LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152723 cest
Nové přelezy:
No Més Gui 8a
Maligna 7c
Hromadný H 8A/8A+
Robbertone 7c
C`e Qualcu 7c
Žíla 7C+
Batoia Sak 7c
Il Ritratt 7b+
Žíla 7C+
C`e Qualcu 7c

Stěny
(Sky Club Brumlovka - Praha - uzavřena) - Praha 4
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sambar Speed 2015, MČR a MČR mládeže v lezení na rychlost

již tuto sobotu na Kladně

smallPřípravy MČR vrcholí, závodníci už jezdí na kladenskou stěnu trénovat standardku a v sobotu 7.11.2015 to opět vypukne. Prize money pro muže a ženy. Děti a mládež věcné ceny. Odpoledne následuje Snow Film Fest tamtéž.

Co: MČR v lezení na rychlost a 3. kolo ČP 2015
MČR mládeže v lezení na rychlost a 3. kolo ČP mládeže 2015

Kde: Lezecká stěna Kladno, Huťská ulice, www.stenakladno.cz

Kdy: sobota 7.11.2015




Systém závodů: závodit se bude v nominačním formátu, poleze se jedna pouze jedna standardní 15m rychlostní cesta (muži, mládež kat. A, B, J), + jedna lehčí cesta pro děti kat. C a D. 6 měřených pokusů, počítá se nejlepší čas.

Odměny: poháry, medaile, diplomy, věcné ceny

Prize money: (muži a ženy)
1. místo 3000 Kč, 2. místo 2000 Kč, 3. místo 1000 Kč

...a to jako již tradičně díky našim sponzorům a partnerům: Český horolezecký svaz, Lezecká stěna Kladno, Sambarsport, Lanex a.s., WorkSafety, Vaude CZ, Red Chili CZ, Edelrid CZ, lezecké chyty Makak, Ruční nářadí CBN.cz, Ekofrukt Slaný, Manufaktura Vála, La Lorraine, a.s., R-SPORT s.r.o., SPORT prima spol. s r.o., Lezec.cz, časopis Montana, časopis Lidé a hory, Horyinfo.cz, SOŠ a SOU U Hvězdy Kladno, HO Lezci Kladno.

Program:
9:00 - 10:00 prezence
9:30 trénink závodních cest
10:30 měřené pokusy
14:00 vyhlášení výsledků a celkové vyhlášení ČP
16:30 Snow Film Fest

Ubytování: možno po domluvě na lezecké stěně

Předpřihlášení již běží jako obvykle přes ČHS:
MČR v lezení na rychlost 2015
MČR mládeže v lezení na rychlost 2015
* děti a mládež doklad o lékařské prohlídce

Jako tradičně dorazí do Kladna borci z Brna, Břeclavi, Lanškrouna, Nového Boru, Stříbra, Prahy i od jinud, ale těšíme se i na nové tváře :)

Více viz propozice zde:  Sambar Speed 2015 - propozice MČR 2015 v lezení na rychlost

poster



Několik informací o lezení na rychlost:
  V roce 2017 bude tato lezecká disciplína opět na Světových hrách, tentokrát ve Wroclavi, mezi české reprezentanty by se reálně mohl dostat Libor Hroza (v roce 2013 v Cali 5.) nebo další dva naši juniorští Mistři: Jan Kříž (1. místo na MS juniorů 2014), možná i nyní 15letý Matěj Burian (1. místo na ME juniorů 2015), oba přijedou také do Kladna.
  Libor Hroza se v roce 2012 umístil na 2. místě na MS, toto umístění drží také již tři roky v celkovém umístění na světovém poháru, v letech 2013 a 2015 se stal i Mistrem Evropy. V letech 2003-2010 Mistr ČR. Aktuálně trénuje kanadskou reprezentaci za oceánem a rehabilituje zraněný prst po letošním závodu ME. V posledním světovém poháru dosáhl nejlepšího času závodu v kvalifikaci 5,71 vteřin.
  Pětinásobná Mistryně ČR v letech 2007-2014 je jeho sestra Lucie Hrozová, ta se ale letos pravděpodobně MČR nezúčastní ze zdravotních důvodů.
  První závody národního formátu se v ČR konaly na lezeckých stěnách již více než před 15 lety, v Novém Boru (rychlost), nebo např. v Praze Ruzyni jako exhibiční závody s mezinárodní účastí, kde se v těžkých liniích měřil čas (viz např. články ve starších vydáních časopisu Montana).

  Přijet do Kladna na MČR můžete i vy.

Snow Film Fest Kaldno 2015


Marťan   [úpravy] 11:29 03.11.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Světlo noci, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (181140)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
No Més Guies Només Vies 8a Siurana
Egoinstagram 6C+ Albarracín
Otto Driver 6C+ Albarracín
Nedopečený Rohlík 4 Skalky Pod Nebušicemi
Párek V Rohlíku 5+ Skalky Pod Nebušicemi
Nově komentované:
Egoinstagram 6C+ Albarracín
Nedopečený Rohlík 4 Skalky Pod Nebušicemi
Hromadný Hrob Low 8A/8A+ Bystřička
Bratři V Triku 6A Škrovád
Škrovádská Hrana 6B Škrovád

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Horkej tip pro Martina! | Horkej tip pro Martina! | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
:) | :) | :) | :) | :) | :) | příšerná hovadina | Skialp? | Re: i mezi lezci jsou | Re: i mezi lezci jsou |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (20)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (9)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Seb Bouin: prvovýstup nejtěžší cesty v Číně El Gran Cabrón 9b (2)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)

 Nově v inzerci:
Deuter aircontact | Boty Scarpa Triolet GTX | Ústí a okolí | velky chyty/madla | Spantik | Prodám běžecké boty Asics Gel Fuji Attack 5 | Perova bunda PEAK PERFORMANCE | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1161 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1066 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 922 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 961 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 813 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.