LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
22.Jungling 10588
23.Slezáková 10580
24.Svoboda 10534
Bouldry:
22.Šťastný 9675
23.Pařík 9650
24.Šípek 9600
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5704 lezců
1139880 cest
Nové přelezy:
Der Bewegt 9+
Booz 7c
Kudlanka 10+
Úsměv 7C
Protisměr 7C
Bangladéš 10-
Cole Young 8A+
Zahrada Ti 7C+
Der Bewegt 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
ZŠ Chřibská - Chřibská

Prodejny
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Magnus Midtbø a Adam Ondra bouldrují v Kotelně

Další video z návštěvy u Adama Ondry v Brně, které zveřejnil norský top lezec Magnus Midtbø, bylo ze společného tréninku na tamní bouldrovce Kotelna.

"S velkým potěšením jsem Magnus Midtbø 💪 ukázal mou vele oblíbenou Kotelnu v Brně. Jak uvidíte, není to zrovna moderní boulderingový areál, ale zato tam můžete zamakat doslova na čemkoliv potřebujete. Kotelna je základna, kde jsem vyrostl (bez pochyby), a kde jsem možná strávil nejvíc času v životě, dokonce možná víc než doma 😅..." napsal Adam k upoutávce na toto video. Má cca 33 minut. Podívejte se zde:



O návštěvě Magnuse u Adama v Brně jsme psali zde:

Video: Magnus Midtbø na bouldrovce u Adama Ondry v Brně

a před tím tady:

Adama Ondru navštívil norský top lezec Magnus Midtbø

Standa Holec   [úpravy] 07:44 11.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pořád čekám17:27:58 16.11.2021
Hej děcka, co je to s váma?!!! Kde se flákáte? Pořád čekám, kdy se ze stále rostoucí komunity lezců vyloupne první český na lezení zaměřený youtuber a nic. A tady Magnus to zatím dotáhl na milion odběratelů. Bez legrace, velký respekt.
Pokud někdo takový existuje, tak se předem omlouvám, ale já si nevšiml. Adama nepočítám, jeho aktivity na Youtubu beru jako vzhledem k době nutnou sebeprezentaci, na kterou má ale tým lidí a navíc většina jeho videí nemá formát klasického vlogu. Pak je tady ten Kuba Lacina a jeho kanál KubaClimbRocks, ten je tomu asi nejblíž. Ale pořád podle mě není klasický youtuber. Nenajdeme u něj videa jak si dává do těla na stěně a dává si u toho kafíčko, nebo videa stylu "všechny moje boty na lezení" a "jak zlepšit svoji techniku v převisech". Člověk pořád poslouchá, jak jde všechno do háje a mladá generace vysedává jen u kompu, ale asi největší počet českých videí na Youtubu o lezení je od klasiků, jak se někde v Jizerkách škrábou po zamešenejch kamenech. Nic proti takovému obsahu :-) Vlastně ani nevím, jestli bych na toho českého lezeckého youtubera koukal. Ale tak nějak jsem myslel, že se mezi těma mladejma děckama na bouldrovce jednou objeví. No pořád čekám..
Překližkář s multisportkouodpovědět 
 Re: Pořád čekám19:21:01 16.11.2021
Listy, ale ten už to myslím zabalil. Škoda
odpovědět 

 Foto dne:

Božská hrana, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (182049)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SCHARTENSPITZE NORDOSTWAND BRA 4 Berchtesgadenské Alpy
DIE GLORREICHEN SIEBEN - BLAUE 6+ Berchtesgadenské Alpy
Herbstlandschaft VIIb Schrammsteine
Ein Idiot Zum Abendessen VIIc Všemily
Ohne Dich VIIIc Všemily
Nově komentované:
Past Na Turisty VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
MaZorka 7- Bořeň
Vzdor 7C+ tr Vyhlídková Skála
Blbůstka 5C Dubské Skály - Údolí Peklo
Wirbelwind 8A Bahratal

 Nově v diskusi:
Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru | Ach jo. | Re: Hotel v Ádru | Re: Hotel v Ádru | Hotel v Ádru |

 Nové komentáře:
Best of Rosta | Re: Mega | Re: jen kvičte | Re: Zaver z diskuse | Re: dron? | Re: dron? | Re: dron? | Gratulace | Re: Zaver z diskuse | Re: Mega |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (54)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Uganda 2025 (17)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (10)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (5)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Prace + lezení Arco | Mammut Kento Mountain High GTX | Lezečky Scarpa Arpia 42 | Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 | La Sportiva Tarantulance vel.45 | Lezečky Wild Country Meshuga |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1303 
 Ne 
 1267 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.