LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
2.Šindel 12397
3.Trojan 12228
4.Štípek 11719
Bouldry:
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
4.Stráník 10800
Hory:
30.Špás 2586
31.Šibor 2501
32.* 2430

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1137499 cest
Nové přelezy:
Senzace 11
Kralupskej 7C
Hilti Box 7C
One Of The 7C
Kníže Roha 8A
Rum A Síla Xb
Když Se Sn 8A
South Park 9-/9
Montanejos 7b+
Karl May 8a

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Promítání - FLASH BOULDER BAR

Kulturní středy

Kulturní středy v brněnském Flash Boulder Baru jsou zpět. Začínáme boulderingem v Africe a mega trekem v Pyrenejích.

Jak to tak vypadá, tak zima má svůj vrchol již za sebou a než se udělají ideální podmínky k lezení venku, tak pro Vás v brněnském Flash Boulder Baru připravujeme sérii promítání.

Středa 22.2.2012 od 19:00: PROMÍTÁNÍ - AFRIKA ROCKLANDS

Co se stane, když se sebere patička brňenských lezeckých šílenců a vyrazí dobívat africký kontinent? To se můžete dozvědět během promítání fotek a videí z afrického Rocklandu. A o co vlastně půjde? Proč je v Africe taková kosa? Může slon sežrat žirafu? Jsou hadi opravdu tak nebezpeční? Je fakt Richard nejsilnější na světě? Jsou černoši opravdu tak obdařeni? Jsou blondýnky královny Afriky? Je Adam ufon? Je Rockland nejlepší bouldrovou oblastí světa?
No tak to všechno, a ještě spoustu jiného, zjistíte, pokud dorazíte. Promítat a povídat bude Richard, Peťa, Leošák a Adam.



Středa 29.2.2012 od 19:00: PROMÍTÁNÍ - EXPEDICE GR11 2011

Cestujete rádi na těžko a nezávisle s batohem po horách? Potom se přijďte společně s námi vydat ve vyprávění na dlouhou a nelehkou pouť nádhernými evropskými velehorami na jejich španělské straně, přejít je celé od Atlantského oceánu až ke Středozemnímu moři a nastoupat při tom skoro 40 kilometrů, jít polopouští, pralesem, tisíci hlubokými údolími pod nebetyčnými štíty podél průzračných řek, mnohými národními parky. Za deště, zimy i na plném přímořském slunci – stále jít až na vytoužený konec. A hlavně nezapomeňte, že „i cesta může být cíl“!
Promítat a povídat budou Ondra (slovo) a Jirka (foto).






Další program brzy na stránkách Flashbb.cz.

FBB   [úpravy] 20:49 20.02.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

La Peñeta
 Databáze cest:
Všechny cesty (181719)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Reflux 7 -
11. Přikázání IXa Labské Údolí - Pravý Břeh
Luna Piena 6c+ Cannicattini Bagni
Waidmanns Heil 7a Cannicattini Bagni
Disco 3er 5c Cannicattini Bagni
Nově komentované:
Phobos A Deimos IXb Labské Údolí - Pravý Břeh
Střídavě Oblačno VIIc Suché Skály
Pure 8A Rohanovský Vrch
Hilti Box 7C Rohanovský Vrch
Culo Di Gomma 6b+ San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Re: Frankenjura | Lavant | Re: Frankenjura | Re: Je Nago Otevrene |

 Nové komentáře:
Nacvičování | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Majster | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | relax, man | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (58)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (29)
Jazda Olympanov (28)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (16)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Uganda 2025 (14)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)

 Nově v inzerci:
Prodám hodinky Suunto t4c | Do hor, výlety, cesty | Lano Mammut Crag Dry | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | LS Otaki women 38,5 | Lenin / Tengri / Něco? | Paklenica | Kalhoty Gorewear C5 paclite vel.M | Úvazek Salewa Ortles | mobilní lezecká stěna |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1160 
 Ne 
 1121 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.