LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
8.Nespoutaný 11506
9.Stráník 11427
10.Širůčková 11409
Bouldry:
8.Trojan 10600
9.Danda 10506
10.Novák 10500
Hory:
7.Šuraba 6607
8.Zaoral 6528
9.Bloudek 5970

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168330 cest
Nové přelezy:
Gotscheto 7c
Walhalla 7b
Sloní Pilí 9
Sun Goes D 7C
Follow The 10+
Stornello 9-
Jumper 10/10+
Žiletkář Xb
Camp 4 Xc
Ippolito 10-

Stěny
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6
Prostor Letňany - Praha 9
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Jihlava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bacha ve Štolpichu

Možná neumim číst,nebo jsem to přeslechnul...V poslední Montaně bylo oznámení o zákazu lezení ve Štolpichu.Jenomže tam byla napsaná pravá část Malá Maří,Jeskynní.....Včera jsem se byl navečer s našima na Ferdáku tak jsem vzal psa,lezečky a maglajz ,že se jako půjdu projít....Nebudu to protahovat,šel jsem pod Zahradní stěnu a co nevidim?Kolem cesty cedule na kterých je zakázaný lezení v celym masívu Zahradní stěny a Stojky a to tak ,že kvůli hnízdícím ptákům.Nejde o to ,že je to zakázaný,docela mě zaráží,že se to dozvim až pod skálou.Hledal jsem to i na serveru ČHS a nic tam není....nevinim ,ale z ničeho ČHS...Ale správa CHKO Jizerské hory by se možná mohla snažit na takový věci upozornit i jinak než tou cedulí pod skálou.....

Saloš   [úpravy] 09:51 09.05.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Zahradní
Ahoj,
přesunulo se to myslím na Zahradní plotny,protože se tam objevil, myslím,že sokol a potřebuje klid ke hnízdění.Nejsem si tím jistá stopro,ale myslím,že je to až do června.
Je to fakt,že je teď supr póčo na Zahradní plotny,ale malí sokolčata to je nádhera...

Petra
Zapsal: Petra, 11:49:40 09.05.2002
 MekmDgbZvWign
r4m8Ni A round of applause for your blog article.
Zapsal: prQrNcLpNRHcGF, 08:05:15 05.06.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

E 55
 Databáze cest:
Všechny cesty (185140)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gotscheto 7c Haslerschlucht
Walhalla 7b Haslerschlucht
Mosquito 7b+ Malè
Alito Pesante 7b+ Malè
Palle D'acciaio 7b+ Malè
Nově komentované:
Sweet Jane 6b Ceuse
Sortez-Moi De La L1 6c+ Ceuse
Quemando Bloques 7b Villanueva De Valdegovia
Himbajs Šůviks 8/8+ Velká
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
rytířská zbroj | Re: Je to pánko | Inzerát | Re: Jirishanca | Re: gratulace klukům | Re: Dia stèna | Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (8)

 Nově v inzerci:
Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1719 
 Ne 
 1966 
 Nevím 
 1229 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.