LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
28.Pelíšek 10397
29.Kolomazník 10350
30.Novotná 10306
Bouldry:
28.Svoboda 9406
29.Šolc 9181
30.Bulička 9150
Hory:
22.Chomová 3179
23.Verner 3138
24. 2948

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1157040 cest
Nové přelezy:
Esence Bou 7C
Návrat Čoc 8B
Kolenoskop 7c
Küllü In 9-
Gizmo 9
Buscando A 8a
Wolkom 7C
Ztopořená 9/9+
Black Box 8B
Urgent 7c+

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
Boulderbar Flamendr - Kadaň
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Havířov
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na zimní lezecký kemp BMC

British Mountaineering Council (BMC) zve na další mezinárodní zimní horolezecký kemp, který se bude konat 24.-31.1.2016 ve Skotsku, v Glenmore Lodge.

Akce je určena horolezcům z členských federací UIAA. Každý horolezecký svaz může navrhnout účast dvou svých členů, s tím, že pořádající organizace má právo v případě velkého zájmu překračujícího kapacitu akce rozhodnout o snížení této kvóty. Je preferována účast těch, kdo se ještě kempu BMC nezúčastnili.

Podmínkou účasti je věk nad 18 let, zkušenosti se zimním lezením (cepíny, mačky), schopnost lézt na "prvním" konci a zakládat vlastní jištění.
Zde jsou podrobné informace:  BMC - informace

Přihlášky do BMC bude zasílat sekretariát ČHS. Pokud máte o účast na zimním kempu zájem, pošlete mailem svoji přihlášku na sekretariát ČHS info@horosvaz.cz, a to nejpozději do pondělí 12. října 2015. V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu. Do přihlášky uveďte informace, které jsou požadovány v tomto on-line formuláři.

Zdroje:
Horosvaz.cz
thebmc.co.uk



B. Valentová, sekretariát ČHS   [úpravy] 13:31 28.08.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jednou ano podruhé ne.14:59:17 28.08.2015
"V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu."

A jak komise alpinismu prováděla výběr do Orca?
odpovědět 
 Re: Jednou ano podruhé ne.21:22:42 28.08.2015
Pokud to nezkusis tak nevis.
Musim se CHS zastat.
Muzu potvrdit ze tohle neni jen pro lidi z repre, ale i pro normalni smrtelniky ci tlusty paprdy (jak ja) co jsou uz za lezeckym zenitem.
Ano pokud nejsou sponzori tak to bude i neco stat, ale za ten tyden to opravdu stoji.
Uz jsou davno pryc doby kdy se verejnost o takovyhle moznostech dozvedela az po tom co se konali.
Pro ty co budou vybrani tentokrat dopredu blahopreji a uzijte si to. Pokud mi to vyjde tak se prijdu za vama podivat.
Stepan Ptacekodpovědět 
  Re: Jednou ano podruhé ne.15:44:04 02.09.2015
..cena 180 liber za ubytovani, strravovani, dopravu z iverness, instruktory, prednasky atd...mi prijde i na nase pomery vic nez OK..Obavam se ze stravit tyden na nektere chate v tatrach by neprislo o moc levneji..
Hanzodpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181543)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Piggy 7A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče 7B Panteon
Zoubková Víla 7A Tisá - Modřín
Esence Boulderingu 7C Tisá - Modřín
Návrat Čochtana 8B Tisá - Modřín
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Yeaaaah | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | To muselo dát práce a přitom taková blbost | nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Smekám a gratuluji! |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (10)

 Nově v inzerci:
Mačky BD | Msr vařič | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 388 
 Ne 
 337 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.