LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12397
2.Votoček 12356
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11303
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5699 lezců
1157156 cest
Nové přelezy:
Bongo, Bon 7c
Herejía 8B
Sick And D 8A
Ready To F 8A+
Sogun 1L 7c
Puff 7c+/8a
Branka 8A
Via Del Os 8a
The Kessel 7c
Esence Bou 7C

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dry Tool Cup 2023

2.12. na pilíři u Brněnské přehrady

Jedna z posledních akcí letošní závodní lezecké sezóny „Dry Tool Cup Brno 2023“ se uskuteční 2.12.2023 na pilíři u Brněnské přehrady.

Kdo občas zabloudí okolo Brněnské přehrady, tak nemohl přehlédnout aktivitu členů HO Lokomotiva Brno, kteří ve spolupráci s městem Brnem, Jihomoravským krajem a Českým horolezeckým svazem z původního brownfieldu vytvořili jedinečný sportovní areál.

V průběhu podzimu prošlo zázemí pilíře i vlastní pilíř rozsáhlou úpravou, poprvé byly vyměněny povrchy hlavní okopové struktury a hlavně došlo k jejímu výraznému rozšíření. První zatěžkávací zkouškou bylo soustředění UIAA na konci října. Ta hlavní, závod EP UIAA 2023 nás čeká.

Kompletní propozice a informace k závodu naleznete na www.drytoolcup.eu Zde také budeme průběžně aktualizovat stav příprav a informovat o souvisejících věcech s realizací závodu. Zahraniční závodníci se přihlašují přes registrační systém UIAA, české závodníky nahlásíme do systému UIAA hromadně. Startovné je pro členy ČHS a SHS James zvýhodněno.

Už teď se můžete těšit na online stream na webu UIAA a možná i youtube kanálu ČHS. Pro závodníky bude připraveno pět kvalifikačních cest (samostatných pro muže i ženy) no a dvě megadlouhé finálovky. Cesty budou stavěny tak, aby si zalezli všichni do sytosti, prostor pilíře a nových profilů nás netlačí do bouldrů u prvního jištění 😊

Takže pojďte do toho, ať už závodit nebo jen fandit. Po celý den bude zajištěno zázemí vytápěného stanu s jednoduchým barem pro účastníky i diváky.

Těšíme se na vás
Za HO Lokomotiva Brno
Zoban


DryToolCup 2021



DryToolCup 2021



DryToolCup 2021



Matyas Lienerth, treninkový camp UIAA



Pilíř v průběhu campu UIAA



Kompletně rozšířená hlavní okopová struktura, celkem 9 linií



Práce na nové struktuře a výměně opláštění proběhla v říjnu 2023 za finanční podpory města Brna a Jihomoravského kraje



Vyhlašování vítězů ročníku 2022




Zoban   [úpravy] 07:44 11.11.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 D4313:49:01 11.11.2023
Počin skvělý, ale raději bych jezdil po D43
odpovědět 
 Re: D4320:52:47 11.11.2023
To ja taky, ale dokud se nezacne stavet tak ma smetiste ktere tu bylo aspon smysluplne vyuziti
Radek
zobanodpovědět 
  Re: D4320:59:57 11.11.2023
Ne že bych se vás chtěl dotknout, ale než bude nová D43 (již jsou ve hře i úvahy, že to nebude D ale jen I), tak vy už zde nejspíš už vůbec nebudete:-).
Vlkodpovědět 
   Re: D4321:27:45 15.11.2023
No to nepřipadá v úvahu ;-) ale myslím, že i když bude, tak pilíř by měl zůstat nedotčen...
Karbyodpovědět 

 Foto dne:
UGANDA  - únor 2025
RWOT  - 600m vysoký monolit 
cesta:Great Gully obtížnost (14JAR)
žulovej monolit
Třetí doložený výstup: Jirka Horský a Lukáš Adámek
Great Gully, Rwot, 14JAR
 Databáze cest:
Všechny cesty (181566)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gartenzwerg 7a San Vito Lo Capo
Bongo, Bongo, Bongo 7c Gelida
Krajný Zárez 8- Harmanec - Bystrická Dolina
Herejía 8B Crevillente
Sick And Destroy 8A Elche/Elx
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
Re: Tekuté mágo pro Gym | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Tekuté mágo pro Gym | Tekuté mágo pro Gym | volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: Full | Full | Re: live long and prosper | kde jsou skály | Re: Pěkná realizace | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Pěkná realizace | Bizár | Vítr v zádech | Re: Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Realizace 10? (12)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)

 Nově v inzerci:
Boty Dynafit TLT 3 vel. 38 | Mačky BD | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 943 
 Ne 
 929 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.