LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Skoupil 8776
2.Mrnustikova 7734
3.Plíhal 7670
Bouldry:
1.Nakládalová 7850
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5854 lezců
1113950 cest
Nové přelezy:
Trojan War 8A
Pagota 8A
Boris 7b+
Le Mur Du 7C
Creme Brul 7C
Rabenkante 7c
Gaia 7C+
Judas 8+/9-
Zlatá Čaša 9+
Metronom 9+/10-

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř
Zubří - Zubří

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
2D chyty - Praha 6
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Haid-Steig

Upozornění pro vyznavače ferátek. V období od 13.5.2013 do 28.6.2013 je ferata Haid-Steig v oblasti Raxalpe - Preinerwald (1783 m n.m.) uzavřena z důvodu generální opravy.


Lubor Pipa   [úpravy] 08:52 06.05.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zdroj11:36:00 06.05.2013
Zdarvím, máš to prosím z nějakých oficiálních zdrojů? My jsem se tam chytali v tomhle termínu jet. Já to teď hledal,ale nic jsem nenašel. Díky
Makaronodpovědět 
 Re: Zdroj21:08:31 06.05.2013
Zdá se to být ofiko. Viz. stránky sekce Reichenau:

http://www.alpenverein.at/reichenau
kahausodpovědět 
 Re: Zdroj14:44:08 08.05.2013
Já bych tomu věřil, byli jsme tam teď o víkendu a už tam jsou na mnoha místech připravené pytle s novým matrošem..
Pavelodpovědět 
 Re: Zdroj14:52:32 08.05.2013
Já bych tomu věřil, byli jsme tam teď o víkendu a už tam jsou na mnoha místech připravené pytle s novým matrošem..
Pavelodpovědět 

 Nezdá se, ale je to oficiální - viz přeložený text09:03:55 07.05.2013
Milí lezci
Chceme Heidsteig v Preinerwand/Rax ještě lépe odjistit jako důsledek enormě zvýšeného počtu přechodů a proto bude v době 13.5 – 28.6 2013 zcela uzavřen.
Prosíme tuto uzávěrku bezpodmínečně dodržet, protože přechod v této době by ohrozil nejen Vás ale i skupinu, která na opravách pracuje.
Prosíme dejte tuto zprávu dál!
Děkujeme za Vaše pochopení – Sekce Reichenau
Michael Beranekodpovědět 
 Re: Nezdá se, ale je to oficiální - viz přeložený text11:52:38 07.05.2013
Díky Michale.
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Chris Murphy, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189618)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Boris 7b+ Plombergstein
Mama Africa 6B Droushia/Ineia
Creme Brulee 7C Fontainebleau
Rabenkante 7c Plombergstein
Gaia 7C+ Fontainebleau
Nově komentované:

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend | fockin legend | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Boulder |

 Kde to vře:
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)

 Nově v inzerci:
So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1977 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2157 
 Ne, uniklo mi to. 
 1878 
 Sleduji jen Adama. 
 1947 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.