LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vírský cepín (04.02)
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)

Žebříček
Cesty:
16.Novák 10881
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
Bouldry:
16.Širůčková 10156
17.Vaňous 9975
18.Košťál 9950
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5848 lezců
1197528 cest
Nové přelezy:
Mala Leche 8c
Los Camina 7b
La Chevre 8a
Ratikon 8a
Ratikon 8a
Hermanas 7b
Lykos Mona 7c+
Viatge A S 7b+
Anys Bioni 7b+
Los Francé 7b+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Začíná sezóna Boulder Výstaviště

-reklama-

Jakmile velikonoční zajíc rozhází barevná vejce všude možně, tak naše stavěčská esa nasází barevné chyty na venkovní stěně Boulder Výstaviště v Praze. Těšit se můžete na zbrusu nové žluté, oranžové, zelené, modré a červené bouldery. Tak si zajděte  pro první jarní sklizeň už v úterý 19.4.2022. Kromě bicáků připravte na skvělý zážitek i své chuťové buňky. Nažhavíme totiž gril a odpálíme pořádnou opening party, jakou si Výstavko zaslouží.

Zdejší Boulder Boj to rozjede v plné síle a každý měsíc přinese novou dávku boulderů všech obtížností. Takže nic nebrání tomu, abyste to přišli pořádně rozbalit.
A navíc za levnější vstupné! Nejlepší je samozřejmě koupit si permici, která má varianty dospělý, student nebo dítě.
Otevírací doba bude od 9:00 do 22:00. S tím, že chcete-li si zalézt ráno před devátou, tak můžete. Jen je třeba neodejít dřív, než dorazí recepční a tomu se zpětně nahlásit :).



Tak si připravte sluneční brýle, dosypte mágo a po Velikonocích buďte na Výstavku! Počasí má být lepší a kdo už Výstaviště v minulosti zažil, tak ví, že je to tam skvělý!



Pro vstup je nutná registrace, kterou můžete udělat z pohodlí domova nebo z mobilního telefonu zde.
Kdo již chodí do blízkého Boulder Baru či nedaleké Jungle, tak už registraci nebo dokonce čip má. Systémy jsou propojené.



Kdo na Výstavišti ještě nebyl, jistě ho srdce lezce nasměruje správným směrem. Ale kdyby unavený šestý smysl potřeboval přeci jen pomoct - tak jsme číslo 31 hned vedle bazénu ;)



Vemte kámoše, dobrou náladu a nechte se unést atmosférou, kterou venkovní stěna na Výstavišti nabízí. Těšíme se na vás!

Boulder banda

Rádi bychom poděkovali vedení Výstaviště a Hl.městu Praha, že stěnu v areálu Výstaviště umožnily postavit. Děkujeme!
     


Boulder banda   [úpravy] 10:53 13.04.2022Tisk 

Reklama:
 Foto dne:
Osoje A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189220)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Isolator 7b Mula
Rubio 7a Mula
Mala Leche 8c El Rio
Top Of The Rock 7a Chulilla
Lykos Monahos 7c+ Leonidio
Nově komentované:
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Champiňones Revueltos 7b+ Mula
Delirium Tremens 7a Chulilla
Ratikon 8a Chulilla
Naprosto Dokonalý 6B+ Dubské Skály - Údolí Peklo

 Nově v diskusi:
Re: Dotaz | Re: Dotaz | Re: Waldhorn Nordgrat | Re: Waldhorn Nordgrat | Re: Lyže na lezení | Waldhorn Nordgrat | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | OH již už neláká? | Hvězda | Re: Sloty | Sloty | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (176)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem na mrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (9)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (2)
Polská rychlolezkyně Aleksandra Mirosław skončí se závoděním (2)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)

 Nově v inzerci:
Fischer Transalp Tour 295 | Skialp set Scott | Saltic Hurricane vel. 45 | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ | MSR whisperlite | Hledam spolulezkyni..skaly hory, skialp | Boty LaSportiva Nepal Cube GTX 42,5 | Mačky SR Lucifer II Tech | Cepíny CT North Couloir | Lezci s detmi |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 230 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 282 
 Ne, uniklo mi to. 
 254 
 Sleduji jen Adama. 
 238 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.