LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
36.Kubíček 10215
37.Chejn 10208
38.Šenkýř 10197
Bouldry:
36.H2 9309
37.F 9278
38.Jeliga 9203
Hory:
22.Novák 2688
23.Bernard 2632
24.Opice 2510

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199675 cest
Nové přelezy:
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nové video - Radek Votoček a Rock Erotics 8c+/9a

👉🔥 Dvanáct cest v obtížnosti 8c-8c+ za šest měsíců! 🤯 To je skóre cest @radek_votocek, který v době natáčení dle zapsaných přelezů na 8a.nu držel 32. příčku v žebříčku skalních lezců na světě. To znamená třetí místo v ČR! Teď už má Ráďa na kontě další těžké cesty.

Ve videu uvidíte zatím Ráďovu nejtěžší cestu Rock Erotics za 8c+/9a a další turecké prásky. Krom toho se dozvíte něco o jeho začátcích, tréninku nebo třeba o lezení na písku…
.
👉Sledujte video na kanále HIGHLIFE na YouTube.
A pište komentáře! Budu rád za pozitivní komenty i konstruktivní kritiku.
.


Ráďa je mladej kluk ze severu, mašina, co sází přelezy těžkých cest jeden za druhým. Nyní je třetím nejlepším Čechem, co se týče žebříčku sportovního skalního lezení. V tureckém Geyikbayiri jsem s Ráďou natáčel asi týden během mého vánočního výjezdu, a mohl jsem tak natočit další zářezy do jeho lezeckého deníčku. Ve videu se tak dokonce můžeš těšit na jeho doposavad nejtěžší cestu. Kromě toho se dozvíš, od jakých obtížností začal systematicky trénovat, co si o něm zpočátku mysleli lezci z lezce, nebo jak to má s lezením na písku.


A tady máš ještě pár otázek na Ráďu, na které se odpověď ve videu nedozvíš:


"Ráďo, co bys doporučil dalším, kteří si v lezení chtějí posunout svůj limit v obtížnosti. Nějaké skalní sportovky? Máš nějaký klíč, který pomáhá tobě?"

Ideálně nechodit do práce ani do školy a věnovat se naplno lezení a tréninku.


"S tátou jste projeli už velkou spoustu skalních oblastí. Je nějaká, která ti přirostla k srdci? Popř. nějaká, která tě překvapila, a rád by ses tam vrátil? A proč? "

To je jasný! Turecko, Frankenjura a Krkavka jsou moje oblíbené oblasti.


"Pro mě osobně je velká část v lezení o zraněních. Stále s nimi bojuju. Jak to máš ty? Stala se ti nějaká, a jak jsi je případně řešil?"

Vůbec o takovém tématu se mnou nemluv, nic takového neexistuje! 😆 Občas mám nějaké pohmožděniny a kůže často roste pomalu, ale snažím se šetřit.



Doufám, že se ti bude video líbit!


Luky









Luky   [úpravy] 07:39 23.03.2023Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189419)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Šuriken 5A Rusava
Kunai Variant 5B Rusava
Kunai 5A Rusava
Siempre Juli 6a+ Desplomilandia
La Yoli 6b Desplomilandia
Nově komentované:
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (28)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1730 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1857 
 Ne, uniklo mi to. 
 1601 
 Sleduji jen Adama. 
 1665 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.