LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
6.Nespoutaný 11625
7.Mokroluský 11624
8. 11269
Bouldry:
6.Stráník 10800
7.Danda 10606
8.Jungling 10600
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198798 cest
Nové přelezy:
Mr. Magoo 7c+
Bonobo 7b+
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Nový boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+

video

Nový těžký boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+ se podařilo vylézt Adamovi Ondrovi ve Sloupu v Moravském krasu.

"Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+
Dnešní skvělej den v Moravském krasu 😎 Po flashi Vnitřního světa vítězů 8A+ jsem vyrazil do Sloupu a překvapivě jsem našel jeskyni naprosto suchou 👌 Měl jsem tam nedokončený projekt z letošního jara. Původní boulder (8A+ nebo 8B+ podle toho, jak nízko začínáte) končí uprostřed ničeho na posledním chytu (který není ani úplně dobrý). Kroky jsou ale tak úžasné, že to pořád stojí za to. Jak udělat posledních pár kroků do jasné dobré poruchy z tohoto posledního chytu bylo dlouho záhadou, než jsem tu sekvenci za pomoci trochu střílejícího kolenem letos na jaře rozluštil ✊ Velmi těžké hodnotit tuhle sekvenci za koleno samu o sobě, asi buď za 8A nebo 8A+. Abyste mohli vylézt tuto zjevnou linii za 8C/C+, musíte tuhle udělat tuhle nejistou sekvenci po zdolání dlouhé a únavné 8B+ části předtím 💪
Poznámka: Samotný konec byl dost napínavý, protože jsem ve stínu světla neviděl poslední dva chyty ☝️,"
napsal k tomu na Facebooku, kde zveřejnil z přelezu i video:



Zde je Adamův zápis bouldru v databázi na Lezci:

Pohár Nesmrtelnosti (prodl.)

Standa Holec   [úpravy] 05:40 25.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (21)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1651 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1732 
 Ne, uniklo mi to. 
 1500 
 Sleduji jen Adama. 
 1556 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.