LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11000
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10156
Hory:
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198719 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
HO Jeseník - Jeseník
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon Cup - Olomouc

smVýsledky závodu lezení dětí a mládeže moravské části Tendon Cupu v Olomouci ze 17. února 2007.

 Výsledky - chlapci

 Výsledky - dívky

Lezec.cz   [úpravy] 12:54 20.02.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nojo13:16:09 20.02.2007
Nojo. Celkem dobrý. Ale zas nějaký to superfinále. Zdá se, že ta špice se nějak vyrovnává.....
Honzaodpovědět 

 dotaz18:19:16 20.02.2007
Dle výsledků vyhrál kategorii D kluk, který byl v reprezentaci mládeže na obtížnost v minulém roce. Chci se jen zeptat, zda to není důvod k omezení startu v TC ve své kateg. a zařazení do extra kat. stejně tak,jako jsou zařazeni ti, co byli loni do 3.místa ČP.
Evaodpovědět 
 Re: dotaz07:19:29 21.02.2007
To si Lumír jako hlavní rozhodčí posoudí sám a jistě nám literu pravidel objasní.....
Honzaodpovědět 
  Re: dotaz19:12:46 22.02.2007
CO se tyce repre, tak jsem vyrazoval pouze Juniory, tj. kategorie (Fe)Male A, a (Fe)Male B jsem uplatnoval pravidlo podle CPML. Tj jen 1. tri zavodnici CPML a Lukas byl az 4.
Lumiodpovědět 
   Re: dotaz22:12:52 26.02.2007
No,to mas teda dost divnej metr,prece bud jsem v repre a zavodim tedy na zavodech I.kategorie,nebo nejsem v repre a zavodim na zavodech II.kat. jako je TC.Ale aby sedel nekdo na dvou zidlich,no to teda nevim...
Pavelodpovědět 
   Re: dotaz07:37:50 27.02.2007
Pravidla pro pořádání závodů mládeže ve sportovním lezení na obtížnost
TENDON CUP pro rok 2007
1. Závody mládeže TENDON CUP jsou určeny pro začínající a středně pokročilé lezce do 15 let.
Z účasti na závodech TENDON Cupu jsou vyloučeni:
- závodníci z 1. – 3. místa Českého poháru mládeže 2006
- závodníci, kteří se umístí na 1. – 3. místě alespoň na dvou závodech na obtížnost Českého poháru mládeže 2007 včetně MČR 2007
- závodníci, kteří se umístili na 1. – 30. místě (muži) a 1. – 10. místě (ženy) v jakémkoliv závodě Českého poháru dospělých 2006 a MČR 2006
- závodníci, kteří se umístí na 1. – 30. místě (muži) a 1. – 10. místě (ženy) v jakémkoliv závodě Českého poháru dospělých 2007 a MČR 2007
- lezci zařazení do juniorského reprezentačního výběru (v lezení na obtížnost) pro rok 2006 a 2007 účastnící se alespoň jednoho závodu EP a MSJ, který není na území ČR.
Výše uvedení a zahraniční účastníci (i Slovensko) mohou startovat, po dohodě s pořadatelem pouze mimo soutěž a bez nároku na věcné ceny a diplomy.
??odpovědět 
    Re: dotaz21:36:54 01.03.2007
Lezci zařazeni do juniorského reprezentačního týmu měli VŽDY zakázaný start na závodech TC(dříve LC)a bylo úplně jedno, jestli šlo o kat.(fe)male A nebo B, nebo nějakou jinou kategorii. Byli prostě v repre a tak nemohli na TC (LC). Nevím, proč by najednou nějaká kategorie měla mít výjimku. Co je to za blbost???
odpovědět 
     Re: dotaz06:33:29 02.03.2007
Na to se zeptej Lumíra!
odpovědět 
 Re: dotaz12:40:30 21.02.2007
Zastřelte ho!!!!
Petrodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189344)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1567 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1656 
 Ne, uniklo mi to. 
 1430 
 Sleduji jen Adama. 
 1478 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.