LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
10.Klapal 11088
11.Širůčková 11084
12.Mokroluský 11000
Bouldry:
10.Popovský 10428
11.Lavička 10175
12.Šlapák 10053
Hory:
3.Skopec 7324
4.Sejbal 6951
5.Y 6736

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5704 lezců
1139761 cest
Nové přelezy:
Kudlanka 10+
Úsměv 7C
Protisměr 7C
Bangladéš 10-
Cole Young 8A+
Zahrada Ti 7C+
Der Bewegt 9+
Rote Kante 9+
Wilibaldov 9+/10-
Bombshell 8A

Stěny
Boulder club - Zákupy
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Squashová hala - Bezdružice

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP APRICA

Mráza neměl den - 25.místo, Terka Kysilková vybojovala 12.místo.

Týden před SP v Praze proběhl závod svěťáku v Aprice(Itálie), kterého se zúčastnili Tomáš Mrázek a Tereza Kysilková. Zatímco Mráza zvládl čtvrtfinále v pohodě TOPem, Terka si cestu do semifinále dost zkomplikovala. V semifinále to bohužel pro Mrázu bylo naopak. V pátečním podvečeru si vybral svůj asi nejhorší den, byl zbytečně nervozní, od začátku se do cesty "nedostal" a výsledkem bylo zklamání jeho i diváků - 25.místo. I mistr světa má však nárok na špatný den, navíc zájem o jeho osobu a tím pádem tlak na jeho psychiku je značný.Všechny příznivce však ubezpečuje, že tento weekend v Praze to bude zase vítězící Mráza!   

Čest malé české výpravy zachraňovala tedy v sobotu dopoledne Terka. Předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů podpořený bojovností a agresivitou,což u ní nebývá běžné. Dlouho vedla, aby nakonec obsadila 12.místo,získala další skalpy nejlepších lezkyň a posunula se na průběžné 15.místo v letošním ročníku SP. 

Kyslík   [úpravy] 11:54 05.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:18:59:59 05.10.2003
Angela Eiter won her first WC event in Aprica ahead of Sandrine Levet and Muriel Sarkany.
In the men category, Ramonet Julian won and Alexandre Chabot and Francis Auclair were second and third.
odpovědět 
 Re: Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:19:06:14 05.10.2003
Kurnik ta Eiter je nějaká hustá! Jsem zvědavej jestli dorazí na Ruzyň.Držím palce ať Mráza dobře odpočine a zregeneruje.
Oliváčodpovědět 

 Výsledky SP Aprica08:29:48 06.10.2003
Celkové výsledky jsou na ICC-info.org. Angela Eiter samozřejmě přijede do Prahy. Jinak o ní: je jí 17 let, trénuje v Imstu a Insbrucku, bydlí v Leins(na začátku Pitztalského údolí) a je to sympatická a milá holka.Startovka na SP v Praze je taky na stránkách ICC.
O2odpovědět 

 Foto dne:

Božská hrana, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (182034)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Surfing 4 Corona Wood
Flauta 6B Corona Wood
Zahrada Ticha 7C+ Tisá - Modřín
Generačná špára 8- Hričovské Podhradie
Vzdálený Příbuzný V Bělá U Děčína
Nově komentované:
MaZorka 7- Bořeň
Vzdor 7C+ tr Vyhlídková Skála
Blbůstka 5C Dubské Skály - Údolí Peklo
Wirbelwind 8A Bahratal
Blbůstka 5C Dubské Skály - Údolí Peklo

 Nově v diskusi:
Re: Hotel v Ádru | Ach jo. | Re: Hotel v Ádru | Re: Hotel v Ádru | Hotel v Ádru | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Re: Dotzaz Hrádok. SK | Dotzaz Hrádok. SK |

 Nové komentáře:
Re: Mega | Re: Mega | Re: Mega | Re: Mega | Super výlet | Re: Mega | Re: Mega | Re: Mega | Mega | Re: asi |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (48)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Uganda 2025 (17)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (8)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (6)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 | La Sportiva Tarantulance vel.45 | Lezečky Wild Country Meshuga | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Domácí bouldrovka, chyty | La Sportiva Miura men 38.5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1295 
 Ne 
 1259 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.