LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114489 cest
Nové přelezy:
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Report ze závodů v JBC

smallDne 16.3.2013 se v MAKAK-lezecké aréně konal 1. amatérský boulderový závod TŘÍSCUP 2013.

Příjemným překvapením byla hojná účast 65 závodníků - mužů, žen i dětí. V kvalifikaci čekalo všechny zúčastněné 20 boulderů v široké škále obtížnosti, aby si zazávodili opravdu všichni a čas na přelézání byl 4 hodiny. A to snad uspokojilo i ty náročnější pokusovače o topy! Do finále postupovali lezci s co největším počtem přelezených boulderů.
Ve 14 hodin došlo na vyhlášení finalistů a ocenění všech dětských borců a borkyň!

Finále začalo kolem 15 hodiny. Sešlo se v něm 5 kluků a 5 holek, které čekali v každé kategorii 4 bouldery. Všichni začínali první pokus z izolace a poté se střídali v pokusech po dobu, kterou si na každý boulder sami určili. Někteří si zaslouží pochvalu za výdrž i za bojovnost. Na začátku finále jsem ještě panikařil- jen ať se mi pořádně rozřadí!- ale vše dopadlo dobře. Postupně padaly zóny i topy, přibívalo pokusů, diváci se bavili a já si to konečně užíval s nimi.





 Tříscup 2013 - Výsledky - muži, ženy

Kolem 17 hodiny došlo na vyhlášení výsledků a rozdání cen, které jistě potěšily. Nebýt mé chyby při vyhlášení žen (ještě jednou se omlouvám holky), byl bych s průběhem závodu spokojený. K rautu po závodu už se musí vyjádřit jiný:-)

Nakonec bych chtěl ještě poděkovat všem, kteří mi pomáhali (díky Jiří, Honzo, Mikrobe, Bambus) a samozřejmě VELKÉ dík všem sponzorům za dodání super cen.

Tak snad zase za rok
ahoj Tomáš Beneš

Tříska   [úpravy] 07:41 23.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 makak09:02:01 23.03.2013
Moc pěkný bouldry..:) závody sem bohužel nestíhal.
Mlejnisodpovědět 

 Poděkování14:24:22 23.03.2013
Díky za příjemné závody, příští rok zase rád dorazím...  :-)
Martin Olivaodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189662)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Neznámé 2bh VIIIb Oybin
Espacio Libre 7b/7b+ Rincón Bello
HANSI - MANSI 7a Kalymnos
Utopia - Rainbow 6b Kalymnos
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Nově komentované:
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin
Opportunista 7c Kalymnos
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (7)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2010 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2197 
 Ne, uniklo mi to. 
 1914 
 Sleduji jen Adama. 
 1978 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.