LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
13.Churavý 11112
14.Bulička 11056
15.Smetanová 10972
Bouldry:
13.Kučera 10328
14.Širůčková 10253
15.Indrák 10200
Hory:
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607
8.Zaoral 6412

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165527 cest
Nové přelezy:
Unten Und 9
Le Chibre 7b
La Teigne 7b
Is Any One 7b
Amsterdam 7c
35Tri Sert 7c+
Warmer Bru 9
Slimline 10-
Hellboy 10-
Steep Mud 9+/10-

Stěny
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP APRICA

Mráza neměl den - 25.místo, Terka Kysilková vybojovala 12.místo.

Týden před SP v Praze proběhl závod svěťáku v Aprice(Itálie), kterého se zúčastnili Tomáš Mrázek a Tereza Kysilková. Zatímco Mráza zvládl čtvrtfinále v pohodě TOPem, Terka si cestu do semifinále dost zkomplikovala. V semifinále to bohužel pro Mrázu bylo naopak. V pátečním podvečeru si vybral svůj asi nejhorší den, byl zbytečně nervozní, od začátku se do cesty "nedostal" a výsledkem bylo zklamání jeho i diváků - 25.místo. I mistr světa má však nárok na špatný den, navíc zájem o jeho osobu a tím pádem tlak na jeho psychiku je značný.Všechny příznivce však ubezpečuje, že tento weekend v Praze to bude zase vítězící Mráza!   

Čest malé české výpravy zachraňovala tedy v sobotu dopoledne Terka. Předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů podpořený bojovností a agresivitou,což u ní nebývá běžné. Dlouho vedla, aby nakonec obsadila 12.místo,získala další skalpy nejlepších lezkyň a posunula se na průběžné 15.místo v letošním ročníku SP. 

Kyslík   [úpravy] 11:54 05.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:18:59:59 05.10.2003
Angela Eiter won her first WC event in Aprica ahead of Sandrine Levet and Muriel Sarkany.
In the men category, Ramonet Julian won and Alexandre Chabot and Francis Auclair were second and third.
odpovědět 
 Re: Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:19:06:14 05.10.2003
Kurnik ta Eiter je nějaká hustá! Jsem zvědavej jestli dorazí na Ruzyň.Držím palce ať Mráza dobře odpočine a zregeneruje.
Oliváčodpovědět 

 Výsledky SP Aprica08:29:48 06.10.2003
Celkové výsledky jsou na ICC-info.org. Angela Eiter samozřejmě přijede do Prahy. Jinak o ní: je jí 17 let, trénuje v Imstu a Insbrucku, bydlí v Leins(na začátku Pitztalského údolí) a je to sympatická a milá holka.Startovka na SP v Praze je taky na stránkách ICC.
O2odpovědět 

 Foto dne:
Dohlenwand
Lumpazivagabundus, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (184894)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Papa 7a Rue Des Masques
A Couer Padu 6b Rue Des Masques
Le Couer Du Probleme 6c+ Rue Des Masques
Tais-toi Mon Coeur 6b Rue Des Masques
La Fille 5c+ Rue Des Masques
Nově komentované:
Pasivní Směr 6b Radvanice
Akční Směr 6c Radvanice
Procházka Kamením 7A Radvanice
Heiße Nächte In Palermo 8 Frankenjura
35Tri Sert Á Tops 7c+ Oréac

 Nově v diskusi:
Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Kvalita skály | Re: Parohy | Re: Parohy | Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... | Gratulace | Zakresleno na openclimbing.org | Řezník ze sklepa... | Gratulace | Re: Počet cest - autor |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Praha 2025 (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)

 Nově v inzerci:
MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1598 
 Ne 
 1852 
 Nevím 
 1126 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.