LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1199110 cest
Nové přelezy:
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+
Láskyplné 8A
Lež A Nená 9+
The White 7b
Pistolník 7C/7C+
Pistolník 7C/7C+
Altos, Gua 8a
La Bandida 8a

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ice Climbing Test Day 2013

16. 2. 2013 ve Víru na Moravě -reklama-

Máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet cepíny, mačky, šrouby, lana, sedáky a další hardware od značek GRIVEL, RAVELTIK, SINGING ROCK a TENDON

KDE: Ledová stěna Vír na Moravě
KDY: 16. 2. 2013 ve Víru na Moravě.

PROGRAM: Grivel & Raveltik & Singing Rock & Tendon
Sobota 16. 2. 2013

    09:00-21:00 Lezení pro veřejnost na ledové stěně ve Víru
    10:00-17:00 Testování cepínů, maček, šroubů, úvazků, lan a hardware od značek SINGING ROCK, TENDON, GRIVEL, RAVELTIK,
    11:00-12:00 Workshop lezení v ledu I. s horským vůdcem UIAGM (základní techniky lezení v ledu, vybudování jistícího stanoviště, vrtání abalakových hodin)
    12:00 Soutěž ICE (vrtání abalakových hodin)
    13:00 Prezentace do soutěže Handicap Climb (lezení s jedním cepínem)
    13:30 Soutěž Handicap Climb
    15:00-17:00 Workshop lezení v ledu II. s horským vůdcem UIAGM

Testovací den je zdarma, platí se pouze poplatek za vstup na ledovou stěnu. Cena za pobyt na stěně je 100,- Kč pro registrované horolezce (ČHS, OEAV, atd.) a 150,- Kč pro neregistrované.

Program je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé lezce. Veškerý materiál na testování bude poskytnut zdarma, pouze bude vybrána záloha (OP, ŘP nebo jiný doklad) na zapůjčené věci. V případě, že testovací produkty budou rozebrány, je možno využít půjčovnu materiálu přímo na ledové stěně.

Věcné ceny. Zajímavý program. Jedinečná příležitost. Takže? Neváhej a zasekávej!

Více informací na: www.singingrock.cz,  www.grivelmontblanc.cz , www.mytendon.cz , www.raveltik.cz nebo na tel. +420 775 282 029, +420 724 804 738

Partneři:  www.adrenalin.cz
Mediální podpora: www.lezec.cz, www.adrex.cz

Změna termínu a programu vyhrazena.

Na setkání s Vámi se těší SINGING ROCK, TENDON, RAVELTIK A GRIVEL TEAM












   [úpravy] 23:55 12.02.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Handicap climb18:32:10 13.02.2013
To je souťěž akorát pro mne, teď ani víc cepínů nemám: http://iceexpress.cz/ pozor-zlomeny-cepin-simond-scud- pozor/#more-872 (odstran mezery)
Vezmu ho sebou, ať se můžete podívat v reálu...
odpovědět 
 Re: Handicap climb10:50:42 14.02.2013
Já mám zrovna zlomené srdce, můžu taky závodit?
M.odpovědět 
 Re: Handicap climb11:14:11 14.02.2013
takovej školní unavovej lom:-)
Mikodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189355)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Normální Cesta 4 Brána
Květináč 4+ Rybníček
Südwand V Bielatal
Westriss VI Bielatal
Heart Of Darkness 6c+/7a Tonsai
Nově komentované:
Guapa De Chulilla 7c Chulilla
HO MIMOŇ 7c Chulilla
Albatros 7 Rejštejn
Ratikon 8a Chulilla
Káča 7 Medůvka

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (25)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1672 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1759 
 Ne, uniklo mi to. 
 1531 
 Sleduji jen Adama. 
 1581 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.