LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5728 lezců
1152954 cest
Nové přelezy:
Spoonman 9
Master Of 10-
Fiasko 9
Fingerfood 10-
Primeur De 10
Římské Láz Xa
Mat Patou 7C/7C+
Moucha V N 7C
Hučení V K 9+
Götterhämm 9+

Stěny
Sokol Nymburk - Nymburk
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Jak tam ? A co tam ?
Michale, to je super jsem zvadavy moc. A jak se tam trefim, nemohl bys aspon naznacit ?
Zapsal: JirkaS, 19:45:46 20.05.2001
 Kde to je??
No v samotnym Liberci moc nenabouldrujes, fakt by to chtelo dodat info jak se tam z Liberce na ty Jizerky dostat a co stoji za vybouldrovani..
Zapsal: Viky, 09:53:52 21.05.2001
 Cesta k boulderingu
Myslim si, ze Michal mysli oblast Rudolfova. Dostanete se tam velmi jednoduse. Z Liberce smer Bedrichov (tam, kam se jezdi na bezky), prijedete na Ceskou Chalupu (hospoda, konecna MHD c. 18), tam nechate auto a jdete dal nahoru po silnici smer Bedrichov. Asi po 500m je po prave strane vyrazny patnik s nejakym cislem (cele v mirne levotocive zatacce), tam se date doprava do lesa a po 100m se vam otvira zulove kralovstvi s nejruznejsimi bouldry. Vysel i pruvodce od J. Doubravy, k dostani v LBC Hudy Sportu u Venci Skrlanta. Jinak v Jizerkach je jeste mnoho dalsich prilezitosti, ale pozor na ochranare. Rudolfov je jeste mimo CHKO. Obalte si prsty tapem, je to drsny. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:22:56 21.05.2001
 Bouldry v Jizerkach
V Jizerkach je bouldru tri prdele a fsude!!
Zapsal: Karel Gott, 14:51:00 22.05.2001
 Bouldry v Jizerkách
Provodce na Rudolfov je možno najít na stránkách HO LOKO Liberec(www.volny.cz/honzadrn/)v sekci průvodci.
Zapsal: Mára, 07:27:45 23.05.2001
 Bouldry v Jizerkách
V jizerkách je nespočet bouldrmožností,nemusíte frčet do Rudolfova,stačí si vzít sváču a vyrazit na vejlet,šutrů najdete po cestě dost. Stačí vedět kam jít.
Zapsal: Johny, 10:57:21 05.10.2003
 Pruvodce
Ahoj, viky, mohl bys prosim mi upresnit,nebo dat nejaky odkaz kde bych se podival na toho pruvodce od J.Doubravy?
dik moc
Zapsal: Tom, 15:44:02 17.05.2006
 E-pruvodce od Doudleby
Tak tady je ten link http:// www.tendence.cz/ lezeni.htm (bez mezer)
Zapsal: , 14:38:56 29.09.2006
 replica bags
Lezec - Zpravodaj replica bags
replica bags http://www.itbag-china.com
Zapsal: kjakccgmo@gmail.com, 06:53:01 12.03.2014
 JqmrEqWKkVZszeVy
http://camzone.org/ or https://vgr24w.com/ or http://www.jilir.org/ or https://canpharmb3.com/ or https://cialmen.com/
<!-- 178.159.37.142/ -->
Zapsal: qsWpHPZbCjNoUs, 18:48:57 27.12.2020


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Písek v uších, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (183651)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Patová Situace Xa Frýdštejn
Team Griffelo 7 Frankenjura
Tomíkův Útok 6C Tisá - Modřín
Atypický Mrsk 7A+ Tisá - Modřín
Hildegarde Lanström 6A Tisá - Modřín
Nově komentované:
Kletba 6B Měsíční Údolí
Julča V Akci VI Labské Údolí - Pravý Břeh
Bachmač 6+ Jickovice
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Hai 7a Pfalz

 Nově v diskusi:
Re: Lezec.cz | Lezec.cz | Re: Vyprdění dotazníku | Super rychlej dotazník | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: škodlivost | Re: Bouldr | Re: škodlivost | Re: Pravda | Re: Bouldr | Runy | Re: nezapočítaný chyt | Bezva | Smutny :/ | nezapočítaný chyt |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (19)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Bouldermatka ocún moonwalk | Nástupovky Black Diamond Technician LT | Detske lezecky Evolv Venga 32 | Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 41 
 Ne 
 56 
 Nevím 
 27 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.