LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198822 cest
Nové přelezy:
Xarandonga 7c
H 8a
La Nina Bo 8a
Mr. Magoo 7c+
Bonobo 7b+
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A
Superfurry 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Silvestrovské Hejnice

již po čtyřiadvacáté..

Stejné datum, stejné místo, tradičně dobrý bufet a o něco větší stěna a delší cesty. Tváře se opakují (jen Eliška Karešová sem jezdí již od svých pěti let!), každý rok někdo přibyde i ubyde.



Tak začaly 29. prosince hejnické Silvestrovské závody, nejstarší lezecký podnik u nás. Od roku 1990, kdy proběhl první ročník, se tu vystřídalo více než tisíc závodníků. Z mládežníků se postupně stávají muži a pak veteráni….



foto by ©


Jak to probíhalo letos: účastnilo se skoro padesát borců (a borkyň), cesty zde nejsou vysoké, ale na profilu stěny se dá vymyslet spousta variant, které osloví jak technicky, tak silově vybavené borce. Jen ti mladí byli moc dobří, takže ani po rozlezení v superfinále se to nerozštíplo; výjimečně byla dvě první místa v kategorii chlapců. Ostatní už bylo dle plánu, v závěrečném trámu tentokrát bylo zcela jasno jak mezi muži, tak u žen.



foto by ©


Vítězové jednotlivých kategorií:


- Chlapci do 15 let: Jan Kendík + Vojta Trojan  (Komorní výtah)
- Dívky do 15 let: Anežka Obročníková  (LKP)
- Ženy: Eliška Karešová  (Komorní výtah)
- Muži: Petr Havrda (Lomnice)



foto by ©




foto by ©




foto by ©


Děkujeme všem účastníkům i sponzorům (ALB Forming, Salewa, Hudy sport, Makak + místní podnikatelé) a těšíme se na jubilejní 25.ročník.
Zdroj:


Kompletní výsledky již za chvíli na www.horohejnice.webzdarma.cz


Kaspíny   [úpravy] 10:09 05.01.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Prosba13:58:56 06.01.2014
Prosím opravit ve výsledcích Anežku na Andrejku. Dík :)
David Bobr Obročníkodpovědět 

 Foto dne:

Ceuse
 Databáze cest:
Všechny cesty (189347)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Nově komentované:
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (21)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1655 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1741 
 Ne, uniklo mi to. 
 1504 
 Sleduji jen Adama. 
 1560 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.