LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168801 cest
Nové přelezy:
Tête 7c+
Nice Fresh 11
Friends Li 10/10+
One Piece 11-
Friends Li 10/10+
Linea Goti 7b+
Aplaus 9
Das Spiel 9/9+
Fénix 9+
Menší Post 9

Stěny
Lezecká stěna Polička - Polička
DDM Domino - Hronov
Dap Sport - Hradec Králové

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FlashDance - Seriál závodů na Flashi a další program

smallSeriál boulderových závodů pro širokou veřejnost začíná v brněském Flash Boulder Baru v pondělí 6.října.

Podzim se nám pomalu rozjždí a s ním i program na Flashi. Proto si vás dovolujeme pozvat na seriál závodů v boulderingu - FlashDance aneb tanečky mezi barevnými chyty. Ve čtyřech kolech konaných od října do ledna 2015 si tak užijete parádní bouldering na vytyčených problémech a za povzbuzování ostatních soupeřů.

poster


V pondělí  6.10.2014 pro vás přichystáme okolo patnáctky bouldrů různých obtížností od lehulinkých až po těžký prásky. Každý si zaznamená počet topů a počet pokusů ne ně, výsledky odevzdá, my to vyhodnotíme a vyhlásíme.
Jednotlivá kola se budou sčítat a ve finálovém lednovém se uskuteční velké finále do kterého postoupí ti nejlepší z celého seriálu.
A hrát se bude o hodně: kromě cen pro účastníky všech kol si ti nejlepší odnesou půl rok lezení na Flashi zdarma.

A jelikož sychravé počasí se blíží, máme pro vás i zajímavý kulturní program:

30.9.  – Honza Trávníček – K2
4.11.  – Mára Holeček – Horoucí Antarktida
10.12. – Adam Ondra – Zhodnocení uplynulé sezóny

Tak se na vás těšíme.

www.flashbb.cz

FBB   [úpravy] 18:14 02.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Info?08:39:35 03.10.2014
Nemohli byste prosím zveřejnit, kdy bude začátek, zda je nutná registrace předem, kolik je startovné a  limit startujících?
Stejsiodpovědět 
 Re: Info?09:39:03 05.10.2014
Začátek 1.kola je v pondělí 6.10.2014 ve 14:00. Lézt se ale může kdykoliv mezi 14:00-22:00. Závodník si zapisuje výsledky sám a po odlezení je odevzdá na baru.
Startovné 80,-Kč a registrace předem nutná není. Počet závodníků omezen není.
Více info na www.flashbb.cz
FBBodpovědět 

 Foto dne:

Occitanista, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (185237)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Spécial One 7b Briancon
La Boulette 7b+ Briancon
Chambâo 7a+ Briancon
Capone Dog 6c+ Briancon
E-mentál - Rovnou Do Blázince VIIIb Bělá U Děčína
Nově komentované:
Friends Like You 10/10+ Frankenjura
Einfach Los VIIIb Bělá U Děčína
Azken Hatsa 6c Villanueva De Valdegovia
Montana 7+ Srbsko
Nebe Plné Hvězd 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Grand Jorasses | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: rytířská zbroj | Re: rytířská zbroj | Vibram gumex | jeeee | Zakaz ? | Re: rytířská zbroj | D | Re: rytířská zbroj | rytířská zbroj | Re: Je to pánko |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
SP v boulderingu Praha 2025 (16)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Pinch od Edelridu (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam | Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1738 
 Ne 
 1981 
 Nevím 
 1247 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.