LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
21.Kalvas 10684
22.Svoboda 10674
23.Lukášek 10656
Bouldry:
21.Košťál 10000
22.Štípek 9956
23.Lavička 9950
Hory:
18.Cibulka 3582
19.Magič 3464
20.Tomasu 3348

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5804 lezců
1182165 cest
Nové přelezy:
Velkej Bej 9
Cestička K 7C
Herr Kules 9/9+
Ab Durch D 9/9+
Leftfield 9+/10-
Zelená Hro 9-
Kontrollfr 9-
Rumpelkamm 9
Funkenschl 9
Ice Age 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Benefiční akce: Náš limit je pouze v našich představách

přednáška Marka Holečka: 15.9. kino Aero Praha

Ahoj…
zvu Vás na našlapaný večer 15. září od 20.30 do Kina Aero. No a co se bude dít? V rámci večera bude možno zhlédnout filmový dokument „Mára jde do nebe“. Též stihneme pokec s obrázky, kde nahlédneme do deníku mé poslední Karakoramské výpravy na Masherbrum a nejen do něj. Pokud zbyde ještě nějaký časový prostor, tak následuje nekontrolované veselí, než nás ze sálu všechny vyhodí…

Důležité je dodat, že celý večer do posledního groše půjde na ty, kteří potřebují naši pomoc. Jinými slovy vybrané peníze poputují pro společnost Fosa,o.p.s. https://www.fosaops.org/, která přímo zajišťuje osobní asistenci u lidí s handicapem, ať takovým či makovým. Též nabízí celou škálu programů pro hendikepované, aby dostali šanci se zapojit v rámci jejich možností do běžného žití. Však více se můžete dočíst na jejich stránkách a škoda mých slov.

Pokud mohu prospět, či přispět svým ždibíkem pro druhé, tak se dostaví vnitřní pocit uspokojení. Tím neříkám, že se chci rozdat ani netrpím spasitelským syndromem. Však čas od času ten pocit užitečnosti je hřejivý. Ať to byly akce ve prospěch hospiců a dalších organizací starajících se o naše blízké a v budoucnu možná i o nás, anebo pro mládežníky ve školách či pro ty nejstarší na univerzitě třetího věku. Též pro vězně ve věznicích, které máme tendenci obcházet po špičkách. Jo, každé z těch míst má svoji energii. Někde radost i pulzování života přetéká, jinde přichází k podzimu, též před očima mizí, případně se čeká na novou životní příležitost. Všude tam je potřeba dobrých lidí, kteří nasměrují, utěší, či vyslechnou. Má úloha je jednodušší, jako „Vítr ve vlasech“ přinést čerstvý vzduch. Tímto končí náhled do mé černé duše a zase hned ji před světem zavírám.

V každém případě patnáctého v kině Aero, kdo z vás přijde se bavit, udělá zadobře i druhým. Cena lístku je 170 kaček, který se dá již teď pořídit v předprodeji. Těším se na shledanou…😊

Maara



Mára Holeček   [úpravy] 07:19 07.09.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
kvalifikace obtížnosti
MS v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (187036)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pecunia Sue 6a Valle Aquila
Incastro 5c Valle Aquila
Aspettando Te 5c Valle Aquila
Bravi Ragazzi 4c Valle Aquila
Rolex V Prachu 6B Popova Skála
Nově komentované:
Silikonia 7+ Srbsko
Pedrův Smrk 10- Josefovské Údolí
V Pasti 6C+ Popova Skála
Bongo Bongo 7A Srbsko
Bongo Bongo 7A Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Operace tenisového lokte | Re: Pády a sedák | Re: Pády a sedák | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Peněženka na Tetínských skalách | Re: Pády a sedák |

 Nové komentáře:
Re: to se fotil dronem? | Lukáš Mokroluský v semifinále! | Držíme palce! | Re: to se fotil dronem? | Půl na půl | to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (7)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Wild Country Revo | parťák teď na neděli 28.9. | Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 399 
 50 dní v divočině 
 319 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 356 
 Andrea 
 322 
 Ashima 
 261 
 Barkley Marathon 
 342 
 B.I.G. - světové prvenství 
 314 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 289 
 Gálfy - Horský život 
 280 
 Jak se staví ledovec 
 266 
 JAMES - Století nad oblaky 
 356 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 295 
 Lezci z Manína 
 307 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 298 
 Operace Nos 
 283 
 Plamen nikdy nezhasne 
 278 
 Pohlednice z konce světa 
 307 
 Pomíjivost ledu 
 286 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 294 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 281 
 Rhapsodia Corcontica 
 281 
 Sama 
 304 
 Šampioni zlatého údolí 
 298 
 S lyžemi v oblacích 
 343 
 Tenaya Traverse Challange 
 295 
 Tenkrát na východě 
 314 
 Velká alpská silnice - 73 
 300 
 Za oponou velehor 
 350 
 Zápasník Dee Dee 
 291 
 Životní výprava 
 282 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.