LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
24.Kalvas 10525
25.Havlík 10510
26.Duchoň 10502
Bouldry:
24.Širůčková 9550
25.Moravec 9550
26.Obal 9500
Hory:
13.Najman 4632
14.Magič 4483
15.Šuraba 4463

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1157009 cest
Nové přelezy:
Küllü In 9-
Gizmo 9
Buscando A 8a
Wolkom 7C
Ztopořená 9/9+
Black Box 8B
Urgent 7c+
Malí Sráči Xb
La Directe 7C
Wimmer Dal 8A+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sauna open

bouldrové závody

Tak se nám zase sešel rok s rokem a v Plzni se bouralo a zase stavělo... No a na tom, co se postavilo, se pak lezlo ( vlastně závodilo ).

Nevim, kdo všechno Pajdu boural, ale Bolek s Chlastou jí pak oblíkly do úplně novejch barviček ( ta idea namohla nepocházet z fakt dobrýho tripu ). Stěna je teď krásně nová... celá

Lidí, těch stavělo víc. Něco Hopák, něco Venda Šlacha, ale hlavním stavěčem byl bezesporu Lepán. Postavil 3 úplně zupa kvalifikačky, klasicky jednu v kolmici a 2 v převisech. Pak vyčaroval 2 eště gutesnější semifinálovky ( dach und dach ) a nakonec 3 finálovky. První v kolmici, povedená a to tak, že velice. Druhá v mírnym převisu, do zóny akorát, dál zbytečně lehká. Třetí ve velkym převisu, celá nesmyslně brutální, místy až nelezitelná ( zóna bez trysek prakticky nedosažitelná ).

Nejvíc lidí nakonec přece jen lezlo. Bylo jich tak strašně moc, že jsem to ani nedokázal spočítat, ale byly fakt dost dobrý. Soutěžilo se v kategoriích: ženy, muži a starci. Lezlo se, padalo se, zase se lezlo a pak se skákalo z topů s vítěznými indiánskými pokřiky.

Nejvíc radostí křičeli:

MUŽI
1. Rosťa Štefánek . . . Rock empire
2. Vašek Peltrám . . . Praha
3. Milan Benian . . . Alpa Ostrava

ŽENY
1. Světlana Kadlacová . . . HO Teplice
2. Katka Chudobová . . . Ruzyně
3. Jitka Křešová . . . USK Plzeň

PENZISTÉ
1. Jirka Sedláček . . . K2 tým Plzeň
2. Dan Hanžl . . . BG 7 PAD
3. Jirka John Žižka . . . K2 tým Plzeň

Celá akce byla dost slušná až na přenos obrazu pro diváky v tělocvičně ( blbly baterky v kameře ) a poslední finálovku mužů ( blbnul vrchní konstruktér ). Ó velký organizátor Chlasta Cholák to zvládnul bravurně a sponzoři byli taky hodný, už ale nevim, kdo to vlastně byl. Tušim, že Hannah a pak ňáký zahradnictví ( kytky maj opravdu chutný - viď Johne ).

Ďik všem, co přijely a co se i večer v hospůdce na pár vřelých slov zastavili.

Lezení zdar, boulderingu obzvláště

Luky   [úpravy] 23:05 24.02.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181535)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Témoin Gévéor 7A+ Fontainebleau
Conto Bloccato 7a+ Quirra
Watch Your Back 5A Skalky Pod Nebušicemi
Námel VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Nové Odpoledne 6 Domoradice
Nově komentované:
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les
Manželský Slib 6+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Yeaaaah | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | To muselo dát práce a přitom taková blbost | nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Smekám a gratuluji! |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (10)

 Nově v inzerci:
Mačky BD | Msr vařič | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 369 
 Ne 
 322 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.