LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
44.Pelikán 10018
45.Bardas 9991
46.Zaoral 9969
Bouldry:
44.Kalvas 8900
45.Zímová 8853
46.Fišer 8850
Hory:
18.Punčochář 3751
19.Louda 3676
20.Novotný 3598

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5711 lezců
1143345 cest
Nové přelezy:
Hobit 7c
Euro 2000 7B+
Ozembuch 10-/10
A-steroid 7C
Shoulder P 8A
Ribstole 8A
Omerta 8A+
Rege Xa
Troll 7C+
Festival E 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zveřejněna pozvánka na náhradní valnou hromadu ČHS

13. června 2020 v Praze

ČHS zveřejnil pozvánku na valnou hromadu, svolanou po odložení kvůli koronaviru na 13. června 2020. Na programu má kromě jiných bodů doplňující volby na 3 místa do výkonného výboru. Zatím jsou 3 kandidáti: Pavel Blažek, Marek Klíma a Jiří Oliva, informuje web ČHS.

Dále bude na programu novela stanov ČHS dle usnesení VH 2018 a nově je přidán návrh pojištění odpovědnosti členů a s ním související úprava členských kategorií a příspěvků. "Předpokládané navýšení členského příspěvku dospělého člena by nemělo přesáhnout 250 Kč," uvádí se ve zveřejněných podkladech.

Valná hromada bude na Strahově od 9:30 do cca 16:00 hodin na adrese Zátopkova 100/2, Praha 6; sídlo České unie sportu, aula v přízemí.

Náhradní termín byl zvolen v návaznosti na plán uvolňování omezujících opatření přijatých kvůli epidemii. "I přes zlepšující se situaci považujeme za rozumné respektovat zdravotní doporučení, a proto apelujeme na členy a zástupce oddílů, aby využili možnost zastoupení na Valné hromadě na základě plné moci, tak, aby byla osobní účast nižší než obvykle," uvádí se na webu horosvazu.

Více viz:

www.horosvaz.cz

O rezignacích členů výkonného výboru jsme psali tady:

Zveřejněna pozvánka na valnou hromadu ČHS
21. března 2020 v Praze


a v návaznosti na odložení valné hromady zde:

Vedení ČHS: valná hromada bude snad do konce června

Standa Holec   [úpravy] 09:04 15.05.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Wau16:51:46 15.05.2020
Takže někdo se pokusí podrazit ČHS... a teď hurá do VV...
vinovodpovědět 

 valna20:11:42 15.05.2020
Jak može kandidovat p. Blažek do VV , když neni člen ČHS.
V oficiálních dokumentech není členství ČHS uvedeno,zase akce výkonného výboru levarna. .
k.navratodpovědět 
 Re: valna10:50:18 04.06.2020
Stačí si přečíst článek V. stanov. Tam je jasně dané, že právo být volen má člen ČHS starší 18 let. Na základě čeho tvrdíš, že Pavel Blažek není členem ČHS? Pokud jsi o tom přesvědčený, pošli podnět Revizní komisi a když se ukáže, že máš pravdu, jeho volba nebude platná. Tedy pokud jsi členem Ty, o čemž pochybuju...
Martinodpovědět 
  Re: valna12:46:12 04.06.2020
Přečti si oficiální dokumenty k valné hromadě tam je kandidátka nových členu do vedeni ostatní tam máji udáni vstupu do ČHS p. Blažek ne
k.navratodpovědět 
   Re: valna13:06:03 04.06.2020
Tam jsou jen informace, které o sobě P. Blažek napsal do formuláře, což pojal velmi stručně. Z toho že neuvedl, od kdy je členem ČHS a v jakém je oddílu nevyplývá, že není členem. Kdyby skutečně nebyl členem ČHS, tak podle stanov nemůže být na VH zvolený. Takže buďto členem ČHS je a zúčastní se volby jako jeden z kandidátů nebo členem není a pak se o něm nebude vůbec hlasovat.
Martinodpovědět 

 Foto dne:
Lukáš Černý v cestě Primabalerina na Starostu v Bělé
Primabalerina
 Databáze cest:
Všechny cesty (182346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ostkante V Bielatal
Přímá 6+/7- Goethovy Skály
Cesta Pokušení Varianta. 7- Goethovy Skály
La Dent Creuse 3 Fontainebleau
Fascination 4C Fontainebleau
Nově komentované:
Cesta Pokušení Varianta. 7- Goethovy Skály
Miss Sunrise VIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Normální Cesta II Hrubá Skála
Černá Cesta 5 Srbsko
Trezor Na Blesky VI Příhrazy

 Nově v diskusi:
Osvetimanky ztracený sedak | Bouldermatka Bor | Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene |

 Nové komentáře:
Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: Kde? | Re: Kde? | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zákaz lezení na Kozlovi (57)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (29)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1609 
 Ne 
 1553 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.