LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
26.Smetanová 10534
27.Suchan 10532
28.Lebloch 10528
Bouldry:
26.Břicháček 9828
27.Ďurech 9759
28.Obal 9703
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095

Výsledky
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)

Deníčky
5845 lezců
1196937 cest
Nové přelezy:
Raki Horro 7b
Les Frouze 7c
Busca Show 8b
Sucuk Powe 7c/7c+
Black Hole 7c+
Il Giardin 7b+
Black And 7C+
Premiére 7c+
Kopa Kaban 7c
Deliveras 7c+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

II. ročník Holých spár v Holešovicích

smallPočasí je nevyzpytatelná věc. Vloni byl březen měsícem, kdy konec zimy byl v nedohlednu, kdežto letos pro změnu březnové počasí zavánělo létem. Výsledkem bylo, že většina borců radši vyrazila někam na skály, než by se nechala zavřít na celý den do tělocvičny.

Přes to dorazilo 9 mužů a 7 nemužů. Vytvořili fajnovou (místy bojovou) atmosféru, kterou usilovně zachycoval dvorní dokumentátor Hanibalu Honza Šímánek, takže se můžeme těšit na hezké obrázky a nějaké to veselé video. :)

Proti loňsku přibyly 3 nové cesty a to byla jediná klika, protože jste se zlepšili, takže nějaký ten spálený joulík navíc způsobil, že většina lidí lezla usilovně až do konce.
Za nejveselejší cestu považuji dvojmužný komín, u kterého se pouze dvěma dvojkám dosáhnout na TOP. Hned v závěsu je ale Uvolněná žába, která nebyla sice tak obtížná, ale pokud se člověk nesrovnal se všeobecnou uvolněností mohl se cítit uvolněně přespříliš.

Závod byl ukončen v 19:15. Než bylo připraveno vyhlášení proběhl prototyp soutěže v Žabím stisku. To je teď taková novinka. Prostě si můžete zkusit kolik kilogramů umáčknete žábou. Prezentace výsledků není sice dotažená, ale pro představu to snad bude stačit. [image: :)]
Kolem 20:00 proběhlo vyhlášení a mohl tak začít kulturní program na baru no…

Vysledky Graf ziskane body v cestach 2014


Vysledky Muz 2014


Vysledky Nemuz 2014


vysledky zabi stisk 2014


Chtěl bych tímto poděkovat sponzorům závodu, jmenovitě firmám HANIBAL, SALTIC, SINGING ROCK, STĚNA HOLEŠOVICE a nakonec bráchovi za OBRWORKS za projevenou přízeň. Ceny byly skvělé a bylo jich tolik, že nikdo neodešel s prázdnou. Takže závodníci tohle je motivace na příště [image: :)]
Speciální dík patří SINGING ROCKU za zapůjčení jejich rychlostní žábovice, ze které se nám podařilo vyčarovat atraktivní Uvolněnou žábu.

Díky
Bobr

videjko:

Bobr   [úpravy] 14:00 25.04.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Povedené video11:20:58 27.04.2014
Zupr věc!
Ondřejodpovědět 

 Foto dne:

Svatošky
 Databáze cest:
Všechny cesty (189190)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mistral 6a+ Olba
Garbi 6a+ Olba
Tribalera 5 Olba
Les Frouzes C'est Abo L2 7c Datca
Les Frouzes C'est Abo L1 7a Datca
Nově komentované:
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: samozřejmě že zakládá | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | samozřejmě že zakládá | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (23)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2862 
 Někdy ano 
 3260 
 Ne nepoužívám 
 3029 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.