LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
44.Fajkoš 10131
45.Kopáček 10110
46.Zedek 10100
Bouldry:
44.Bulička 9150
45.Zíma 9150
46.Skočdopole 9103
Hory:
10.Procházková 6036
11.Abt 5262
12. 5018

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5804 lezců
1182197 cest
Nové přelezy:
Steep Mud 9+/10-
Speedy Gon 9
Velkej Bej 9
Cestička K 7C
Herr Kules 9/9+
Ab Durch D 9/9+
Leftfield 9+/10-
Zelená Hro 9-
Kontrollfr 9-
Rumpelkamm 9

Stěny
Hotel Praha - Broumov - Broumov
Městská stěna Vyškov - Vyškov
Na Střelnici - Svitavy

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon Český pohár mládeže v lezení na obtížnost

Tendon Český pohár ChoceňV sobotu 10. 11. 2012 se v Chocni již po několikáté konal Tendon Český pohár mládeže v lezení na obtížnost. Byl to šestý závod poháru této sezóny. V osm hodin ráno pořadatelé otevřeli halu a závodníci přicházeli, aby se podívali, co si pro ně Martin a Štěpán Stráníkovi letos připravili (stavěči cest). Cesty byly jako každý rok atraktivní a výzvou pro všechny zúčastněné lezce. Z celkového počtu 89 lezců se pouze 9 krát TOPovalo.

Kategorie D měla jako vždy největší zastoupení. Mezi chlapci kraloval Lukáš Doleček z Lanškrouna, který topoval obě kvalifikační cesty a i ve finálové cestě za sebou nechal velkou bodovou propast a vylezl si pro první místo. Napínavý byl souboj o třetí místo, který nakonec o malé, ale zde významné plusko, vyhrál Doskočil Vilém (LKP). Mezi dívkami to nebylo tak jednoznačné. Z prvního místa a s jedním topem z kvalifikace postupovala Křížová Hana (Líšeň). Ve finále ji ale předlezla Adamovská Eliška (Karviná) a vystoupala tak na bednu nejvyšší.

Tendon Český pohár Choceň


Chlapci C zanechali na svém kontě nejvíce topů (4). Už to naznačovalo nelítostný souboj ve finále. Vojta Trojan z Liberce i Vojta Vlk z Javořic vylezli ve finále 48,00+. První místo nakonec vyhrál Vojta Trojan, který si ho zajistil již v kvalifikačních cestách, když podvakrát topoval. Jako ve Svitavách, tak i v Chocni mezi dívkami s převahou zvítězila Veronika Peltrámová, reprezentující SmíchOFF; Saltic.

Tendon Český pohár Choceň


I dívky B měly svojí favoritku. Jana Vincourková jedenkrát topovala a ve finále si bezpečně vylezla pro první místo. Druhé místo znovu rozhodoval výsledek z předchozích kvalifikací. Nakonec na vyšší bednu vystoupala Zachrdlová Kateřina. Mezi chlapci se žádný dech beroucí souboj nekonal. Vyhrál Kliger Petr před Tomášem Peltrámem.

Tendon Český pohár Choceň


Kategorie A chlapci slibovala zajímavý souboj mezi čtyřmi chlapi. První kvalifikační cestu nejvýše vylezl Daňa René, který o „mínusko“ pokořil svého oddílového kolegu Čermáka Petra. Ten mu to ale zase o „mínusko“ vrátil v druhé kvalifikační cestě. Finálovou cestu lépe zvládl Čermák Petr, který byl následován Honzou Křížem a Daňa René nakonec skončil na třetím místě. Choceňskými pořadateli podporovaný Mára Škorpil skončil na místě čtvrtém. I mezi dívkami A byl vyrovnaný oddílový souboj. Hvězdová Šárka (Liberec) vylezla nakonec ve finále výše než její kolegyně Kendíková Kateřina a mohla si tak při vyhlašování vylézt i na příčku nejvyšší.

Tendon Český pohár Choceň


Na závodnické listině se mezi juniorkami objevily jen dvě jména - Křížová Eva a Zbořilová Michaela. Kvalifikaci A zdolaly obě dívky stejně dobře. V dalších cestách měla navrch Eva, a tak si mohla k choceňskému závodu zapsat místo první. Roman Kučera pokračoval ve svých dobrých výsledcích i v Chocni a získal tak první místo. Svým výkonem porazil druhého Štěpánka Michala.

Tendon Český pohár Choceň


Po skončení všech finálových cest se vypočítaly výsledky a mohlo se jít vyhlašovat. Po vyhlášení se účastníci začali balit a pořadatelé začali uklízet halu. Kolem páté hodiny odpolední bylo po všem. Sedmý a tím pádem i poslední závod se bude konat v Praze na Cibulce, kde proběhne i celkové vyhlášení poháru.

Tendon Český pohár Choceň


Tímto bychom chtěli poděkovat hlavním rozhodčím, kterými byli Doseděl Miroslav a Lumír Návrata. Dále dalším lidem z ČHS, kteří ve spolupráci s horolezci HK Choceň uspořádali a hodnotili tyto bez problému probíhající závody. Dále patří díky Martinu a Štěpánu Stráníkovi a našim sponzorům.
Hlavním sponzorem celého seriálu pohárových závodů byl Tendon a Český    horolezecký svaz, poděkování za  uskutečnění tohoto závodu patří i ostatním sponzorům.

Jsou to: 
            Město Choceň,
            Makak s.r.o.
            Tilak a.s.
            Saltic s.r.o. Triop,
            PSPs.r.o.Vysoké Mýto,
            Warmpace s.r.o.
            Elbas,
            Skimen2 s.r.o. Choceň,
            RCoutdoor Roman Coufal,
            Chládek&Tintěra a.s.
            Garmin,       
            Alpsport s.r.o.
            Donocykl s.r.o.
            Net-sport s.r o.
            Pekařství u Lifků s.r.o.
            LPhard s.r.o.  Oseva uni a.s.
            Coma Polička s.r.o. atd.

Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň


Tendon Český pohár Choceň

   [úpravy] 08:00 01.12.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Věž v Zhangjiajie
 Databáze cest:
Všechny cesty (187041)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Máslo Na Hlavě 6+ Sokolka
Buon Anno 5c Valle Aquila
Przytul Slimaka 5 Toczek
Parazit 6A+ Popova Skála
Erbstück VIIIa Bielatal
Nově komentované:
Rys Panikářů 3 Černolické Skály
Rys Panikářů 3 Černolické Skály
U Buku 5- Kozel
Erbstück VIIIa Bielatal
Silikonia 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Pády, sedák a termity | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák |

 Nové komentáře:
Re: to se fotil dronem? | Lukáš Mokroluský v semifinále! | Držíme palce! | Re: to se fotil dronem? | Půl na půl | to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Wild Country Revo | parťák teď na neděli 28.9. | Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 418 
 50 dní v divočině 
 333 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 370 
 Andrea 
 336 
 Ashima 
 275 
 Barkley Marathon 
 354 
 B.I.G. - světové prvenství 
 332 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 301 
 Gálfy - Horský život 
 294 
 Jak se staví ledovec 
 279 
 JAMES - Století nad oblaky 
 374 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 302 
 Lezci z Manína 
 323 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 310 
 Operace Nos 
 290 
 Plamen nikdy nezhasne 
 287 
 Pohlednice z konce světa 
 320 
 Pomíjivost ledu 
 299 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 302 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 294 
 Rhapsodia Corcontica 
 289 
 Sama 
 314 
 Šampioni zlatého údolí 
 307 
 S lyžemi v oblacích 
 351 
 Tenaya Traverse Challange 
 308 
 Tenkrát na východě 
 325 
 Velká alpská silnice - 73 
 309 
 Za oponou velehor 
 364 
 Zápasník Dee Dee 
 299 
 Životní výprava 
 288 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.