LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)

Žebříček
Cesty:
31.Lank 10290
32.Reich 10254
33.Chejn 10225
Bouldry:
31.Chytil 9453
32.Svoboda 9406
33.Kümmel 9350
Hory:
18.Cibulka 4073
19.Punčochář 3751
20.Hess 3708

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151081 cest
Nové přelezy:
Els Ignora 7b
Troublemak 10-
Déjá Vu 7c+
Prison Bre 7C+
Uťatá Hlav 7C+
Hádanka 8A
Kuša 9+/10-
Defenders 9
Nakurnjak 7b+
Ciccio Pas 7b

Stěny
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
TJ Jiskra - Nový Bor

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Megalokra ve Sv. Jánu

hmmmm

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....

Prostě ve Sv. Jánu na konci cest ve Stěně za klášterem, po které skoro nikdo neleze, až na vyjímky!!!! Jako my s Mílou Pletanem atd.....je vobrovská lokra v podobě odloupnutýho 100kg šutru, kterej se na konci cesty - "Sobotní chvilka poezie" (je to celé pouze převis!!!!)tváří jako supermadlo a hejbe se jak hovado! Myslím že za pár dní to musí slítnout!!!
To samí ve stěně Svatý Ján - Rameno trojůhelníka (viz průvodce od Rešů) je na konci cesty "Rameno trojjediného" (je to ta nejvíc vlevo) taky super mega tak 300kg šutr!!!! Padá to tam všude až na vyjímky! V průvodci nic o lámavosti nepíšou což jest chyba! Vypadalo to nejdřív že se tam jako jedno z mála míst ve Sv. Jánu dá normálně lízt, ale první pohled klame jak hovado! Neřikam že ostatní cesty jsou o něco bezpečnější, ale neni to takovýhlé přímý zrakvování!!!
Díkybohu sem při tom pádu ten šutr nezapoměl odhodit takže se lano nepřetrhlo a 10m pád zachytila krásná zrezlá tuctová skoba!!! A šutr dole minul starou tak vo 2m!
Fakt šlemrus! Co vám budu povídat. Ta se z toho srovnává ještě teď večer! Ale jinak byl dnes fakt suprden!!!
MORÁL ve Sv. Jánu přejí všem VŠICHNI
Čus džus Bambus

krcháč   [úpravy] 00:04 27.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Šutr
Koukám máš novej padostroj.Doufám že sis jako správnej horolezec vzal Chemopren a šutr si tam zase vrátil.Pozdravuj ode mě strážného anděla.Ten musí mít křidélka ouplně ulítaný.Ať si na ně dá led.
Letu zdar Himbajz
Zapsal: Himbajz, 22:55:48 27.10.2001
 
a ja si blahove myslel, ze sutry hazis jenom na cizi ( jako treba ve svatoskach )
Zapsal: badlooker, 23:04:36 27.10.2001
 Fakt sila
Jo to je fakt sila. Myslim teda kineticka. Takovy balvan bratru 50 - 100 kg to uz vazne neni sranda ani pro lezce a pro jistice uz vubec ne.
Je dobre ze jsi to napsal, ja mam jeste lepsi napad. Hned inkriminovane cesty zadam do nasi databaze s upozornenim a snad to nekomu zachrani kuzi ci dokonce krk.
Zapsal: JirkaS, 09:25:25 29.10.2001
 DtkRVKMcnhp
DY7ADM Really informative article post.Thanks Again. Will read on...
Zapsal: pMaRTBDbbAyl, 06:31:57 20.12.2013
 NWguguFQfWLKFl
YaH8S0 Wow, great blog post.Thanks Again. Fantastic.
Zapsal: frntFKGPfGoj, 23:56:47 18.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Španělsko, Sierra Nevada, Los Cahorros, sektor Las Eras, spára Los Troskis, 6b
Los Troskis, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (184051)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
1 1 PHqghUme
1 1 PHqghUme
1 1 PHqghUme
1 1 PHqghUme
1 1 PHqghUme
Nově komentované:
Poslední Jídlo Před Popravou VIIa Ostrov
Katův Šleh VIIIb Ostrov
Cica Ubica 7a Vranjača
Koncert 8+ Hlubočepské Plotny
Jižní Stěna VII Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
škodlivost | Re: Jakub | Re: Jakub | Re: místňáci by spíš řekli | Re: Jakub | Re: Jakub | Paráda | Re: Cesta | 💐 | Re: Jakub |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (32)
Severní stěna Eigeru (24)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zákaz lezení Čtyři palice (14)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)
ČP v lezení na obtížnost Praha: (14)

 Nově v inzerci:
Lano z Měsíce | Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2146 
 Ne 
 2046 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.