LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jedu, šlapu na ty nohy!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5739 lezců
1159034 cest
Nové přelezy:
Magor 80 Xc
Up And Dow 7c
Čokiáda 8+/9-
Doping 9
Trativod 9
Nuda V Jab 9+/10-
Arachnofob Xb
Magor 80 Xc
Družba 9+/10-
Extáze 9

Stěny
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
Prostor Letňany - Praha 9

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
Rock Point Vaňkovka - Brno
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vírský cepín 2017

už tuto sobotu - změna kvalifikace

Již tuto sobotu proběhne tradiční závod na rychlost na vírském ledu. Letos půjde o 1. kolo českého poháru v této disciplíně. Oproti minulým ročníkům přichází pořadatelé se změnou kvalifikace.

Dle pravidla "více ledu, více závodění" bude kvalifikace dvoukolová, respektive ve dvou cestách. Tou hlavní změnou z toho plynoucí je, že registrace bude ukončena před začátkem kvalifikace. Zájemci o účast tedy musí přijet do Víru před ukončením registrace, nebo využít již nyní online registraci. Do finále budou postupovat závodníci s nejlepším součtem obou časů. Finále je od 18:00 v tradičním duchu.
Více info na www.ledovastenavir.cz

Vírský cepín - foto vítězů minulých závodů


Adrex Ice Run 2017


Pokud v liberecké horolezecké aréně vydrží ledy do 18.2., proběhne zde 2. kolo poháru, které bude zároveň Mistrovstvím ČR v ledolezení na rychlost.
Závodníci s vysokými ambicemi by se měli zúčastnit obou závodů, pokud chtějí pomýšlet na celkové vítězství v tomto zatím skromném pohárovém souboji.

Na MS juniorů v Champagny ve Francii budeme mít účastníky


Adam Sedlák a Michal Franek vyráží do Francie na zkušenou na MS juniorů (MS juniorů v Champagny ve Francii je 10.-11.2). Naši mladí reprezentanti již mají za sebou závody slovenského poháru v Handlové a v Bratislavě, které pro ně byly tou úplně první zkušeností, a nyní nahlédnou do světa velkých závodů. Budeme jim držet palce.

Slávek Matuška   [úpravy] 06:30 07.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Soutěž - tipuj finálový čas11:05:05 08.02.2017
Tak je tu opět soutěž! Zúčastnit se může každý. Tipujte můj finálový čas Vírského cepínu 2017 a vyhrajte rychlolezecké háky, jaké se používaji na SP a společné lezení na ledové stěně Vír. Stačí do komentářů pod plakát na FB stránce https://www.facebook.com/milandvoracek.iceexpress napsat svůj odhad finálového času s přesností na setiny vteřiny. Při více shodných časech platí čas toho, kdo jej napsal dříve, ale setiny vteřiny dávají dost prostoru všem pro jejich unikátní tip. Uzávěrka bude v sobotu 11.2.2017 ve 12.00 hodin. Výherce bude kontaktován zprávou na FB.
Milan Dvořáčekodpovědět 

 Foto dne:
kvalifikace ženy
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184199)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SW Wand VIIa Rathen
Tri Limbové Sudy 8- -
Dobrý Převlek VIIa Tisá - Bürschlické Stěny
Arctia Caja 7c Ueschenen
V Továrně Je Dobře 8- Kozelka
Nově komentované:
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš
Stará Cesta III Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Vlajka | Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (10)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Sandály Teva Forebay | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1212 
 Ne 
 1306 
 Nevím 
 726 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.