LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
10.H2 11191
11.Churavý 11112
12.Bulička 11056
Bouldry:
10.Stráník 10331
11.Trojan 10253
12.Indrák 10200
Hory:
18.Cibulka 4073
19.Hess 3908
20.Punčochář 3751

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5732 lezců
1155517 cest
Nové přelezy:
The Big Ha 8A
Poslední P 7C+
Na Pohodu 8A
Poslední R Xb
Cesta Pro 9-
Džabův Krt 7C
Noemova Ar 7C
Němý Kašpá 10-
Monstre Tr 7c
Labutí Pís 9+/10-

Stěny
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Jihlava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení

Lucka Hrozová byla čtvrtá na Mistrovství světa v ledolezení na obtížnost, které se uskutečnilo spolu se závodem Světového poháru v ledolezení na rychlost v rumunském Busteni 5. a 6. února 2011.

Mistryní světa se stala Italka Angelika Rainerová. Druhá skončila Korejka Woon Seon Shinová, třetí Ruska Anna Galljamova. Lucie Hrozová díky lepšímu semifinále odsunula na pátou příčku Korejku Woon Wha Jeongovou se stejným finálovým výsledkem, uvádí tisková zpráva Českého horolezeckého svazu. Lucka Hrozová si udržela druhou příčku v průběžném rankingu Světového poháru.

Mistrem světa se v dramatickém finále stal Korejec Hee Yong Park, rozdílem devíti sekund odsunul na druhé místo dosud neporazitelného Rakušana Markuse Bendlera, závodícího za Rumunsko. Bronz získal Ukrajinec Jevgenij Krivošejcev.

Závod Světového poháru na rychlost se stal doménou Ruska. Vyhrála Natalia Kulikova před Marií Tolokoninou a Naděždou Galljamovou. Mezi muži vévodil Pavel Guljajev, druhý byl Alexej Vagin a třetí místo obsadil Pavel Batušev.

Celkové výsledky: www.theuiaa.org





Lucie Hrozová v závodních cestách, foto Libor Hroza starší a Stelian Pavalache

Standa Holec   [úpravy] 20:30 08.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dost dobrýá21:19:55 08.02.2011
Lucinko, krásný výsledek. Přeju ještě více síly, chuti, elánu a dobrých kamarádů (přátel), pak to jde, i když to nejde. Pa Tvůj Tomáš
tomášodpovědět 
 Re: dost dobrýá22:07:53 08.02.2011
Co je tohle za úchylnej komentář? Úplně vidim ty sliny, co se "jejímu Tomášovi" hromadí v koutcích úst.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá08:44:39 09.02.2011
Hlavne aby se mu nehromadilo neco nekde jinde:-D
MModpovědět 
   Re: dost dobrýá21:14:25 09.02.2011
myslim ze to vcas a pravidelne vypousti...
pindik 2odpovědět 
 Re: dost dobrýá11:13:19 09.02.2011
lucinko ja ti preju to same s jeste vetsim srdickem.
Tvuj pindik...
pindikodpovědět 
 Re: dost dobrýá14:57:59 09.02.2011
Prosim adminy aby tyhle sexisticky blaboly mazali. Holka leze dobre, slusi ji to (u chlapa by to nikdo nekomentoval), ale tyhle slintaci a pseudoslinatci komentare jsou za hranici ucty.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá15:30:38 09.02.2011
Holt nová doba. Doufejme, že ona si o tom myslí svoje.
odpovědět 
  Re: dost dobrýá21:13:40 09.02.2011
Mrzi Te ze z Tebe nikdo neuchcava, ze??
pindik 2odpovědět 

 paradni vysledek10:20:13 09.02.2011
a gratuluji, jen tak dal.
upmanodpovědět 

 na bednu to neni12:29:27 09.02.2011
Škoda, že ve významějších a dobře obsazených závodech je to vždycky takhle nevděčný umístění. Už by si zasloužila medaili. A my taky. Po tom všem.
Vaschekodpovědět 
 Re: na bednu to neni14:14:24 09.02.2011
Nemyslím si, že by Saas Fee bylo hůř obsazené, než Busteni. Na obou závodech nechyběl prakticky nikdo z kompletní špičky. Akorát Lucce tentokrát chyběla troška štěstí - spadla kvůli vylomenému ledu, když měla ještě půl minuty času a sil také ještě dost. Od bronzu ji dělila jedna expreska a kousek.
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: na bednu to neni08:23:20 10.02.2011
Na svěťáku v Koreji, kde Lucka byla třetí, startovalo ještě o 12 ženských víc než v Busteni a ze špičky nechyběla ani noha. Na SP v Saas Fee, kde získala Lucka stříbro, byl taky vyšší počet startujících než v Busteni. V S.Fee nezávodila pouze jedna z Korejek. Ovšem ta lepší tam byla.:-) Řekl bych, že u té špičky rozhoduje, kdo má v tu chvíli víc štěstí. Na MS štěstí přálo nejvíc Angelice, ale v Koreji zase moc štěstí neměla, skončila až 13. místě a v Saas Fee byla sedmá.
Martinodpovědět 
   Re: na bednu to neni14:13:55 10.02.2011
souhlasím, akorát sis spletl Angeličiny výsledky v Koreji a Saas Fee. V Koreji byla sedmá (Dostala od rozhodčích nový pokus když necvakla expresku) a v Saas Fee třináctá, když spadla v semifinále a nepostoupila.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:
Stoneage
Waidachstube, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (183872)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Die Zähmung Der Chimäre 9- Frankenjura
Mutter Der Porzellankiste 7+ Frankenjura
Kjeragbolten 9 Frankenjura
Haptophobia 9 Frankenjura
Vier-Augen-Prinzip 7- Frankenjura
Nově komentované:
Vysoce V Kurzu IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Prachy Nebo Láska VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
podlaha na Smíchoff | Matterhorn podmínka | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: ČHSS | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: to už je fakt na vyhazov | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: ČHSS | Re: lezci vs. (horo) lezci |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (64)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Jazda Olympanov (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Lezení kde hadi dávaj dobrou noc (1)

 Nově v inzerci:
Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty | stary kruh s drikem | Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 278 
 Ne 
 273 
 Nevím 
 89 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.