LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199358 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mráza 8b on-sight

Zpráva ze serveru 8a.nu

Tomáš Mrázek vylezl stylem on-sight cestu Jui Dum, 8b v oblasti Railay Beach. Tomáše tento výkon posunuje na 2 pozici v žebříčku na 8a.nu. A v neoficiální soutěži o nejlepšího lezce světa ho přibližuje k vítězství v roce 2004!

Lezec.cz   [úpravy] 09:42 14.12.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Mrázek a já!11:27:46 14.12.2004
To je dobré! Chtěl bych to taky zkusit. Bude mi 45 let, kde se mam přihlásit na výcvik, abych to taky dokázal?Zatím jen občas dělam delší procházky po lese a sem tam vylezu na nějakou tu zdejší skalku, a dokonce jen tak bez lana!Ale myslím si, že bych to taky mohl zkusit to 8b , jenže nevím jak na to.Děkuji všem móóc za radu.BEDŘICH ZE LHOTY!
BEDŘICH ZE LHOTYodpovědět 
 Re: Mrázek a já!16:07:28 15.12.2004
BEDŘICHU, MRÁZA SHÁNĚL NĚKOHO S KÝM BY MOHL TRÉNOVAT-NIKDO TO S NIM NĚJAK NEVYDRŽEL. MOŽNÁ BYS TO MOHL ZKUSIT, BUDE RÁD.
KAŽDOPÁDNĚ MRÁZA DÁ I TO 8C NA OS.HNED JAK SI ODPOČINE.
Petrodpovědět 

 a 8c?11:30:59 14.12.2004
Škoda že tam na pláži není nic těžšího než 8c, a i když je Hot Spring vskutku zapeklitá záležitost třeba se povede na OS!? Gratuluju k rychlý aklimatizaci! 
Toroušodpovědět 

 Odpočinek v Tajsku12:41:58 14.12.2004
Vzhledem k tomu, že Tomáš jel hlavně relaxovat po závodní sezoně, tak to je dost nátěr.
JIrkaSodpovědět 
 Re: Odpočinek v Tajsku13:46:26 14.12.2004
Mráza leze jistě jen na pohodu.Po težké sezoně si potřebuje odpočinout.K dohnání Patxi Usobiatchi,to jistě nebude.Letos má na svám kontě 9a+ PP a 5x 8b+ OS, To je nářez!
Mlátičkaodpovědět 
  Re: Odpočinek v Tajsku13:22:23 23.12.2004
Zato se asi můžeme těšit na další rok. Tipuji, že potom, co Tomáš vyhrál světový pohár, bude chtít taky být nejlepší na skalách. Už hořím nedočkavostí na další sezónu, a to teprve skončila ta letošní!
Dalasodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189361)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dámy Majú Prednosť 7+ Súľov
El Gordo 5c Chulilla
Cool And The Gang 9- Lorüns
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Nově komentované:
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Káča 7 Medůvka
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (26)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1690 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1807 
 Ne, uniklo mi to. 
 1561 
 Sleduji jen Adama. 
 1607 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.