LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Úrazový děj probíhal takto ...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
14.Pail 11103
15.Bulička 11056
16.Danda 10908
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Širůčková 10253
16.Indrák 10200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5784 lezců
1178002 cest
Nové přelezy:
Překvapivý 7B
Frankenste 9+/10-
Wieder Dah 9-
Frankenste 9+/10-
Omerta 8A+
Don Corleo 7C
Teplákovej 7C
Chasin´ Th 9
Pepino Pil 7c+/8a
Sex Je Pre 7b+

Stěny
V 16 - Plzeň
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

JUNGLE VÝSTAVIŠTĚ

-reklama-

Boulderovka v srdci Prahy a přesto venku na čerstvém vzduchu, jen pár kroků od Jungle Holešovice (alias Boulder Bar), to je Jungle Výstaviště! Na konci dubna zahájila svou sezónu a až do 30. 9. Tě ráda uvítá! Letos poprvé pod křídly Jungle, takže kromě starých dobrých kvalit se můžeš těšit i na pár novinek.

Především mnoho zbrusu nových chytů a struktur. Aixholds, Kingdom Climbing, Bleaustone Holds, Working class climbing, Kilter grips, Artline Holds... Z těch a několika dalších připravil Vildův supermanský tým první várku parádních boulderů. Zároveň tu jede starý známý přátelský závod Boulder Boj s 10 bouldery pro každou ze čtyř obtížnostních kategorií - oranžová, zelená, modrá a červená. Plus k tomu softmoverské žluté bouldery na rozlez, dolez, výlez i jen tak na pohodu polez.



Chystáme i další lezecké, grilovací a jinak zábavné akce. O všem dáme včas vědět. Už teď se ale ví, že nově čepujeme na Výstavku stejně jako v Holešovicích a v Letňanech vynikající světlý ležák z Vinohradského pivovaru.



Aby ti nic neuniklo, sleduj socky! Založili jsme Jungle Výstavišti jeho vlastní Facebook i Instagram, protože si zaslouží naší i tvojí plnou pozornost. Přidej si Výstavko ke svým oblíbeným, ať jsi v obraze a nic ti neunikne. @junglevystaviste



Otevírací doba boulderovky je každý den 9 - 22. Občas ale podlehne nepřízni počasí, proto se vyplatí sledovat aktuality. Lehkejch přeháněk se ale vůbec nebojíme. Něco pochytá naše stříška, zbytek každej lezec srdcař odpruží. Zalézt si můžeš přijít i před devátou a vstup zaplatit, až když dorazí recepák. Pro vstup potřebuješ mít registraci v Jungli, kterou buď spácháš na našem webu z tepla domova nebo osobně přímo na recepci anebo už jí ideálně máš z loňska nebo z letňanské či holešovické Jungle. Použít můžeš i Jungle čip, který ti platí do všech Junglí a pro návštěvu sportoviště je povinný. Jeden čip vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do Jungle sváže.



Všechno zdražuje, rohlíky už nejsou, co bejvaly a pivo už není levnější než voda… Doba je zlá, ale lezení na Výstavišti stojí furt stejně, i když je letos mnohem lepší než loni. Protože ty chyty! Počkej, až si sáhneš a našteluješ tělo do všech těch super pozic, kam tě náš tým stavěčů dostane, i kdybys nechtěl ;)



Pokud jdeš poprvé a nevíš kudy, směřuj své kroky k bazénu nebo jen přivři oči a běž za tou jedinečnou lezeckou aurou, kterou Výstavko vyzařuje. Případně zadej do navigace Stromovka 1058, ale to budeš hodně nudnej.



Ať už nudnej nebo dobrodruh, určitě doraž, těšíme se na tebe, tebe i támhle vzadu tebe!

Jungle tlupa

web: vystaviste.jungle.cz
facebook: @junglevystaviste
Instagram: @junglevystaviste


Děkujeme vedení Výstaviště a Hl.městu Praha, že stěnu v areálu Výstaviště umožňují provozovat.



Jungle tlupa   [úpravy] 09:50 11.05.2023Tisk 

Reklama:
 Foto dne:

Fesťák 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (186492)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot Butter Knives 6C Peak District
Joe's Slab 6A Peak District
Bog Monster 6A Peak District
Mono Slab 6A Peak District
Brand Protection 6A+ Peak District
Nově komentované:
Slot Sitdown 6B+ Stanage Plantation
Cesta S Velkým L VIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Nordwand IXa Affensteine
Výhodnej Fucking 6- Česká Skála
Milanův Odkaz 5+ Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Bišík-stratene lano |

 Nové komentáře:
Re: vysledky | Re: Vo svete | vyjadrenie JAMESu | Re: Ševčík | Re: Viktor | Re: Ševčík | Re: Dee Dee Dandný | Re: Vo svete | Edo | Re: Závody |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (43)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Bouldrové závody na Fesťáku (16)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Pinch od Edelridu (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)

 Nově v inzerci:
Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana | El Chorro | Krosna na děti Salewa Koala | partačka/parťák na skály | Ztraty a nalezy |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 98 
 50 dní v divočině 
 54 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 63 
 Andrea 
 66 
 Ashima 
 47 
 Barkley Marathon 
 77 
 B.I.G. - světové prvenství 
 61 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 66 
 Gálfy - Horský život 
 57 
 Jak se staví ledovec 
 50 
 JAMES - Století nad oblaky 
 68 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 64 
 Lezci z Manína 
 63 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 66 
 Operace Nos 
 59 
 Plamen nikdy nezhasne 
 52 
 Pohlednice z konce světa 
 61 
 Pomíjivost ledu 
 59 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 66 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 68 
 Rhapsodia Corcontica 
 58 
 Sama 
 70 
 Šampioni zlatého údolí 
 54 
 S lyžemi v oblacích 
 58 
 Tenaya Traverse Challange 
 58 
 Tenkrát na východě 
 58 
 Velká alpská silnice - 73 
 61 
 Za oponou velehor 
 70 
 Zápasník Dee Dee 
 59 
 Životní výprava 
 57 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.