LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jedu, šlapu na ty nohy!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156999 cest
Nové přelezy:
Uloupený K 9/9+
Palmala 7C+
Freedom Is 9
Maggi Fick 9-
Pouze Pro Xa
Akční Rádi IXc
Cren 8a
Cicuta 7c+
Eisenvater 9/9+
Big Ben 9/9+

Stěny
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň
Lezecká stěna Polička - Polička
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

RAVENNA 2005

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ MLADÝCH LEZCŮ ČR

Marina di Ravenna, 24.-26.června 2005 - Po dobu tří dnů bojovalo devatenáct  mladých lezců z ČR pod rozpáleným italským nebem o medaile a poháry v prestižním závodě seriálu Spiderkids na umělé stěně  v Ravenně.

Zkušení pořadatelé z Italské horolezecké federace F.A.S.I. připravili  pro  závod, který je považován za neoficiální  mistrovství Evropy do 15 let, krásné, ale  velice  obtížné  cesty  ve  třech  disciplínách: boulderu, obtížnosti  a  rychlosti. Poprvé  byl  závod  otevřen  i  pro  starší, tzv. Free  kategorii.
Svými  výkony  ve  všech  disciplínách  se  stal  český  tým  nejúspěšnější  výpravou ze  šesti  zúčastněných  států. Bohužel, chyběli  vloni  velice  silní  Slovinci  a  vynikající  Izraelci, kteří  dali  přednost  závodu  v Arcu  o  týden  dříve. I  tak  je  ale  zisk  11  zlatých, 7 stříbrných  a  12  bronzových  umístění  ve  třech  disciplínách  nádherný  výsledek. Celkovými  vítězi  se  pak  stali  Anička  Wágnerová (C Female), Terezka  Čermáková  (A Female), Silva  Rajfová (F Female)  a  Adam  Ondra  (B Male). Stříbro  přidal  ještě  Ráďa  Šifra  (C Male), bronz  Iva  Vejmolová (C Female), Anna  Čermáková (A Female), Lucka  Rajfová (F Female), Martin  Šifra  (A Male) a Marek  Melichar (F Male).
Tak  jako  na  závodech  dětí  v Imstu  i  zde  se  krom  závodění  našel  čas  na  navázání  nových  přátelství  a  kamarádství  bez  ohledu  na  národnost. A  tomu  především  takové  setkání  slouží.

Výsledky


Stěna v Ravenně




Český tým




Sestry Čermákovy






2 x Anna



David




Edita




Mistryně




Před startem




Silvie

Petr Mánek   [úpravy] 16:15 01.07.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pozdrav do Boru12:00:18 04.07.2005
Zdravim Petre, Anca vali. Holt dobrej oddil!!
Tomodpovědět 

 Bojová umění13:20:15 08.07.2005
A co boxerské utkání v průběhu lezení a co utkání po lezení a kdo byl sudí?A vítěz.A pravej hák na bradu přes tropiko?A kdo je rychlejší světlo nebo šampioni v rychlosti?
odpovědět 
 Re: Bojová umění19:40:25 08.07.2005
To už se tak někdy přihodí,že připitý provokatér dostane na budku.Třeba ho to naučí chování ke starším.I v horách musím zvážit,na co mám.A k té rychlosti:je u nás zvykem pomlouvat a odsuzovat to,co sám moc neumím.
Mánekodpovědět 
  Re: Bojová umění01:13:31 10.07.2005
Když ti dojdou argumenty , tak to řešíš jinak . Ukazal jsi to těm mladejm sportovcům , jak se to má dělat . Teda po vašem .
odpovědět 

 Bojova umeni07:42:44 10.07.2005
Ale ale ,panove v Italie argumentovali ceskym zpusobem - "udelej to jak ja chci jinak ti dam pres drzku?"  Nooo nepochybne si ziskali sympatie vsech pritomnych. Neni nad to spravne se ukazat. At ty kluci italsky vidi ze nejsme zadne orezavatka.  ... volove!!!!!
Richardodpovědět 

 Mistryně23:26:25 12.07.2005
Jenom upřesnění.Mistryně byly tři a jeden mistr.
odpovědět 

 Pocit15:26:32 13.07.2005
Mám pocit že sou lidi kterým ač rychlost jde tak ji nemusí a co sem taháš hory vás skály nezajímaj natož tak hory.
odpovědět 
 Re: Pocit18:40:04 13.07.2005
O kompak to mluvíš? Žeby o sobě? Už se vidíš, jak bys vyhrál levou zadní? No, tak se ukaž na příštích závodech, pane Chytrej. Ať se trochu nasmějem. :))) Jinak si svý pocity můžeš někam strčit. Já můžu mít třeba pocit, že moje sousedka leze líp než Mráza. :)))
Evaodpovědět 

 Foto dne:

Harmonie
 Databáze cest:
Všechny cesty (184020)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rainbow Warrior 6c+/7a Pietra Di Bismantova
Nannuzzi2 6b Pietra Di Bismantova
Nannuzzi 6a Pietra Di Bismantova
Secolo Della Menzogna 6b Caprie
L'imborglio Delle Cifre 6a+ Caprie
Nově komentované:
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin

 Nově v diskusi:
Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: ČHSS | Re: H | Font awesome | Re: Prosba na autora článku | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (75)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (25)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Jazda Olympanov (3)
Křest nového průvodce na Bělou u Děčína (2)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Statická a dynamická lana | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 332 
 Ne 
 434 
 Nevím 
 143 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.