LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1151928 cest
Nové přelezy:
Ergometria 8a
Patata Neg 8a
Bread & Sa 7c
Big Pussy 7b
Poker Face 7C+
Poker Face 7C+
Rim Ram 7c+
Ztopořený 9+
Marathon 7c
Úsměv 7C

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
BoulderClub Brno - Brno
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 19: Adam Ondra

Ahoj všem,
s jarem tu konečně máme další sérii oblíbeného (horo)lezeckého podcastu NA ŠTANDU, jehož youtubová platforma se přesouvá z HUDY kanálu na autonomní kanál NA ŠTANDU. Důvod? Praktický a nevyhnutelný.

Vzhledem k tomu, že od 19. dílu finančně netáhne produkci seriálu pouze HUDY, ale spolu s ním i Direct Alpine, Rock Empire a ČHS, nedávalo by smysl, aby byl pořad tříštěn do čtyř obsahově totožných zdrojů. Kompenzací tohoto budiž rozjezdový jarní díl s Adamem Ondrou, který byl pro nás po produkční, ale zejména časové stránce trochu oříškem. Domníváme se, že toto vše půjde pořadu k duhu a počínaje dnem uveřejnění 19. dílu bude sledovanost stoupat. S odstupem 14 dnů odprezentujeme další tří pozoruhodné postavy tuzemského (horo)lezení: pozapomenutého, ale fenomenálního Zbyňka Čepelu, Radara Groha a Alenu Čepelkovou. Další čtveřice nás čeká na podzim.

Hore zdar!

Galas a Borek




anotace 19. dílu:

NA ŠTANDU 19: ADAM ONDRA


Devatenáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je jeden z nejúspěšnějších lezců planety Adam Ondra.
Představovat Adama Ondru mezinárodní lezecké komunitě je příslovečným "nošením sův do Athén", respektive nošením vápence do Moravského krasu. Výčet úspěchů třicetiletého sportovního lezce je všeobecně známý, proto jsme se společně zaměřili zejména na události spojené s Adamovými začátky ve skalách i na umělých stěnách. Směle jsme se vrhli i na emoce a další záležitosti týkající se lezeckých závodů i dramatických okamžiků v různých světových oblastech, které prakticky každým dnem posouvají hranice lidských možností a přepisují dějiny nejen sportovního lezení.

Díky moc Adamovi a celému jeho týmu za spolupráci!





Galas   [úpravy] 16:28 20.04.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Thor
 Databáze cest:
Všechny cesty (181034)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
So Sexy 8a+ Ferentillo
Brick In The Wall 7a Leonidio
Espolón Culo Gordo 7a+ Sella
I've A Present For You 7B Albarracín
Zarrapastrón 6a+ Rapún
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenuté heslo do Deničku | Zapomenuté heslo do Deničku | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu |

 Nové komentáře:
Chlór a xenon | Re: Carodejuv ucen | jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost | Re: Carodejuv ucen | Re: Carodejuv ucen | Re: Nadhera | Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (5)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain | Ostrava lezení | Prodám cepíny Climbing Technology North Couloir | Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1123 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1034 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 881 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 922 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 768 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.