LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
Bouldry:
22.Bulička 9906
23.Nespoutaný 9878
24.Šípek 9850
Hory:
11.Černý 4970
12.Procházková 4592
13.Abt 4512

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198748 cest
Nové přelezy:
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Echo z Fesťáku

sobota

small
Sobota večer, Fesťák vrcholí, park je plný lidí, kteří sledují všemožné závody, svítí sluníčko, blíží se finále ČP a přednáška Wide Boyz.

Drby:
jedna paní povídala...

Lidí je mnoho, louka nad školou byla na spaní rozšířena o jeden hektar, bylo přidáno 20 mobilních záchodů a zlé jazyky tvrdí, že je ráno vyprazdňují.

V sobotu se v Ádru zranili tři lezci, dva na Milencích (jedne měl strhnout ještě druhého lezce) a jeden Za jezírkem, po zavolání na linku 112 vjelo k zásahům poměrně dost jednotek včetně hasičů z Teplic). Nuž, přejeme jim, ať se z toho brzy zberchají.

Na hřišti se ke vstupenkám rozdávají vaginální gely,...

Večer je problém koupit kondomy.

V kině říkali, že v infocentru se opravdu neprodává tráva, (kdyby jí zase sháněl nějaký polský turista).

Alex z poroty chytil z koukání na filmy zánět spojivek.

...jinak v anketě na Lezci můžete hlasovat do dvanácti hodin v neděli, při vyhlášení filmů obdrží film s nejvíce hlasy ocenění od čtenářů Lezce.


A jinak?
Honza Kareš dal Rybu RP a po 15 a půl hodinách už je zpět na chatě, prý to bylo brutál.

Tom a Pete na přednášce


Wide Boyz
Co posekali Tom Randall a Pete Whittaker v Ádru? Lezli bez mága, neznají písek jako místní, jistili uzly, očekávání nejen přihlížejících fotografů byla veliká,... rozlezli se na klasikách a nakonec vše přelezli a prošli se ctí několika nejtěžšími širočinami. Rozhodně fyzicky jim  cesty problém nedělaly, ale je znát, jen lezení na pískovci je odlišné. Z Ádru pojedou ještě do Saska a za tři týdny na svů vysněný projekt do Ameriky.

Dali Papouška, Tenký psaní, Velrybu, Bílou růži na Koberce a nejtěžší: Rajskou spáru na Bišíku (tu dal nyní i Nedori).


Marťan   [úpravy] 17:51 27.08.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Drobné opravy00:02:43 29.08.2016
Přelezy Rajské spáry:
Nedori to přelezl v pátek, den před Wide boyz. Pokud to z WB přelezli oba (jako že myslím jo), má to tedy celkem pět přelezů.
Maléry v Ádru:
Ten první byl na Krokodýlovi (to je za Milencema), zraněný byl hlavně spolulezec (snad rozbitá pánev), lezec na něj shodil kameny.
Všichni by měli být mimo nebezpečí (ten druhý malér byla zlomenina ruky).
Že by tam jeli obecně hasiči z Teplic nevim, ale jeli tam chlapi ze Skalní záchranné služby Broumovsko (dost možná ale teplickým autem).
Robertodpovědět 
 Re: Drobné opravy08:16:24 29.08.2016
P.S.
Zdroje: Nedori osobně, svědkyně prvého maléru, chlapík ze SZS, kluci z Police :)
Robertodpovědět 
  Re: Drobné opravy20:39:03 31.08.2016
...a kdo to je ten Notori?
Holisodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Citát natvrdlého Turčína |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu | zrele na psychiatriu | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (20)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1640 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1713 
 Ne, uniklo mi to. 
 1482 
 Sleduji jen Adama. 
 1543 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.