kazdorocne byva dostatek. Tvorilo by to tak pekny protipol vystupu roku a jinym dalsim soutezim.
Zapsal: JirkaS, 13:58:33 30.03.2001
 Skalaška je pěknáááá
Skalašku jsme kdysi lezli, je dlouhá dost cca1500m.Většinu jsme nejistili, a taky je dost rozbitá .I Čopa jsme lezli, ten je dlouhej podobně a taky je dost rozbitej.Myšák z Varů to lez s Hudym v zimě a to je schýza.
Zapsal: John, 19:28:26 02.04.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184933)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Starec A Lano 5 Skály Proti Dívčímu Kameni
Cesta Double Kanoistů 6- Skály Proti Dívčímu Kameni
Mládí Vpřed 7- Skály Proti Dívčímu Kameni
Cesta Dýmu 7- Skály Proti Dívčímu Kameni
Bergfeundeweg VIIb Oybin
Nově komentované:
Falsche Jungfer VIIb Oybin
Budvarka 7 Skály Proti Dívčímu Kameni
Tajná Mise 6B+ Ostaš
Triáda 6A+ Zvůle
Der Lange Weg 7 Gosaukamm

 Nově v diskusi:
Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
Re: šišmarjá | Re: Detailní mapka | Re: Cesta z města | Re: Cesta z města | šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! | Re: Řezník ze sklepa... | důkaz |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (63)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (8)

 Nově v inzerci:
Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1621 
 Ne 
 1873 
 Nevím 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.